e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 249790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
a moja się bawi matą wodną do tej pory

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A ja mam pytania ad maszyny do szycia.
Ma któraś może?
Moja Zuza chce :P bo u kuzynki zobaczyła.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Ja gdy bylam dziewczynka to mialam ;)
Szylam ubranka moim laleczkom ;)
« Ostatnia zmiana: 7 sierpnia 2017, 12:54 wysłana przez ~Ania~ »

Online Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
ja jakies 33 lata temu też miałam maszyne do szycia.
Playmobil niestety na aliexpresie nie o dostania no chyba że sam ludziki

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny, pomóżcie pliss.
Co kupić na roczek chłopcu? Będziemy się zrzucać z rodzicami.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Mój syn za miesiąc będzie miał 3 urodzinki.... zaraz wszyscy będą się pytać co mu kupić. A ja kompletnie nie mam pomysłu... ???

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Zapomniałam dodać, zeby nie zajmowało duzo miejsca ;)

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Buraczek, dopiero teraz zobaczyłam Twoją propozycję, a wlasnie cos takiego kupiłam :D

Offline Kiniutek Kobieta

• forumowicz
A te maty wodne to od jakiego wieku polecacie? Musze sue rozejrzeć juz za jakimis zabawkami na jesień -zime dla moich dziewczyn. Teraz cale dnie na dworze a potem wiadomo bedzie trzeba czyms je zajac tyljo czym?

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
Buraczek, dopiero teraz zobaczyłam Twoją propozycję, a wlasnie cos takiego kupiłam :D
no i fajnie, u nas córka się bawiła takim stoliczkiem, a teraz synek i nadal działa :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No i juz wiem co kupić Tymciowi.
Pierwszy raz mój syn się bawił jedną zabawką godzinę!!!!

Tory i lokomotywa Tomka.

Kto poleci cos na start bo w necie tego masa.

Była też kolejka z Ikea ale ta juz nie robila takiej furory bo nie jeździła sama....

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Mówiłam! :D  ;)

Ja osobiście torów tomka nie polecam. Dwa razy kupiłam jakiś zestaw i dwa razy oddawałam do sklepu. Raz brakowało elementu, raz dali dwa takie same zakręty (zamiast prawego i lewego). Moim zdaniem ten plastik jest badziewny. Mosty klekoczą jakby miały się zaraz rozwalić. Za tą cenę kupiłabym drewniane miasteczko (np. tory z ikeii), do tego osobno lokomotywy na baterie.

Ania, wysłałam na fb filmik jak moi chłopcy się tym bawią ;)

« Ostatnia zmiana: 17 sierpnia 2017, 10:20 wysłana przez Zoya »

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
A u nas tory Tomka w użyciu do dziś :) Mamy te:
https://babynet.pl/fisher-price-zestaw-ucieczka-przed-lawina-bdp13-tomek-i-przyjaciele-p-7736.html
http://www.smyk.com/fisher-price-tomek-i-przyjaciele-niebezpieczny-most-kolejka.html

można je łączyć i układać w różne kombinacje. Pierwszy dostał na 3 urodziny. Bawi się często nawet teraz, gdy już "wyrósł" z tej bajki...

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Potrzebuje najmniejsza hulajnoge 3 kolowa?? Macie jakies do polecenia??

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ostatnio była o tym gdzieś mowa....w innym wątku.
Poszperaj.

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Tak byla ale o normalnych a ja musze miec malutka bo moja ma 19 miesiecy a juz smiga na wiekszej tylko na duzej jest dla niej niebezpiecznie.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Zobacz oxelo z decathlona

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Tak byla ale o normalnych a ja musze miec malutka bo moja ma 19 miesiecy a juz smiga na wiekszej tylko na duzej jest dla niej niebezpiecznie.

My mamy Little tikes.

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Ja mam Hudora,moja córka juz dawno na niej jeździ :)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Co kupić dziewczynce na 4 urodziny? Jej mama podpowiedziała mi że lubi się bawić lalkami...i nie wiem czy Barbie czy coś innego jest teraz na topie?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Barbie? Serio?
No chyba, że dziewczynka lubi to się nie wypowiadam.
Pomijam już to, że ja nie przepadam za Barbie chciałam kiedyś kupić córce. A ona na to, że jej się nie podoba, że jest za chuda i nikt nie jest taki chudy. Miała wtedy niecałe 5 lat.
Bawi się szmacianką http://allegro.pl/lalka-szmaciana-paulina-przytulanka-bigjigs-i5664366942.html, tej firmy tylko w inne sukience.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline bubulina Kobieta

• maniak
My mamy lalke z firmy krawal. https://lalki.pl/lalki-polskie-krawal-o_c_79_1_1.html sa przesliczne. Mamy Gosie(choc moja ja nazwala Frania) i Wacka.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Ja się nie znam na lalkach, dlatego pytam

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Moja lubi Barbie Plus ubranka i ma świetną zabawę. Ale lubi też bobasy i figurki z lego duplo :)
Natalka 4.11.2012

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
A czemu nie Barbie? Ja mojej chce kupić właśnie Barbie.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A czemu nie Barbie? Ja mojej chce kupić właśnie Barbie.

Dokładnie, dlaczego nie Barbie skoro to najpopularniejsza lalka na świecie??

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Dlaczego nie Barbie? Naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego, że ta lalka ma zaburzone proporcje? Plus to co powiedziała moja córka nie mając wówczas nawet 5 lat
ona na to, że jej się nie podoba, że jest za chuda i nikt nie jest taki chudy.
Chciały byście żeby wasze córki postrzegały swoje ciało przez pryzmat takiej lalki?

A dlaczego Barbie? Dlaczego właśnie ona? Dlatego, że jest najpopularniejsza? To wystarczy? Dajcie proszę więcej argumentów na tak.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Ale czy Twoja córka albo jakiekolwiek dziecko uczy się świata patrząc tylko na lalki?

Lalki są różne, Barbie, szmaciane, małe, duże, chude jak Barbie i grubsze.
Dziecko dorastając widzi lalki, misie, samochody, ludzi... widzi, że wszyscy różnią się od siebie. A do tego jeszcze jestesmy my rodzice i możemy wytłumaczyć dziecku, że na świecie jest różnorodność :)

Ja miałam lalki i Barbie i nie postrzegam swego ciała poprzez pryzmat lalki Barbie, jako nastolatka też nie. Mniemam iż moja córka będzie inteligentna po mamusi i będzie wiedziała, że Barbie to tylko lalka a nie żywy człowiek ;)

Można też kupić takie Barbie http://shop.mattel.com/shop/en-us/ms/barbie-doll/barbie-fashionistas-doll-26-spring-into-style-curvy-dmf28 jeśli tradycyjnie chude komuś nie odpowiadają :) a najlepiej 2 różne co by pokazać różnice :)