e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: po odstwieniu tabletek jak to jest u was??  (Przeczytany 13903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anjuszka Kobieta

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
u mnie tak...

Offline paooolka Kobieta

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
a u mnie nie,
wiecie, ja zaczynam swirowac bo to mnie marwti i tyle, pojde jeszcze raz pomeczyc moja gin aby sie upewnic czy napewno wszystko ok,
chcialabym "się jakoś wyregulowac"

Offline torcik

  • nowicjusz
  • data ślubu: 21-09-2013
ja odstawiłam tabletki i od 4 miesięcy nie mam okresu :(

Offline Marlenkka Kobieta

  • nowicjusz
Brałam antykoncepcje przez ok 4 lat.  Przez te wszystkie lata przytyłam 10 kg. . . .
Po odstawieniu schudłam jakieś 2-3 kilo, czuję się wiecznie zmęczona i pogorszyła się cera. . .
Sama nie wiem,co jest gorsze branie czy niebranie. . . .

Offline milcia Kobieta

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.08.2008
Brałam antykoncepcje przez ok 4 lat.  Przez te wszystkie lata przytyłam 10 kg. . . .
Po odstawieniu schudłam jakieś 2-3 kilo, czuję się wiecznie zmęczona i pogorszyła się cera. . .
Sama nie wiem,co jest gorsze branie czy niebranie. . . .
Zbadaj sobie tarczycę.
Na początek TSH ft3 i ft4.
Ja właśnie dostałam okres rok i 1 dzień po porodzie  :-\
A tak było fajnie  ;)

Offline doksik86

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Antykoncepcja doustna jest okropna i właśnie powoduje tycie. Ja stosuję krążki i się sprawdzają.
Ajajaj. ..a ja dostałam okres miesiąc po porodzie...:-(

Offline Alis Kobieta

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
ja w sumie stosuje tabletki do 3 lat i nie zmieniło mi się nic, ani waga, ani samopoczucie, ani paznokcie, ani włosy

jeden plus poprawiła mi się cera

także w sumie na plus  :)

Offline miśka28 Kobieta

  • pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
  • Skąd:: Szczecin
no to ja jestem w ogóle wyjątkiem bo na niej schudłam ponad 6 kg  :P- ale to efekt tzw. wzięcia sie za siebie czyli ruch i zdrowe odżywianie, jeśli tabletki są odpowiednio dobrane to nie powinny powodować wzrostu wagi...

Offline doksik86

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Bo one nie powodują wzrostu wagi, tylko mogą co najwyżej zatrzymywać wodę w organizmie ;-)

Offline miśka28 Kobieta

  • pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
  • Skąd:: Szczecin
do konca się nie zgodzę, bo jak ktos przytył np. 10 kg to na pewno nie samo zatrzymanie wody  :)  często  powodują też  wzrost apetytu a co za tym idzie i wzrost kg.....ja mam porównanie bo wcześniej na tych samych tabletkach było mnie więcej, ale i tryb życia inny, a teraz na tych samych ładny spadek wagi, więc to nie ma nic do rzeczy  :) oczywiście dobry ginekolog powinien zlecić badania, czy można w ogóle hormony przyjmowac, bo sa tez ku temu przeciwwskazania

Offline doksik86

  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Ale to wzrost apetytu,  a nie bezpośrednio wzrost wagi :-) kiedyś dyskutowalam o tym z moim lekarzem bo też mówiłam ze od tabletek się tyje. Nie tyje. Można mieć większy apetyt, może być zatrzymana woda. Wzrostu wagi nie powodują ;-) kwestia nazwania tego, nic więcej ;-)

Offline mejorka

  • nowicjusz
  • data ślubu: 30-12-1993
  • Skąd:: opole
  • Ślub w: opole
ja tez jak brałam tabletki to wszystko było ok :)

Offline zonameza2

  • nowicjusz
Ja po odstawieniu tabletek miałam małe problemy, ale lekarz powiedział, że dobrym sposobem jest zastosowanie odpowiedniej diety. Więc idąc za radą skorzystałam wpisując w google catering dietetyczny, bo nie miałam czasu na samodzielne przygotowanie posiłków i po dłuższych poszukiwaniach, sprawdzaniach opinii, zdecydowałam się na LINK USUNIĘTY i zdecydowanie polecam :)
« Ostatnia zmiana: 30 listopada 2017, 13:46 wysłana przez ~Ania~ »