e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wesele w restauracji, czy sala bez obsługi?  (Przeczytany 16112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SandraGorka

• nowicjusz
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Ślub w: Piekielnik
Wesele, weselu nie równe.  Czasem sprawdzony catering jest lepszy od restauracji.  Idealnie byłoby zamówić usługę z firmy, której korzystała rodzina lub znajomi wtedy wiemy czego sie spodziewać.  Czasem twz, pewniaki okazują się największym rozczarowaniem. Dla mnie wazna jest również jakość obsługi. Byłam na weselu gdzie po podaniu obiadu każdy indywidualnie wręcz prosił kelnerkę o talerzyk, niektórzy nie otrzymali go  bardzo długo.  Była to sytuacja niezręczna zarówna dla PAnstwa Młodych jak i przybyłych gości.

Offline Ona112

• nowicjusz
  • data ślubu: 14-11-2008
  • Ślub w: Warszawa
Według mnie lepsza jest sala z obsługa. Pamiętam swoje wesele. Ale najbardziej utkwiło mi wesele przyjaciółki. Odbyło sie w hotelponiatowski Po prostu cudownie. Super plener na zdjęcia. Na prawdę nie ma co żałować na salę weselną.
« Ostatnia zmiana: 18 października 2016, 12:06 wysłana przez Maja »

Offline GoodTaste

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2018
  • Ślub w: Horeca
Ja osobiście planuje ślub właśnie nie w żadnej restauracji, a w remizie bo mój przyszły mąż jest strażakiem. I mamy podpisaną umowę z firmą, która jest jednocześnie wypożyczalnia stołów, krzeseł itd. i mają też catering. Uważam że to całkiem spoko rozwiązanie :)
« Ostatnia zmiana: 18 października 2016, 12:05 wysłana przez Maja »

Offline halynka

• nowicjusz
a moim zdaniem wesele w restauracji bardzo dobrze wypada, sama jestem wielką fanką restauracji Pasja w Radomiu i nie wyobrażałam sobie, żeby dla moich gości mógł gotować ktoś inny niż ich szef kuchni więc wybór był oczywisty, zabawa była bardzo udana i cieszę się, że wszystko udało się tak jak sobie zaplanowałam

Offline młoda24

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.12.2018
  • Ślub w: Gdańsk
Mam ten sam dylemat: czy może nie wziąć czasami samej sali? Koleżanka miała niedawno wesele w Gdańsku i co prawda na nim nie byłam, ale mówiła, że bardzo poleca mi zrobić właśnie catering osobno. Ona się nie zawiodła, bo mówi, że dobre jedzenie. U niej akurat wybór był podyktowany głównie sprawami ekonomicznymi, ale może w sumie to niegłupie. Zwłaszcza, że polecała mi firmę, która, z tego co czytam w Internecie oferuje bardzo dobre jedzenie. Jest tu ktoś z 3city? Znacie może Całą Naprózd? Ogólnie pisze na stronie, że mają też salę do wynajęcia, więc jakby nie patrzeć można właśnie wybrać sobie albo salę z jedzeniem, albo samo jedzenie. Ja, jeśli brałabym catering, to zrobiłabym może wesele w jakimś mniej typowym miejscu. Może nie jakaś typowa sala weselna. No ale tak się na razie zastanawiam. Będę wdzięczna, jeśli ktoś, kto o nich słyszał się wypowie. Zresztą ważne są dla mnie wszelkie wasze opinie.
« Ostatnia zmiana: 1 grudnia 2016, 20:05 wysłana przez zibi »

Offline wilkakora

• nowicjusz
Nie wiem na jakim etapie planowania jesteście, ale wesele i jego organizacja to masa stresów i obowiązków, moim zdaniem nie powinniście sobie utrudnić życia i lepiej zainwestujcie w jakiś dom weselny z obsługą. No chyba ze planujecie skromne wesele z mała ilością gości. Jednak kombinowanie z kateringiem i wynajmowanie sali z niewiadomym zapleczem kuchennym moim zdaniem jest zbyt ryzykowne. Wpadajcie na mojego bloga link usunięty, pisze o tematyce ślubnej więc może was czymś zainspiruję. :)
« Ostatnia zmiana: 7 grudnia 2016, 16:46 wysłana przez zibi »

Offline GosiaLondyn

• nowicjusz
Ja mam wynajętą sale, która jest za darmo pod warunkiem, że wezmę od nich katering. Opłaca się, bo płacę 150/os, ale jedzenia mam całą masę i sprawdzone, a to najważniejsze.

Offline foxi

• nowicjusz
Rozmach wesela jest oczywiście zależny od zasobności portfela.
Na prawdę można na wielu rzeczach zaoszczędzić, znaleźć dobrą salę
całe wyżywienie dostarczone przez catering... orkiestra - może być Dj.
Bywało się na takich weselach - zabawa przednia ; wszystko zależy od ludzi.
Trzeba się tylko wcześniej odpowiednio przygotować wiedzieć
co się chce i jaki jest budżet Więcej informacji można znaleźć w internecie
jest tego naprawdę dużo lub w nielicznych tego rodzaju książkach.

.
« Ostatnia zmiana: 21 stycznia 2017, 23:57 wysłana przez zibi »

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
My organizujemy w wynajetej sali. Glownym plusem dla nas jest to, ze wiemy, co gosciom podamy. Osobiscie kupimy wszystkie produkty, bez chemii i konserwantow. Niestety, ale nazwa ,,restauracja" jedynie brzmi profesjonalnie, ale po wejsciu do kuchni rzeczywistosc mocno rozczarowuje. Pracowalam przez jakis czas jako kelnerka i pomoc kuchenna. O tym, co widzialam wole nawet nie opowiadac...

Offline kazik117 Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.12.2015
My mieliśmy wesele w Best Western Premier w Krakowie i było wszystko świetnie zorganizowane, dodatkowo jedzenie jak dla mnie na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie, aby nie było obsługi na weselu, to jest moje prywatne zdanie.

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
kazik117 - obsluga zawsze jest na weselu.
Chodzi o to, czy sala z cateringiem, czy wynajmowana i wszystko organizowane samodzielnie.

Offline halynka

• nowicjusz
Best Western Premier to jest wyższa półka więc tam nie mogłoby być raczej inaczej :D Tak abstrahując jeszcze od tematu byłam tam raz na weselu i najpiękniejsza sala jaką sobie można wyobrazić- bardzo dużo moich znajomych z KRK którzy się żenili wybierali tą salę :)
Co do obsługi to catering spoko. Wszystko samemu organizować to za duży zachód :)

Offline Klaudia.S Kobieta

• nowicjusz
Ja bym zdecydowanie bardziej postawiła na obsługę. Wymienianie brudnych talerzy, opiekowanie się gośćmi, przynoszenie dań. Takie rozwiązanie chyba jest najlepsze.

Offline Klaudia.S Kobieta

• nowicjusz
Jak dla mnie to tylko i wyłącznie z obsługą. Samemu się nie ogarnie tylu osób, a poza tym nie chciałabym, by na moim weselu stała jakaś ciocia czy babcia za garami :P Mija się to z celem :P
U nas była obsługa, dość szybko wychodziły dania i nie było z tym żadnego problemu :)  Ten  serwis też nam dość sporo zaproponował, wiec dla mnie jak najbardziej na plus tutaj zamawiać dodatki.
« Ostatnia zmiana: 8 września 2017, 11:04 wysłana przez zibi »

Offline domka711

• nowicjusz
Zdecydowanie wesele w restauracji! To Twój dzień i raz ktoś inny może się zająć obsługą gości. Z mojej strony mogę Ci gorąco polecić organizację wesela w hotelu Lamberton LINK USUNIĘTY .Obsługa tam jest nienaganna, do tego piękny wystrój i naprawdę dobre jedzenie. Myślę, że nie pożałujesz jeśli jednak zdecydujesz się na ten wariant
« Ostatnia zmiana: 20 września 2017, 19:24 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Karinkaa

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.06.2018
  • Ślub w: Gdańsk
My nie organizujemy wesela w restauracji. Wydaje nam się, że najlepsza opcja to catering. Trójmiasto oferuje baaardzo drogie restauracje, zdecydowanie nie na nasz budżet. A firma cateringowa oprócz jedzonka i obsługi wypożyczy nam także sztućce, talerze i obrusy. Bardzo fajni ludzie, polecam - LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 13 listopada 2017, 15:51 wysłana przez ~Ania~ »