e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 71067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Być dobrej myśli i czekać. Wg mnie będzie dobrze, ale musisz uzbroić się w cierpliwość :) Beta pięknie przyrosła :)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Jeśli możesz to odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Moj pierwsza córka jest z iui.W dniu bety zaczęłam krwawic.Na badaniu nic nie było widać oprócz grubego endomeritum. A jest z nami całą i zdrowa :-) powodzenia  :-*

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Ala odpoczywaj !!! I nie zadręczaj się

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Odpoczywaj i dbaj o siebie. Pozostaje cierpliwie czekac, ale badz dobrej mysli :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Ala odpoczywaj !!! I nie zadręczaj się

Widzę że ucięło mój post.....
Z Łucja też tak miałam, beta była ok, a na USG nie było nic widać, było nawet podejrzenie o ciążę pozamaciczną ale kilka dni później już było widać  ;D

Offline bubulina Kobieta

• maniak
To jest wczesna ciaza wiec moze nic nie byc widac. Wiec spokojnie trzeba czekac i odpoczywac

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Dziękuję za wsparcie, ale najgorsze jest to że źle się czuje... Bardzo bolą mnie jajniki. Mąż każe mi iść na zwolnienie lekarskie...

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Myślę, że decyzję o zwolnieniu powinien podjąć lekarz. Może poradź się innego ginekologa jeśli to Cię jakoś uspokoi? Albo weź parę dni urlopu i zaczekaj na swoją wizytę.

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Ale bol jajnikow to nic zlego. Mnie bolaly prawie caly pierwszy trymestr. Jezeli lekarz nie widzial nic niepokojacego to sadze ze trzeba odczekac i duzo odpoczywac.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Mnie do tej pory boli czasami a jestem w 12 tc. Także spokojnie...:-)