e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...a od września dzwonek wesoły zaprosi nasze urwisy do SZKOŁY...  (Przeczytany 70505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
miska - no właśnie na tych szpitalnych adnotacjach nie ma info o uszczerbku na zdrowi, tak samo jak nie było u Zuzi.

Zuza ma 3 spotkania w miesiącu.....(jak to powiedział Ksiądz "nie chce zabierać dzieciom wszystkich wtorków...tylko 3"  :mdleje:
2 razy w miesiacu Katecheza (jakby dwie w szkole było mało) i jedna msza na której obecnośc sprawdza ksiądz (to ok) ale sprawdza też czy dziecko przychodzi z rodzicem. A wiec Zuza będzie wołać "jestem z tatusiem", bo niestety mamusia to nie zdąży przez cały rok z pracy na 16:30 (chore to :Nie_powiem:).
I żeby nie było, jestem praktykującą katoliczką, ale uważam, że wszystko to to przerost formy nad treścią.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Anusia ale to ubezpieczyciel ocenia coś jako uszczerbek na zdrowiu, nie szpital.

Ja sobie niedawno rozcięłam palec, miałam założony jeden szew, PZU stwierdziło, że odpowiada to 1% uszczerbku na zdrowiu i zgodnie z tym wypłacili odszkodowanie.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Anusia ale to ubezpieczyciel ocenia coś jako uszczerbek na zdrowiu, nie szpital.

Pewnie masz racje, ale w obu przypadkach był wpis o trwałym uszczerbku na zdrowiu w OWU.
A jaki jest trwały uszczerbek na zdrowiu przy złamanym obojczyku?
Chyba nie ogarniam ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
To wszystko zależy od ubezpieczyciela.

Są takie tabele ( ja w internecie znalazłam dla PZU) gdzie jest wszystko opisane. Akurat PZU w tym przypadku szybko podjęło decyzje chociaż na wypłatę czekam już prawie 2 tyg.

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
U nas tez punkty nie oceny.

W której teraz klasie będą komunie?

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
teraz komunia w 3 klasie

dostałam dzisiaj od wychowawczyni córki kody do dziennika internetowego, fajny bajer  ;D

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
Michaś wczoraj zjadł  pierwszy antybiotyk i psikam mu nos wodą termalną i prawie przestał kaszleć a jeśli już to "lepszy"kaszel jest (ale taki sporadyczny).U nas dzieci dostaja tylko serduszka za dobre zachowani. W środę mamy spotkanie indywidualne z nauczycielką .
10 październik w DK mam pasowanie na ucznia:)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Komunia nadal standardowo w 3 klasie, chcoć znam przypadki, ze rodzice przygotowywali ekspresowo w drugiej ;)
buraczek bajer fajny, choć niektórzy rodzice nadal u nas nie sa nauczeni korzystać, a i nauczyciele narzekają, ze czesto im sie wiesza w ciagu dnia i musza wpisywac po godzinach...a jeszcze a propo"ocen" to u córki nadal sa lietrki typu W- wspaniale, B- brawo (dalej nie miałam okazji poznać  :) )  testy sprawdzajace  sa w punktach...ale dzieci i tak doskonale wiedza, jakiej ocenie to mniej wiecej odpowiada  ;D 

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
W klasach 1-3 nie ma ocen. Są punkty. A świadectwo to raczej laurka :)
I pamiętajcie - nie można oblać 1 i 2 klasy. Uczeń ma na opanowanie materiału 3 lata. Jeśli czegoś nie załapie teraz to może uda mu się w 3.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Myślę, że też nie :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
U nas w 1 klasie jeden chłopczyk został ale wtedy rodzice mogli o to wnioskować bo szedł jako 6latek.
Zuza mówiła, że kompletnie nie łapał niczego, ale też podobno nie bardzo miał ochotę....coś miałam wrażenie, że z jakiejś "patologicznej " rodziny pochodził i mama interesowała sie tylko czy na piwo ja stać ...

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Tylko rodzic może pozwolić na powtarzanie klasy.

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
Anusia dziwne ze nie dostaliscie za skrecona noge ale fakt to chyba ubezpieczyciel decyduje. Moj marcin mial kilka kontuzji wiekszych i mniejszych i zawsze mam wyplacone. I pamietajcie ze mozna nawet w ciagu 3 lat zglosic.
Swoja droga ja mam wykupione tw grupowe w placowkach i prywstmie ubezpieczylam dzieciaki na bardzo duzy uszczerbek za stosunkowo nie duza kase ( 600 zl za rok za cala trojke).
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

• Chuck Norris
I pamietajcie ze mozna nawet w ciagu 3 lat zglosic.
W każdym towarzystwie?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Anusia dziwne ze nie dostaliscie za skrecona noge ale fakt to chyba ubezpieczyciel decyduje. Moj marcin mial kilka kontuzji wiekszych i mniejszych i zawsze mam wyplacone.

No chciałam się odwołać ale czasu mi brakło ;)
Napisali, ze brak uszczerbku i mam się bujac ;)

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

• Chuck Norris
Anusia, to w jakim Wy towarzystwie macie ubezp?
Ja mam w proamie i za złamanie obojczyka jest 5% czyli 500zl. Za złamanie zęba jest 50zl ;) Muszę iść do dentysty bo akurat mi się złamał ;) będę mieć na waciki.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
u nas chłopczyk jako 7 latek poszedł w zeszłym roku do szkoły i w tym roku znów dołączył do pierwszej klasy...