e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: samochod w stylu retro?  (Przeczytany 67915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline weronikaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.06.2015
Odp: samochod w stylu retro?
17 sierpnia 2014, 17:40
Moja ciocia jechała do ślubu pieknym czerwonym cadillac'iem, typowo amerykański klimat.  wyszło efektownie i elegancko no ale drogo. . .  przede wszystkim dlatego, że te stare auta spalają tyle paliwa że głowa mała

Offline Czelesta44 Kobieta

• nowicjusz
6 lutego 2015, 14:54
Myślę że cena zależy głównie od miasta w którym ma odbyć się ślub.  Na nasz ślub planujemy wynająć starego mercedesa, cena za przejazd z kościoła do lokalu wynosi 300zł, ale narzeczonemu udało się utargować do 250zł :)
« Ostatnia zmiana: 25 lutego 2015, 23:15 wysłana przez Maja »

Offline anka768 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.05.2016
13 lutego 2015, 17:34
Z tym samochodem to świetny pomysł :) warto zaszaleć, w końcu ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu! Ważne, aby każdy szczegół był dopracowany i wyjątkowy :) ceny faktycznie różne w zależności od miasta, ale wszystko do ugadania.

Offline marciaa122 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.05.2013
19 lutego 2015, 15:29
Ja wybrałam retro Corvettę w kolorze ecru, wpadający w kremowy.  Jakoś nie potrafiłabym sobie wyobrazić siebie w eleganckiej sukni jadącą jakimś Polonezem. . .  To by psuło kompozycję.  Miałam szczęście, bo nie musiałam szukać osobno wynajmu, po prostu Pałac Brzezina, w którym miałam wesele, to oferował.  :)

Offline wadek33 Kobieta

• nowicjusz
25 lutego 2015, 22:18
Cytat: anka768 link=topic=76. msg2172100#msg2172100 date=1423845271
Z tym samochodem to świetny pomysł :) warto zaszaleć, w końcu ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu! Ważne, aby każdy szczegół był dopracowany i wyjątkowy :) ceny faktycznie różne w zależności od miasta, ale wszystko do ugadania. 
dokładnie . . .  nigdy więcej nie pojedziemy do ślubu więc można zaszaleć :)

Offline anka768 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.05.2016
25 lutego 2015, 23:50
hehehehe nigdy nie wiadomo czy do ślubu nie pójdzie znowu ;) ale fakt, ten dzień ma być wyjątkowy, więc można wymyślić coś ekstra. 
« Ostatnia zmiana: 26 lutego 2015, 10:04 wysłana przez Maja »

Offline fajnamala Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.10.2015
2 marca 2015, 22:20
Wymarzona suknia, idealna fryzura, doskonale skrojony garnitur i piękna sala weselna to niestety nie wszystko, by zorganizować idealne wesele.  Ważnym elementem jest też samochód ślubny.  Samochód w stylu retro doskonale sprawdzi się podczas ślubu i wesela w klimacie lat 20’ czy 40’.  Idealny też będzie na śluby i wesela organizowane z przepychem.  Powodem, dla którego warto pojechać do ślubu właśnie zabytkowym samochodem jest miłość do tego typu aut.  Są to samochody z duszą, które często mimo wojny, upływu lat dalej mogą jeździć po naszych ulicach.  Może być to dobry znak na nową drogę, by nasze małżeństwo tak jak ten stary samochód mimo swojego wieku dalej było sprawne.

Offline karcia84 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.04.2015
3 marca 2015, 14:48
Ja polecam Chevroleta Camaro z 68 roku.  Cudny samochodzik! :D

• użytkownik
10 marca 2015, 11:32
Ach, jeszcze mi się przypomniało!
Pałac w Brzezinach oferuje 2 auta retro.
Pierwszy, ten który ja wybrałam - Corvetta w kolorze ecru - a drugi to Buick (tak się chyba pisze) kolor o ile mnie pamięć nie myli szafirowy;)

Offline loyola

• nowicjusz
5 kwietnia 2015, 23:45
Ja raczej wolę coś nowego.  My wynajeliśmy samochód stąd: hxxp: www. fleetcorp. pl i naprawdę wszystkim się spodobał:) Zrobiliśy niezłe wrażenie.

Offline olakarola Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12/12/2015
22 czerwca 2015, 20:09
Swietna sprawa! My jedziemy limuzyną zważywszy na to, że mamy po 2 świadków i do takiego autka osobowego napewno wszyszcy by się nie pomieścili:( Oczywiscie limuzyna biała!

Offline ankanowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25-12-2016
26 czerwca 2015, 12:53
My jedziemy samochodem, nie żadnym wypasionym Mercedesem ani retro Jaguarem.  Mój ojciec nas chce zawieść swoj Oplem Astrą.  Oczywiście się zgodziliśmy, bo wiem, ze będzie czuć się mega wazny i doceniony . . .  a to chyba wazniejsze dla mnie niż Mercedes, czy Jaguar :D

Offline kasss Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: jeszcze nie wiem :(
29 czerwca 2015, 23:19
Mi się podobają samochody retro.  Orientujecie się, ile może kosztować wynajem takiego auta? Ile Wy płaciłyście?

• użytkownik
13 lipca 2015, 11:20
My płaciliśmy 1000 zł. Wynajęliśmy Corvettę z Pałacu Brzezina pod Wrocławiem, gdzie bawiliśmy się na weselu.

Offline darling Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30.08.2014
21 sierpnia 2015, 12:01
My taki samochód specjalnie kupiliśmy, ale wymagał naprawy. Na szczęście mechanik dobrze się nim zajął i teraz mamy się z czego cieszyć:)
« Ostatnia zmiana: 26 sierpnia 2015, 09:46 wysłana przez Maja »

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
24 sierpnia 2015, 12:36
Retro samochody są super, niezapomniane przeżycie

• użytkownik
26 sierpnia 2015, 07:58
Może nie od razu kupować, bo przecież na co dzień takim chyba jeździć nie będziesz, ale wynajem jak najbardziej.

Offline AsiaWroclaw Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2015.10.10
14 września 2015, 10:28
Ja powiem Ci, że też się zastanawiałam czy nie pojechać samochodem z lat 30-tych , ale to już się stało oklepane, i koleżanka namówiła mnie i wybrałam sobie ferrari f40 możesz je spokojnie zamówić na stronce samochody-weselne.  Wrażenie niesamowite, polecam, wszystkie wredne koleżanki mi zazdrościły :)

Offline kasss Kobieta

• nowicjusz
17 września 2015, 12:13
Ja chętnie przejadę się kabrioletem. Wszyscy będą mogli podziwiać parę młodą w środku a w dodatku welon będzie mógł się ładnie układać na wietrze. Nie wyobrażam sobie natomiast jazdy jakimś nowoczesnym SUV-em czy limuzyną. Przecież tam w środku nikogo nie widać!

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
18 września 2015, 10:10
Retro wciąż jest w modzie :) Mi się też bardzo podobają auta o iście sportowym zacięciu.

Offline kasss Kobieta

• nowicjusz
21 października 2015, 04:43
Retro też może być sportowe. Taki Mustang czy Corvetta, te samochody mają w sobie ten dziki charakter.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
21 października 2015, 11:19
Retro też może być sportowe. Taki Mustang czy Corvetta, te samochody mają w sobie ten dziki charakter.

Zdecydowanie :) kiedyś też były auta sportowe.  I miały duszę.

Offline Rudy

• nowicjusz
21 października 2015, 13:54
Auto w stylu retro ma swój urok, tym bardziej, jeżeli cała impreza też jest stylizowana na stare czasy.

Offline okurcze

• nowicjusz
8 grudnia 2015, 15:04
Może nie od razu kupować, bo przecież na co dzień takim chyba jeździć nie będziesz, ale wynajem jak najbardziej.
A to niby dlaczego? Ja jeżdżę na codzień Fordem Carpi z końca lat 70, uwierz mi, że ogląda się za nim więcej osób niż za niejednym nowym autem. Osiągi też nie mają się czego wstydzić i jest wygodny, więc dlaczego nie?

Offline biala_dama21 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.09.2013
13 grudnia 2015, 19:49
ja uważam że najlepiej i najładniej jest bryczko w konie

Offline pannazuzanna

• nowicjusz
13 grudnia 2016, 21:28
zimą to sanie :D

Offline famara

• nowicjusz
14 stycznia 2017, 09:06
hehe, sanie świetny pomysł :P

Offline malij

• nowicjusz
  • data ślubu: 9-9-2017
  • Ślub w: Warszawa
20 lutego 2017, 11:50
Też właśnie zastanawiamy się nad autem w stylu retro.

Przejazd z Pruszkowa w okolice Zalewu Zegrzyńskiego. A więc całkiem spory kawałek...

Zastanawiamy się nad kilkoma opcjami:

Wrzesień - więc teoretycznie będzie ładnie. Która opcja wam się bardziej widzi?
« Ostatnia zmiana: 21 lutego 2017, 00:32 wysłana przez zibi »

Offline malij

• nowicjusz
  • data ślubu: 9-9-2017
  • Ślub w: Warszawa
21 lutego 2017, 11:51
To poco to całe forum skoro nie można skonsultować się w sprawie auta i innych rzeczy bo przez jakieś widzi misie link został skasowany. Przecież bez tego cały kontekst mojej wypowiedzi został pozbawiony sensu?????

Tutaj ktoś wrzucił zdjęcie - więc co? Są równi i równiejsi? Z regulaminem się zapoznałam i który niby punkt został złamany?

mam namiary na taki samochodzik:

Mercedes 280s z 1972r.

właściciele mieszkają w Rzeszowie ale wynajem jest pewnie na całe Podkarpacie.
Samochód jest śliczny i bardzo zadbany.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
27 lutego 2017, 15:36
więc wrzuć zdjęcia a nie link