e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Co i od kiedy ???  (Przeczytany 79550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Co i od kiedy ???
3 lutego 2017, 08:50
A ja mam farta:) I Maks je wszystko, nie musze wlasnie jak z Natanem zabawiac go, porostu stawiam miske a on je. Jedna lyzka ja druga on I jedziemy ;) Dodam wiecej jest wrecz zbulwersowany jak ktos je a on nie ;) Mam nadzieje, ze to sie nie zmieni

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
3 lutego 2017, 08:57
Mam tak samo z Wiktorem, jak widzi ze ktos je to "jak piesek"  czeka przy nodze.I z kaszkami nie mam problemu tyle ze bezmleczne. Miłosz to nie jadek do dzisiaj  i bezkaszkowy.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
3 lutego 2017, 09:16
Lena uwielbia kaszki, owsiankowa i manne. Ale wlasnie tak jak u Seleny, nie moze byc za gesta. Wiec moze sprobuj zmienic jej konsystencje?
Zapytam juz tutaj, bo to tez zwiazane z jedzieniem. Ile teraz srednio powinna przybierac co miesiac?

U nas też musi być rzadkie :)

A co do przybierania. Tymon już dawno, dawno...nie przybrał ani grama. Mimo, ze je co raz lepiej on ciagle biega....

Teraz zaczął fajnie jesc jajko (tylko białko), do tego do śniadania dostaje taką eko szyneczkę + ogórek zielony/kiszony i ładnie je.
Ale jest anty fanem wszelkie maści placków i nalesnikó :(

Online selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
3 lutego 2017, 13:29
Anusia, to jam mój Adrian. Żadnych naleśników, obojętnie czy na słodko, czy na słono, żadnych racuchów itp. Jedyne co to od jakiegoś czasu je placki ziemniaczane :). Ale on tez żadnych pyz czy klusek nie ruszy. O kopytkach nie wspominając.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
3 lutego 2017, 13:32
Kurcze a to wielka szkoda, bo jak wiadomo w placku można przemycić wszystko :P

Liczę, że mu się odmieni.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
3 lutego 2017, 15:48
Iga uwielbia pierogi i placki z dyni czy cukinii ale naleśników czy placków ziemniaczanych nie zje.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
3 lutego 2017, 16:37
Rany, wracam zaraz do pracy, skąd brać czas, aby to wszystko robić???placuszki, obiady, śniadanka......przeraża mnie to .....byłam w domu i mi ciężko robić obiad dla nas, śniadanie dla młodej, gdzie kasza,czy jajecznica ląduje zawsze w śmieciach, a je mus z owoców na śniadanie, obiad dla młodej też teraz je aż pół słoika......potem już kolacja....ach odechciewa się wszystkiego.......Mam wrażenie,że większość dnia stoję w kuchni.....

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
3 lutego 2017, 18:16
Daria, co wieczór przygotowuje 3 zestawy śniadaniowe plus obiad i podwieczorek dla Matyldy. Do tego trzy zestawy ubrań i R. rano tylko musi obudzić, ubrać i rozwieźć dziewczyny  8)
Obiady robię z wyprzedzeniem (ok. 30 porcji) i mrożę. Nie wyobrażam sobie gotowaniu ich codziennie ;-)

Młoda też je wszystko, chyba jeszcze niczego nie odmówiła. To na pewno wygoda dla nas.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
3 lutego 2017, 18:28
Czyli wieczory w kuchni....u mnie to nie przejdzie, bo taki mamy system dnia;-) I tak jak piszesz- duża wygoda jak ci dzieci wszystko jedzą.....

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
3 lutego 2017, 18:33
Dokladnie Daria, nikt tu chyba nie gotuje codziennie wymyslnych obiadow :P
Takie dzieciaczki jedza prosto, mieso, warzywa, kasza/ryz/makaron.
Mieso mam zawsze pomrozone. W formie pulpecikow, bo tak najbardziej lubi. Wyjmuje tylko po 2/3. Warzywa swieze albo mrozone gotuje w babycookerze i to trwa chwile. Ty masz thermomixa, to tez jest duze ulatwienie.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Wczoraj o 13:42
Co Wasze dzieci jedza na kolacje?
Lena wypiela sie na kaszki i na sniadanie jeszcze zje owsianke albo manne ale na kolacje nie chce.
Kanapki?

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
Wczoraj o 14:59
my jemy kanapeczki, czasami jajo na twardo

Online selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Wczoraj o 18:36
Wow, 11-miesięczniak je kanapeczki?

Ja właśnie też rozkminiam, Maks ma 9,5 miesiąca, co mogę mu dac wieczorem, znu kaszkę / owsiankę? (na śniadanie je). Czasem dam mu po prostu jogurtu naturalnego, czasem z twarożkiem, robiłam mu tez pastę jajeczną (jajo zmiksowałam z odrobiną jogurtu), ale na tym moja inwencja się kończy. On nic w kawałku jeszcze nie, ma odruch wymiotny przy każdej grudce, w obiadkach daję ich minimum... Po bracie, długo jadł gładkie  ::)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Wczoraj o 18:50
Moje dzieci tez w tym wieku jadły kanapeczki. Kroilam na małe kwadraciki i jedli.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Wczoraj o 19:04
Lenka tez je kanapki od dawna, pokrojone w kostke.
Nic innego na kolacje mi nie przychodzi do glowy, chociaz my kanapek nie jadamy. Raczej obiadokolacje.

Offline bubulina Kobieta

• uzależniony
Wczoraj o 19:46
Nasza tez w tym wieku juz jadala kanapeczki.

Online selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Wczoraj o 20:34
Szok. Maks ma kuzyna w swoim wieku co łapkami wszystko je, a on blw nie chce. będę się bujać z karmieniem dziecka jak przy pierwszym.

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
Wczoraj o 20:43
My już od około 2 miesięcy jemy kanapeczki. Chlebek kroje w kosteczkę i bez skórki. Córka niestety bezzębna. A na chlebek zazwyczaj twarożek albo pasta jajeczna. Owsianki z owocami jadami na śniadanie.

Online elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Wczoraj o 21:10
Moja też bezzebna ale właśnie lubi chlebek czy ziemniaczki sobie pogryzc.
Warzywa rozgniatam żeby były cząstki. I jest bunt bo chce jeść łapka  :P
Każde dziecko inaczej.

Edzia ostatnio w przychodni dkrwalam fajnie a broszurę z przepisami to cykne zdjęcia CIA kolacji... Ale kiszka bo jest problem ze zdjęciami :-(
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 21:11 wysłana przez elemelka »

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Wczoraj o 21:42
Moja też kanapki od dawna je. Choć oststnio wyjada tylko wedline