e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Panny Młode 2018  (Przeczytany 16954 razy)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Panny Młode 2018
12 września 2016, 13:17
W takim razie zrobie wszystko, żeby sie całość zmieściła na jednej sali :-)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
12 września 2016, 14:22
Zrób koniecznie, moje wieloletnie doświadczenia jednoznacznie pokazują, że jest lepiej. Co pewnie przyzna Ci każdy dj lub zespół. :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
12 września 2016, 15:29
Tu jeszcze widać z jednej sali drugą, chociaż częściowo, to jeszcze myślę że ujdzie, choć fakt, że lepiej wszystko na jednej sali. Ja byłam na weselu gdzie między salą do tańczenia a salą gdzie były stoły była jeszcze jedna mniejsza sala przechodnia, to była porażka, nie było widać ani też słychać co się dzieje na parkiecie. A jak to wygląda w Hulance? Tam przecież też są jakby dwie osobne sale

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
13 września 2016, 09:06
A jak wygląda u Was kwestia zespołu/ dj, macie już kogoś wybranego ? Ja akurat mam z tym problem. Tak jak fotografa wiedzieliśmy od początku kogo weźmiemy, tak z zespołem pustka :-(   może możecie kogoś polecić, kto nie tylko dobrze zaśpiewa, ale przede wszystkim genialnie poprowadzi imprezę,bo nam jednak najbardziej na tym zależy.

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
13 września 2016, 22:14
My podobnie, mamy fotografa, kamerzystę, ale DJa jeszcze nie, ostatnio spotkaliśmy się z Wojtkiem Singerem, zrobił na nas bardzo dobre wrażenie i chyba się na niego zdecydujemy, jednak mamy jeszcze trochę czasu i chciałabym spotkać się jeszcze z kimś żeby mieć pewność :)

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
13 września 2016, 22:40
Ponoc DJe z Double Wings sa swietni.
U nas bedzie DJ Rooby z Siedlec. Tez wydaje sie bardzo profesjonalny, zdecydowalam sie prawie od razu, gdy go znalazlam w internecie. Ma spore doswiadczenie w graniu na studniowkach, a u nas zdecydowana wiekszosc gosci to beda ludzie mlodzi, wiec byl to dla mnie duzy plus.
Kamerzystow mamy z Jwedding Films.
Niedawno postanowilam zmienic sale, wiec to by bylo na tyle z rzeczy, ktore mam. A moj slub juz w przyszlym roku.

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
13 września 2016, 23:02
Kojarzę Jweeding z jednego z portali, super filmy :) dużo biorą?

Offline Tinka20 Kobieta

• nowicjusz
13 września 2016, 23:33
Zapraszamy VI Targi Ślubne 23 października 2016 r. Opera Nowa ul. M. F. Focha 5 w Bydgoszczy. W tym roku podczas targów wystawia się ponad 120 firm, na scenie liczne pokazy i prezentacje oraz panele eksperckie prowadzone przez specjalistów różnych branż ślubnych oraz gość specjalny. Do wygrania w konkursach bardzo cenne nagrody (nie kupony rabatowe) m.in. 2 garnitury i buty dla Pana Młodego, 5 karnetów na naukę pierwszego tańca,  2 dekoracje kościoła, jeden pakiet dekoracja kościoła oraz sali, fondue czekoladowe, fondue alkoholowe, zabiegi kosmetyczne, zabiegi depilacji, pokaz ognia z efektami pirotechnicznymi wykonany przez artystę ogniowego podczas wesela, 4 podwójne zaproszenia na pobyty weekendowe z pełnym pakietem spa w Herbarium Hotel Spa oraz wiele innych równie cennych nagród. Zapraszamy 23 października w godz. 10.00 - 16.00. Opera Nova w Bydgoszczy!

Offline Radosna

• bywalec
14 września 2016, 08:07
Zuchelek - dosyc sporo, w zaleznosci od pakietu. Ale nam bardzo zalezalo na tak dobrym filmie, wiec sie zdecydowalismy.

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
14 września 2016, 08:38
To co widziałam było naprawdę super, fajny klimat i muzyka, aż trochę zazdroszczę :) Jak za rok będziesz miała już teledysk ze ślubu to koniecznie musisz pokazać ;)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
14 września 2016, 09:33
My akurat rezygnujemy z kamerzysty i stawiamy tylko na zdjęcia. Zdecydowaliśmy się na fotokunek, jednak umowy jeszcze nie mamy, bo nie ma kiedy się spotkać :)

Offline Radosna

• bywalec
14 września 2016, 09:48
Zuchelek - pewnie, ze pokaze! :D Ty sie swoim pozniej tez pochwal.
Kamila. - a czemu filmu nie chcecie?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
14 września 2016, 10:24
Najpierw to Narzeczony był na nie i skutecznie mnie do tego przekonał. Oboje nie przepadamy za filmowaniem, może to też krępować gości. Poza tym  może uda nam się namówić fotografów na krótki filmik z przysięgi, czy pierwszego tańca :-)

Offline Radosna

• bywalec
14 września 2016, 11:08
Kamila. - z tym krepowaniem to faktycznie racja, czasem moze byc ciezko zwlaszcza, jesli ma sie kilku kamerzystow, a goscie nie sa przyzwyczajeni. W takim przypadku moze i lepiej nagrac sam slub, a na wesele wynajac fotografa.

Offline itsmaggie Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.06.2018
17 września 2016, 17:31
Kamila. Co do osobnych sal do tańca i do jedzenia, też myślałam, że to złe rozwiązanie. Ale znajomi ostatnio byli na takim weselu i sala do tańca była zupełnie oddzielnie od tej ze stołami i mówili, że wszystko było słychać i wszyscy goście na czas zabaw przechodzili na sale do tańca  i jakoś to wszystko wyszło :)

Ja w Hulance też mam dwie osobne sale (widać na zdjęciach niżej) i się bałam, ale manager jak i też "miliony" pozytywnych opinii mnie uspokoiły. Tam też nie jest najgorzej bo te sale są na siebie otwarte i wszystko widać, a oprócz tego na sali ze stołami są też głośniki, żeby siedzący goście słyszeli co tam Dj mówi :) Chociaż nie wiem czy to potrzebne, ta sala w końcu nie jest jakaś ogromna chyba i bez tego będzie wszystko słychać :) A oprócz tego będą u nas karty menu połączone z planem imprezy, żeby Ci najbardziej siedzący i uparci nie przegapili zabaw, tortu, fotobudki itp ;)

My też zrezygnowaliśmy z filmowania. Trochę ze względu na oszczędności, a trochę bo po prostu nie lubimy ;) Bardzo krępujmy się przed kamerami, a na dodatek nienawidzimy potem takich filmów z naszym udziałem oglądać, zdecydowanie bardziej wolimy godzinami przeglądać albumy ze zdjęciami. Jedynie przyjaciela, który zajmuje się nagrywaniem filmów (w nieco innej branży) poprosimy o sfilmowanie przysięgi i tyle.

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
17 września 2016, 20:27
itsmaggie a nie obawiasz się, że  goście siedzący będą trochę pominieci przez dj ? Bo jeśli zespół jest na innej sali to skupia większą uwagę na osobach które się bawią przed nimi, niz na tych, które siedzą obok. Chyba że to tylko taki mój lęk :-)

A jeszcze tak poza tematem zapytam, jak ustawilas suwaczek z datą ? :-)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
17 września 2016, 21:19
Kliknij sobie w ten suwaczek :) wybierz co Ci się podoba i skopiuj adres url do opisu

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
17 września 2016, 21:22
Właśnie jeśli chodzi o Hulanke to jeszcze nie słyszałam żeby było tam coś nie tak przez to że jest na dwóch salach, choć kwestia z DJ/zespołem też mnie zastanawia, chociaż myślę że dobry DJ czy zespół na pewno sobie radzi w takiej sytuacji :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
18 września 2016, 11:10
Pewnie doświadczeni sobie poradzą, ale jak będzie to zespół to tylko osoba prowadząca będzie mogła mieć bezpośredni kontakt z wszystkimi gośćmi, ponieważ reszta musi być przy swoich instrumentach. No ale ślub dopiero za dwa lata, więc wtedy się będę martwić :)

A gdzie jest ta opcja ustawienia opisu ? Ponieważ link do suwaczka mam, ale nigdzie nie mogę znaleźć miejsca żeby go wkleić :-(

Offline Radosna

• bywalec
18 września 2016, 16:19
Kamila. - W ,,Profil Forum". Takie duze prostokatne pole.

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
20 września 2016, 11:54
Hej dziewczyny . We wrześniu 2017 będę się bawić na weselu w Milusinie wiec świeże opinie będą :) ja wesele miałam w Telimenie.  Mega dużo jedzenia i bardzo smacznego . Mrangerka bardzo zaangażowana całe wesele była na miejscu . Obsługa równiez na wysokim poziomie . U nas grał Starski i oddalabym kazde pieniądze by zagrał znów . Mega człowiek . Do dziś mam z nim kontakt .

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
20 września 2016, 14:24
AlicjaEwa szkoda, że dopiero za rok :( ale będę czekać :) bo na forum nie ma jeszcze żadnej opinii, jedynie na fb (tam całe szczęście są wszystkie dobre), Twoja opinia na pewno będzie bardzo cenna, jako naszego forumowego eksperta :D
Co do DJa to na razie brak nam czasu, żeby spotkać się z kimś jeszcze, a chciałam z kimś ze Starsky Team, tak po prostu dla porównania chyba :(

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.08.2017
20 września 2016, 15:05
Zuchelek nad Starskimi nie ma się co za dużo zastanawiać ;) My do Jacka dzwoniliśmy w sierpniu zeszłego roku i chcieliśmy 12 albo 5.08.2017
 no i rozwiązał nam problem, bo 12.08.2017 miał już zajęty! Byłam w ogromnym szoku, ale przynajmniej będziemy mieli szybciej ślub ;) Ale ja już od bardzo dawna byłam zdecydowana na niego. Byłam też na weselu, która prowadził Michał i też było świetnie! Niestety co do Wojtka to nie mam doświadczenia.

• Chuck Norris
20 września 2016, 15:21
Nie ma sprawy ;) napisze Wam co i jak :) my Jacka rezerwowalismy jakieś 1.5 roku przed także to się nie zmieniło . Bawiłam się na weselu gdzie grał Cabaj ale on akurat mi nie przypasowal.  Z Jackiem chemia od razu . Chcieliśmy na rozmowie z nim jakiś filmik obejrzeć jego pracy czy coś a skończyło się na kawie torcie i samej rozmowie . Nie żałuję ani jednej złotówki na niego wydanego . Ale wiem ze on także nie każde wesele bierze .

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
20 września 2016, 15:56
Właśnie ja prócz rozmów z 2 DJami żadnych innych doświadczeń nie mam, bo byłam zaledwie na dwóch weselach, na których były zespoły, a zespołu nie bierzemy pod uwagę.

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.08.2017
22 września 2016, 21:55
Zuchelek polecam naprawdę popytać o opinie przed wyborem, bo byliśmy raz na weselu, gdzie był DJ, który przywitał Kasię i Piotra(pan młody miał na imię Wojtek...), strzelał w ogóle jakieś fochy, że nie bezie grał tego co młodzi chcą, no i samo prowadzenie też bez szału, ale może to dlatego, że niesmak został po poprzednich wtopach.

AlicjaEwa naprawdę czasami komuś Jacek odmawia? Dlatego, że nie ma "chemii" czy o coś innego chodzi?

• Chuck Norris
23 września 2016, 09:50
Tak . Odmawia . To znaczy przekazuje komuś ze swojemu teamu.  Nie jest to kwestia młodych a lokalu . On już grał chyba wszędzie i zna te lokale od podszewki . Jesli wie ze będzie dramat to po prostu się nie podejmuje. Ale takie sytuacje są naprawdę sporadyczne .

Offline Maniaa Kobieta

• użytkownik
23 września 2016, 16:47
I ja coś napiszę w sprawie dwóch sal osobnych. U nas sala to tanczenia jest oddzielona ścianką z dwoma przejściami, na jednej sali robią wesela ok. 60 osob. A że u nas jest ponad 100, więc tańce muszą być na drugiej. Jak ze wszystkim, są plusy i minusy. Przede wszystkim goście nie muszą do siebie krzyczeć podczas bloków muzycznych.  Wada? Pewnie utrudnienie dla dj, zespołu. Szczerze mówiąc na każdym weselu znajdzie się przeciwnik i zwolennik takiego układu. Drogie przyszłe Panny Młode... nie warto martwić się na zapas. Tyle setek wesel przed nami się odbyło w naszych lokalach i z pewnością się udały :) Kto chce się bawić, będzie  :)

Offline itsmaggie Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.06.2018
24 września 2016, 13:15
Dokładnie tak jak pisze Maniaa :) Ja to się w sumie o nic obecnie nie martwię, wierzę w profesjonalizm i doświadczenie naszego managera i DJ'a z wodzirejem :) A nasz zespół DJ + wodzirej mamy z polecenia przyjaciółki i jestem pewna że poradzą sobie z osobnymi salami i innymi przeszkodami :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
24 września 2016, 21:39
No i super że jesteś dobrej myśli! Najważniejsze że ufasz DJowi i managerowi :) Ja raczej należę do osób, które się wszystkim przejmują i chciałabym mieć nad wszystkim kontrolę, no ale to nie możliwe :)