e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Panny Młode 2018  (Przeczytany 14840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiutka

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.08.2016
  • Ślub w: sieraków
Odp: Panny Młode 2018
25 września 2016, 21:04
Cześć dziewczyny może któraś z was myśli już od ozdobach na włosy na wesele mam na sprzedaż wianek ślubny: http://www.olx.pl/oferta/wianek-slubny-CID49-IDhq0LZ.html

Polecam bardzo :) :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
26 września 2016, 19:45
My mamy już kolejny punkt z listy odhaczony, a mianowicie w niedziele podpisaliśmy umowę z fotografami :D

itsmaggie a jakiego masz dj jeśli to nie tajemnica ? :)

kasiutka planuję mieć taką ozdobę, ale jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek kupować ;)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
26 września 2016, 20:06
Super! Gratuluję :) Na kogo się zdecydowaliście?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
26 września 2016, 20:50
Fotokunek :-)  w sumie to była chyba jedyna rzecz, której byliśmy pewni i zdecydowani od razu :-D

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
26 września 2016, 21:00
Będziecie mieli dwóch fotografów?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
26 września 2016, 22:54
Tak :) to jest małżeństwo :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
26 września 2016, 23:02
A dużo będziecie mieć gości?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
26 września 2016, 23:11
ok 60
mi 2 fotografów daje poczucie bezpieczeństwa, że mniej chwil umknie nieuwiecznionych :) Zawsze ktoś uchwyci dany moment, inna perspektywa też może zupełnie inaczej wyglądać ( a niby ten sam moment  ) :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
26 września 2016, 23:21
My będziemy mieli około 80 osób i też mamy dwóch fotografów i do tego jeszcze dwóch kamerzystów i właśnie ostatnio zastanawiałam się czy to nie za dużo, choć tak jak piszesz plus jest taki że każdy będzie miał inną perspektywę i na pewno nic nie zostanie pominięte.

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
  • data ślubu: 26.09.2015
27 września 2016, 10:47
Szanowne Panny Młode 2018 pozwolę sobie polecić link do kiecki żonki, gdyby któraś z Was już robiła wstępne rozeznanie w terenie :)

http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Offline itsmaggie Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.06.2018
27 września 2016, 23:38
No i super że jesteś dobrej myśli! Najważniejsze że ufasz DJowi i managerowi :) Ja raczej należę do osób, które się wszystkim przejmują i chciałabym mieć nad wszystkim kontrolę, no ale to nie możliwe :)

Ja też tak mam! Ale tak jak piszesz, tak się nie da więc powoli uczę się odpuszczać :D Jedyne czego nie odpuszczę to dekoracji, serio sama to zrobię bo wiem, że jak pozwolę dekoratorce to mi się nie spodoba :D Dlatego martwi mnie ten wystrój kościoła, gdzie pewne jest, że będzie tego dnia kilka par, a ja mam specyficzny gust więc jestem ciekawa jak się dogadamy:p

itsmaggie a jakiego masz dj jeśli to nie tajemnica ? :)

Pewnie, że nie tajemnica ;) Mamy DJa Bartka + wodzireja z TwojDj
« Ostatnia zmiana: 21 października 2016, 16:33 wysłana przez zibi »

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
  • Ślub w: Zielona Góra
28 września 2016, 10:39
Ja również się zamelduję w tym wątku:). Mój ślub 15.09.2018 :). Jedyne co na dzień dzisiejszy mamy ustalone, to data i zaklepana sala :).

• użytkownik
28 września 2016, 12:33
Ja również się zamelduję w tym wątku:). Mój ślub 15.09.2018 :). Jedyne co na dzień dzisiejszy mamy ustalone, to data i zaklepana sala :).
Cześć! Fajnie, że jest nas coraz więcej :) Pochwalisz się salą? :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
28 września 2016, 12:39

Piąteczka :-)  mamy ta sama datę :-)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
28 września 2016, 13:11
Hej! :) koniecznie pochwal się salą :)

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
28 września 2016, 22:38
No jasne, że pochwalę się salą :). Do dyspozycji mamy cały obiekt składający się z dwóch sal i dużego ogrodu. Podjęliśmy decyzję, że organizujemy wesele na jednej sali (spokojnie wejdzie tam 100 osób i jeszcze będzie miejsce na parkiet do baletów)- chcemy stół w tzw. podkowę. Na drugiej sali będą stały małe stoliczki, żeby odpocząć od gwaru i imprezy oraz będą stały tam wieszaki na ewentualne kurtki. Mam zdjęcie tylko tej dużej sali (z dwóch stron) i małe zdjęcie z zewnątrz :). Do tego można u właścicieli zarezerwować nocleg dla max 50 osób, pokoje są w drugiej części budynku na piętrze :). Jestem zachwycona salą :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
28 września 2016, 22:49
Ładne miejsce no i ogród! Myślę że ogród to duży plus, fajnie jak jest gdzie wyjść na chwilę :) najważniejsze że Wam się podoba :)

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
30 września 2016, 10:18
Ja jestem zauroczona tą salą:). Zdjęcia nie oddadzą tego jak wygląda na żywo :). A może któraś z Was też się pochwali swoją salą? :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
30 września 2016, 12:30
My wybraliśmy sale w pałacu w Młodocinie :-) 

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
30 września 2016, 13:10
Bardzo ładna sala :). A ile gości +- planujecie?

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
30 września 2016, 18:10
A my Dworek Milusin w Zielonce :)

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
30 września 2016, 20:23
A my Dworek Milusin w Zielonce :)
A planujecie stół "w podkowę" czy okrągłe? :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
30 września 2016, 21:48
Okrągłe :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
30 września 2016, 22:28
Bardzo ładna sala :). A ile gości +- planujecie?

Dziękujemy :-)  a gości 55-60 :-)

Offline Aanulka Kobieta

• nowicjusz
1 października 2016, 11:04
A wiecie co? Mam jeszcze takie pytanie, bo pytałam w innym wątku ale nikt mi nie odpowiedział. A chodzi mi o zapraszanie współpracowników. Bo wiadomo zawiadomienie o ślubie dać wypada, ale chodzi bardziej o zapraszanie na wesele.  Zapraszamy tylko takich bardzo dobrych znajomych, którzy przyjdą dla nas z radością, a nie po to żeby się za darmo nażreć i nachlać. U mnie w pracy na pewno dam takie zawiadomienie, ale na wesele zaproszę tylko 4 najlepsze koleżanki z pokoju. Większy problem mam z kierowniczką. Bo niby jesteśmy na "ty" czasami jest milutka i jak przyjaciółeczka dla nas a czasami taka wiedźma, że szok, obrabia nam d**y i generalnie dwulicowość z niej wyłazi. I zapraszam koleżanki z pokoju na wesele a z nią mam problem, żeby się nie obraziła, bo wiadomo, ma władzę i może w przyszłości zaszkodzić.
I teraz prośba do Was o poradę, bo niby bardzo dużo czasu, ale już mam z tym zagwozdkę.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
1 października 2016, 12:02
Ja myślę, że to nie jest obowiązek, żeby zapraszać kierowniczkę, tym bardziej jak jest taka jak piszesz. Ja raczej nie będę zapraszać ludzi z pracy, bo nie są to osoby z którymi mam kontakt również poza pracą, ograniczę się jedynie do zawiadomienia o ślubie, tym bardziej, że to jest praca tymczasowa, tzn. na czas studiów, żeby zbierać na ślub, później i tak będę szukać czegoś innego.

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
16 października 2016, 22:47
Halo, halo, co tu tak cicho? ;)

• użytkownik
17 października 2016, 12:39
No właśnie :) co tam u was dziewczyny, jakieś nowe kroki w przygotowaniach podjęte? Ja byłam zarezerwować termin w kościele, niby troche szybko ale zależało mi żebym mogła sobie wybrać godzinę :)

Wgl powiedzcie mi kiedy macie zamiar zacząć szukać sukni? Większość osób mowi mi zeby tak z rok przed ślubem zacząć sie rozglądać. Tylko co jeśli jestem bardzo niestandardowych wymiarów? ;p Nie jestem moze jakas super gruba, ale bardzo niska i o bardzo kobiecych kształtach. Kiedy byłam pomagać koleżance w wyborze sukni, w żadnym salonie nie było sukni na mnie żebym mogła przymierzyć, jedynie na zamówienie, a czasami takie zamówienie tylko do przymierzenia tez juz kosztowało :o

• użytkownik
17 października 2016, 12:41
A wiecie co? Mam jeszcze takie pytanie, bo pytałam w innym wątku ale nikt mi nie odpowiedział. A chodzi mi o zapraszanie współpracowników. Bo wiadomo zawiadomienie o ślubie dać wypada, ale chodzi bardziej o zapraszanie na wesele.  Zapraszamy tylko takich bardzo dobrych znajomych, którzy przyjdą dla nas z radością, a nie po to żeby się za darmo nażreć i nachlać. U mnie w pracy na pewno dam takie zawiadomienie, ale na wesele zaproszę tylko 4 najlepsze koleżanki z pokoju. Większy problem mam z kierowniczką. Bo niby jesteśmy na "ty" czasami jest milutka i jak przyjaciółeczka dla nas a czasami taka wiedźma, że szok, obrabia nam d**y i generalnie dwulicowość z niej wyłazi. I zapraszam koleżanki z pokoju na wesele a z nią mam problem, żeby się nie obraziła, bo wiadomo, ma władzę i może w przyszłości zaszkodzić.
I teraz prośba do Was o poradę, bo niby bardzo dużo czasu, ale już mam z tym zagwozdkę.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Ja bym jej nie zapraszała, tylko te koleżanki z pokoju :) po co ma Ci psuć humor.
Ja ostatnio pracę zmieniam jak rękawiczki, wiec póki co mnie problem zapraszania ludzi z pracy nie dotyczy :D

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
17 października 2016, 18:44
Też myślałam, żeby iść już do kościoła, z tego samego powodu co Ty, ale chyba na razie za wcześnie, tym bardziej, że na stronie parafii jest napisane, że zapisy zaczynają się 1 października poprzedniego roku, więc na razie sobie to odpuścimy. Mam w planach wybrać się na jakiś ślub i zobaczyć jak to u mnie w parafii wygląda. A Wy gdzie ślubujecie?

Na razie z załatwionych spraw nic więcej nam nie doszło. Wybieramy się na Targi Ślubne więc może coś nowego wpadnie ;)