e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Autokar, co i jak?  (Przeczytany 42485 razy)

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Odp: Autokar, co i jak?
2 czerwca 2010, 08:44
a może namiarty na bydgoszcz ktoś ma?? jakiś wynajem busów czy autokarów ???[b/]

Offline pietrrek Mężczyzna

• nowicjusz
12 sierpnia 2012, 15:16
A w czym problem? Idź sobie na BUSOMAT. PL tam masz wynajem autokarów w każdym miejscu Polski.

Offline mario88 Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2016
6 kwietnia 2015, 11:42

Piszę bo szukaliśmy z żoną firm przewozowych z 2 tygodnie.
I jakaś porażka, większość to firmy pośredniczące które chcą zarobić a nie mają swoich autobusów parodia!
U niektórych autokary padlina albo cena kosmiczna.
Poleciłem tą firmę znajomym i nie mieli rozczarowań.
« Ostatnia zmiana: 6 kwietnia 2015, 12:19 wysłana przez Maja »

Offline rysmma Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2014
11 sierpnia 2015, 21:49
Pamiętajcie, żeby zamawiać busa lub autokar z klimatyzacją.  W upały 30 stopniowe pasażerowie mogą zejść przy takich temperaturach w aucie bez klimy :P

Offline KrzysztofA Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.07.2015
25 sierpnia 2015, 09:14
Ja osobiście skorzystałem z oferty AutokaryAkord.  Naprawdę solidna firma pod względem punktualności i komfortu.  Lepszego autokaru dla gości myślę, że nie znajdziecie.  Oczywiście kolega Rysmma ma rację, bez klimatyzacji przy tych upałach nie ma szans.
« Ostatnia zmiana: 25 sierpnia 2015, 09:27 wysłana przez Maja »

Offline vianooo

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.08.2014
24 lutego 2016, 10:34
Ktoś pytał o wynajem autokarów w Bydgoszczy - proszę bardzo: arko-tourist, gość ma naprawdę fajne auta, ostatnio zakupił piękne Volvo. Gdyby zaszła konieczność organizacji przewozu gości weselnych w Krakowie polecam tą firmę M-BUS KRAKÓW -jest na tyle fajna że kompleksowo zrobią wszystko bo oferują zarówno wynajem busów jak i wynajem autokarów, mają też fajny samochód dla Pary Młodej - Audi A7, piękne czarne - cudo, jak ktoś lubi nowoczesne samochody to polecam.
« Ostatnia zmiana: 24 lutego 2016, 10:44 wysłana przez Maja »

Offline marzena91

• nowicjusz
22 lipca 2016, 13:51
My skorzystaliśmy z usług SLS, pracuje tam i jest kierowcą mój wuj (bardzo dobry człowiek, zechciał prowadzić moim gości) no i autokary też były wspaniałe i w każdym była klimatyzacja. Komfort jazdy z kościoła do domu weselnego (45km) był super, jak to nam później rodzina i przyjaciele mówili. Zatem bardzo mocno polecamy Wam Sobora Limo Service, zostawię też kontakt mailowy, bądź proszę w prywatnej wiadomości.

« Ostatnia zmiana: 22 lipca 2016, 15:16 wysłana przez zibi »

Offline delpiero

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
9 września 2016, 08:08
Dar-trans z Warszawy. Na co patrzeć? Przede wszystkim sprawdzajcie jakość samochodów, to totalna podstawa. W kolejnym kroku sprawdzajcie jak z punktualnością. Dobrze jest mieć firmę z polecenia, tj. kogoś, kto już wcześniej z takiej uslugi u nich korzystał. Przypadki znamy różne. Nawet takie, kiedy goście nie wyrabiali się na ślub przez perfekcyjny transport, więc...

Offline kazik117 Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.12.2015
9 października 2016, 19:33
Ja jestem z okolic poznania i korzystałem z usług heratrans. Wszystko było w jak najlepszym porządku, punktualnie, klimatyzowany, czysty autobus i miły kierowca.

Offline milla22

• nowicjusz
7 lipca 2017, 16:28
Ja na swój ślub wypożyczałam autokar z LINK USUNIĘTY - KRYPTOREKLAMA - mają wysokiej klasy autokary, miłych wykwalifikowanych kierowców i przystępne ceny.
« Ostatnia zmiana: 7 lipca 2017, 16:49 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Misia777

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.05.2009
  • Ślub w: Giżycko
12 lipca 2017, 11:03
Autokar to każdy napewno wynajmuje Z okolicy gdzie mieszka

Offline madziaoln Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.07.2014
  • Ślub w: Olsztyn
8 sierpnia 2017, 13:09
W zasadzie każda firma która ma w ofercie przewóz osób oraz w miarę atrakcyjne pojazdy. Bus czy autokar to nie ma znaczenia. Są firmy które nawet przystrajają swoje pojazdy :)