e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: Oglądałam i: gorąco polecam lub nie polecam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mysikróliczek dnia Dzisiaj o 19:18 »
Dziewczyny polećcie jakieś fajne komedie, przy moim fatalnym samopoczuciu ratuję się tym gatunkiem filmowym. Nie muszą być najnowsze, może macie jakieś hity.

Oglądaliśmy ostatnio z mężem Naked. Słabe oceny na filmwebie, a naprawdę się uśmialiśmy, ja polecam :)

edit: http://www.filmweb.pl/film/Nago-2017-782240
2
Pogaduchy / Odp: Boże Narodzenie tuż, tuż.....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mysikróliczek dnia Dzisiaj o 19:15 »
Nie mogę się doczekać Listów do M... tylko dlatego żeby poczuć ten świąteczny klimat  ;D

Zaraz wrzesień i ruszą nasze świąteczne zamówienia na ali ;)
3
A w najblizszym otoczeniu?? Moja mloda musi miec mega alergie bo teraz na wakacjach bylismy w pokoju w ktorym byl pies tydzien wczesniej i kaszel odrazu wrocil.
4
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Magda M. dnia Dzisiaj o 17:52 »
Kto był w Senatorze w Dźwirzynie? Wygląda interesująco.

ja byłam i bardzo polecam dla rodzin z dziećmi. Ceny w lecie masakryczne, ale jedzonko pyszne, opieka dla dzieci od 9,00 do 20.00, prywatna plaża, bawialnia dla dzieci, baseny i sauna w cenie. Na grouponie ich nie znajdziecie (przynajmniej w sezonie) bo mają bardzo duże obłożenie.
5
u nas też taki kaszel był i wielu lekarzy odwiedziliśmy. Dopiero alergolog kazał nam wynieść chomika z pokoju syna i kaszel ustał.
Mchaa przedszkole wywiesiło kartkę żeby nie przyprowadzać dzieci chorych i na tym koniec. Nie raz odbierajac syna słyszałam jak Pani mówi że jakieś dziecko miało gorączke itp a rano te same dziecko było znów na sali
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Katrinka dnia Dzisiaj o 17:07 »
Anusiaa tak. Ale to byl podstep. Od 21 do 3,rano moja mama sie z nia bawiła a my spaliśmy. Potem wyjechaliśmy   :D
Tak sie udalo bo bylismy po weselu i mloda wyspana byla. Ale serio zaskoczyła nas pozytywnie!
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anulla_p dnia Dzisiaj o 17:04 »
10 sierpnia na lotnisku Berlin Schönefeld można było już kupić ozdoby świąteczne ;D
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anka332 dnia Dzisiaj o 16:51 »
Kto był w Senatorze w Dźwirzynie? Wygląda interesująco.
Ja
9
Pogaduchy / Odp: Moda, zakupy itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BOZENA28 dnia Dzisiaj o 16:50 »
Ja sobie zamówiłam snicersy carini właśnie :) paczka czeka w domu dam znać jak przymierzę :)
Ps. Na ich stronie były fajne zniżki :)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez miśka28 dnia Dzisiaj o 16:47 »
to my w lipcu w kinie widzieliśmy zajawkę nowych Listów do M :)
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10