e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pogaduchy ciężarówek  (Przeczytany 1162139 razy)

anusiaaa (+ 1 Ukrytych) i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Odp: Pogaduchy ciężarówek
13 sierpnia 2017, 10:47
Wypijcie sobie koktajl i po sprawie :p

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
13 sierpnia 2017, 11:12
jak to mówią bilans musi wyjść na zero. jedne noszą w brzuszku dłużej , inne rodzą dużo za szybko. :P

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
13 sierpnia 2017, 13:41
Justyna nooo ja myslalam ze wyjde na zero jak z jednym tyle czekalam to drugie mnie zaskoczy :) hehe robie dzis pierwsza w zyciu pizze :)
Ewa to jest mysl - zobacze co powiedza mi na wizycie 16go i jak nic nie bedzie zapowiadalo porodu chyba sie skusze na koktajl :)

Offline Beti G

• nowicjusz
14 sierpnia 2017, 12:44
Cześć dziewczyny. Co u Was? Rodzicie?  ;D ;) :) Ja chciałam Was poinformować, że moja dzidzia na tym etapie ma się dobrze. Sporo urosła od środy :) Serduszko bije a ja nieco się uspokoiłam. A te plamienia ktore mam okazało się, że to przez małego krwiaczka, ktory mi sie pojawił.Podobno nie jest groźny.Trzymajcie kciuki za nas. Buziaki  :-* :-* :-* :-*
P.S. Jest tutaj któraś z Was co ma termin na marzec/ kwiecień?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 13:02
Ja mam na 19 marca. W środę ide do lekarza podejrzeć czy wszystko jest okej :) Muszę przerwać wychowawczy i nie wiem jak się do tego wszystkiego zabrać...

Beti, a jak się czujesz?

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
14 sierpnia 2017, 13:18
Betina super. Który teraz masz tydzień?

Offline Beti G

• nowicjusz
14 sierpnia 2017, 13:24
Ja mam wg OM na 30.03 a wg dzisiejszego usg na 7 kwietnia. Wyszlo z usg ze dzidzia ma 6 tyg i 6 dni. A wg OM to  8 tydzień.
Ja rodzilam też jak byłam na wychowawczym, ale to juz bylo 8 lat temu więc nie pamiętam co i jak trzeba załatwiać.
A co do mojego samopoczucia to jestem zamulona. Czuję głód ale każde jedzenie jest dla mnie błeee. Sama nie wiem co bym zjadła. No i spać  mi się chce nadal bardzo. A ty Mysiu masz jakieś dolegliwości?

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 14:36
Super Gratuluje Wam dziewczyny :) przed Wami super czas !!!!! :) i terminy wiosenne - zazdro :)
Ja sie nie poddaje i dzis juz znajdlam ananasa no niech sie cos ruszy...blagam :)
Ps. Mam pytanie nie ciazowe bo co wieczor/noc walcze z tabunem komarow - macie jakies sprawdzone sposoby zeby nie zamykac okien wieczorem ale zeby to dziadostwo nie wlatywalo :/ w tym roku to jakis koszmar i boje sie ze jak sie Mala pojawi w domu to beda ja gryzly jak Filipa - potrafia go uwalic w miejsce na nodze miedzy pizamka a skarpetka !!!! Help !!

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
14 sierpnia 2017, 14:47
Moskitiery w oknach :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 14:47
tylunia, a moskitiery nie wchodzą u Was w grę? Są takie na rzepy do samodzielnego montażu, chwila moment i po problemie. Chyba, że masz takie wielkie okna do podłogi? To gorzej... bo koszt moskitier na wymiar zabija...

Dzięki za graty, ja zazdroszczę Tobie, że jesteś na końcówce i zaraz będziesz po  ;)

Beti, szkoda gadać w ogóle.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 15:01
U nas za to much od groma. Ale przed pojawieniem sie Jana, zamontowalismy wszędzie moskitiery.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
14 sierpnia 2017, 15:14
U nas komarów nie ma bo było pryskane, ale wcześniej mieliśmy takie moskietiery firankowe w drzwiach tarasowych, za to są pająki :{ uroki mieszkania przy lesie.
Beti bardzo sie cieszę ze wszystko w porządku!
Tylunia ja juz zapomniałam ze w ciazy byłam :p póki nie spojrzę w dół bo brzuch wstrętny i okropny :\

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 15:24
Ewa brzuch ma czas. Chociaż jak.patrzę na swój to z rozpaczy mam ochotę.rozbić lustro...

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
14 sierpnia 2017, 15:50
Na komary mamy wtyczki do kontaktów z ultradźwiękami kupione w Biedronie na wyprzedaży rok temu za grosze :) okno otwarte, światło zapalone i nic nie lata w mieszkaniu :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
14 sierpnia 2017, 16:05
U nas za to much od groma.
Popędź koty do roboty ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 16:13
Co tam brzuch , zaraz zima bedzie :p a so lata zgubimy . No chyba , że któras zaciąży :p

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
14 sierpnia 2017, 16:56
U nas komary jakoś ucichly...
Ale pojawiły się pająki...
To zasługa mojej mądrej sąsiadki ,która urządziła sobie ogródek,a raczej dzicz,po moim oknem...mieszkam na parterze...i teraz wszystko włazi... :(

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
14 sierpnia 2017, 17:26
Na komary u Liwii mamy Bros dla dzieci ten różowy, do gniazdka. Zdaje egzamin.

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 17:32
O nieeeee pajaki sa fuuuuu :(
Moskitiery ze tez na to wczesniej nie wpadlam...okna mamy standardowe tzn nie mamy podzialu tylko taka ogolna rame ale to chyba standard :) Zaraz zagadam z K moze sie zlituje nade mna i pojedzie do castoramy :)
Ewa Karolinka - zazdroszcze Wam ze Wy juz po porodzie w domku na luzie :) Nie lubie tej koncowki ciazy - serio mam dosc...dzis Sara pol dnia sie nie ruszala a teraz szaleje ze az mnie boli :/
U nas w miescie niby tez odkomarzali i to dwa razy ale nasi cudowni sasiedzi z parteru maja ogrodki i ich drzewa tak poszybowaly do gory ze mamy teraz gąszcz pod oknem i to cale dziadostwo sie tam czai :/ wrrr koszmar :/
Justyna dobre dobre - ja daje sobie czas do zrzucenia...30kg do przyszlego lata :) a warsztat zamykam juz na stale :)

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
14 sierpnia 2017, 17:51
Ja też tego brossa używam od kilku lat rewelacyjny, tylko nie na te wkłady listkowe tylko płyn, nawet much się poddają .

• Chuck Norris
14 sierpnia 2017, 17:53
U nas za to much od groma.
Popędź koty do roboty ;D

Na moich kotach muchy moga siedziec. Koty sa tak leniwe, ze owady nie robią na nich zadnego wrażenia...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
14 sierpnia 2017, 17:57
Moj kot to też taka gapa, że much się boi :)

Offline bubulina Kobieta

• uzależniony
14 sierpnia 2017, 21:32
A ten bross nie jest szkodliwy??

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
14 sierpnia 2017, 21:54
jest od 1 r.z. ja kupuje ten rózowy dla dzieci

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
15 sierpnia 2017, 12:12
Teraz zastosujemy moskitiery a pozniej ten do kontaktu dzieki Loona bo z Filipem to luz ale z noworodkiem to dopiero za rok :)
Dzis moja wymarzona data narodzin a tu dupa :) moje dzieci maja swoje zdanie od samego poczatku :)
Filipek dzis ma 1,5 roku - jak ten czas szybko leci :)

• Chuck Norris
15 sierpnia 2017, 12:28
Spokojnie to dopiero 12godz :-)

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
15 sierpnia 2017, 13:29
Justyna jakos nie mam zludzen :) na 17 moze podjedziemy na chwile do babci na imieniny bo dzis Marii :) a najlepiej ze jedyne osoby co pija alko na imprezach to moj K i moj tata - Wyobrazcie sobie ojca mine jak mu wczoraj mowie ze mam w planach dzis rodzic i ze nie moze pic :) Bo moj tato mieszka z babcia (jego tesciowa) wiec impreza jest u niego w domu :) a on ma sie zajac Filipem gdyby sie zaczelo :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
16 sierpnia 2017, 21:00
Co tu taka cisza? Przed burzą?  ;D

Ja melduję się po wizycie, maluszek ma 3cm i pięknie fika. Wszystko okej, za 3 tygodnie prenatalne.

Offline Beti G

• nowicjusz
16 sierpnia 2017, 21:41
Co tu taka cisza? Przed burzą?  ;D

Ja melduję się po wizycie, maluszek ma 3cm i pięknie fika. Wszystko okej, za 3 tygodnie prenatalne.
Może dziewczyny na porodówce :)
Cieszę, się ze u Ciebie dobrze. Ja 30-tego mam wizytę. I mam nadzieję, że dzidzia też będzie pięknie fikać :)

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
16 sierpnia 2017, 21:46
U mnie cisza... Wszyscy pytają czy to już ,a ja mówię,że chyba po dobroci nie wyjdzie :p
Ale...coś na wieczór zaczęło ze mnie bardziej lecieć...
Przy Gosi też tak miałam ,a w nocy mi odeszły wody.. :p
Może to to...?
Już nastraszylam męża...nie był pocieszony ;)

Gratuluję Mysia :)