e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Panny Młode 2018  (Przeczytany 18729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isiaczek3

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.08.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Panny Młode 2018
28 marca 2017, 10:43
Witam Pannę młode  2018  ;D
Zdecydowałam się do Was dołączyć ;) Nasza data 18.08.2018 Co mamy? .... Sale i kościół, szukamy DJ i Foto (film zdecydowaliśmy sobie odpuścić )

Jak Wasze opinie na temat Park Hotelu w Tryszczynie?? ;)

Offline patrycja2708 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.08.2018
11 maja 2017, 15:04
Hej dziewczyny ! Jak tam wasze przygotowania? Już wszystkie grubsze sprawy pozałatwiane (sala, dj, kamerzysta, fotograf) ?
Nasza data 31.08.2018. My jednak zdecydowaliśmy się na Salę Bankietową Szlachecka w Strzelewie, Dj- Art&Show Michał Urbaniak + dekoracja światłem, kamerzysta - Best Memories Rafał Patyna, a jeśli chodzi o fotografa to młoda dziewczyna Elwira Kaźmierczak (Malowane Miłością).Czy możecie podzielić się opinią na temat Pani fotograf? O Ile któraś z Was coś o niej słyszała :)

Pozdrawiam :) :)

Offline agguskaaa

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.06.2018
11 maja 2017, 18:03
Ja juz mam wszysko z poważniejszych rzeczy. Zostaje tylko samochód, ale mam upatrzony. I fryzjer - może jakieś namiary ? :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
11 maja 2017, 21:48
My w sumie teraz stoimy w miejscu, tylko czekam aż PM załatwi w końcu auto :D Fryzjerki ani makijażu na ślub jeszcze nie mam, udało mi się zapisać na sierpień do pani Hani Czerwińskiej, idę wtedy na ślub do kuzynki, więc potraktuję to jako fryzurę próbną.
Patrycja, co do Eweliny, to kojarzę ją, bo chodziła do tego samego gimnazjum co ja i z tego co pamiętam to już wtedy zaczynała z fotografią ;) więcej niestety nie mogę napisać, bo nie wiem. Z ciekawości, dużo bierze?

• nowicjusz
12 maja 2017, 10:19
Fajnie, że akurat masz wesele kuzynki, fryzura próbna będzie już zaliczona :P Ja jeszcze nie mam ani makijażystki ani fryzjerki.. Co do makijażu myślę o Kamili Bobowskiej, ale jeszcze nic nie załatwiałam w tym kierunku... Jeśli chodzi o zdjęcia to bardzo nam się podobają i cena ma bardzo korzystną (1300zł) + osobno do tego fotoksiążki.. ;) Praktycznie już jesteśmy na nią zdecydowani, ale chciałam jeszcze może tu zasięgnąć jakiś opinii.

Offline itsmaggie Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.06.2018
12 maja 2017, 15:01
My w sumie też mamy już prawie wszystkie ważne rzeczy ;) Z ostatnich spraw udało nam się załatwić auto w okazyjnej cenie.
A tak to mamy jeszcze zarezerwowaną salę, termin w kościele, tort oraz candy bar, fotografa, DJa i dekoratorki :)
Ale tak jak Wy nie mam jeszcze makijażystki ani fryzjera. I z tym będzie chyba największy problem, bo nie znam nikogo w Bydgoszczy gdzie biorę ślub :D

• nowicjusz
12 maja 2017, 22:17
No to super..bardzo dużo macie już..  a myślałam, ze na załatwianie kościoła jest jeszcze za szybko i mnie ksiądz wysmieje :D a dekoratorki skąd? Jak cenowo ? Jeśli chodzi o makijaż to mogę Ci polecić Kamile Bobowska albo Mea Karpiuk wpisz na fb powinny wyskoczyć :) też niedługo będę musiała sie zdecydować na któraś z nich.. A jeśli chodzi o fryzjera to kompletnie nie mam pojęcia gdzie sie udać.. . :( Mam jedna osiedlowa fryzjerke , która zawsze mnie czeszę na imprezy i pewnie jak nie znajdę innej to do niej sie zapisze :D
« Ostatnia zmiana: 12 maja 2017, 22:19 wysłana przez patrycja2708 »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
13 maja 2017, 21:35
O mnie ksiądz powiedział że jestem w gorącej wodzie kąpana i mamy przyjść w październiku jak będzie miał kalendarz ;)

• nowicjusz
14 maja 2017, 10:23
Zuchelek z tego co pamiętam też będziesz miała w parafii na Ugorach to może jeszcze troche też poczekam, żeby i mnie nie odesłał :D

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
14 maja 2017, 11:27
Noo :D do października poczekamy ;)
Później widziałam że na stronie parafii jest nawet napisane że od października przyjmują zapisy na przyszły rok. Jedyne co ksiądz powiedział że możemy zrobić to nauki :)

• użytkownik
14 maja 2017, 19:53
No to super..bardzo dużo macie już..  a myślałam, ze na załatwianie kościoła jest jeszcze za szybko i mnie ksiądz wysmieje :D a dekoratorki skąd? Jak cenowo ? Jeśli chodzi o makijaż to mogę Ci polecić Kamile Bobowska albo Mea Karpiuk wpisz na fb powinny wyskoczyć :) też niedługo będę musiała sie zdecydować na któraś z nich.. A jeśli chodzi o fryzjera to kompletnie nie mam pojęcia gdzie sie udać.. . :( Mam jedna osiedlowa fryzjerke , która zawsze mnie czeszę na imprezy i pewnie jak nie znajdę innej to do niej sie zapisze :D

U nas jest taka sprawa, że kościół w którym bierzemy ślub nie jest parafią ani moją ani narzeczonego i wpadliśmy podpytać wcześniej, gdy akurat byliśmy w okolicy, jak mamy to załatwić, to ksiądz od razu przy okazji nas wpisał ;)

Dekoratorki mamy dziewczyny z "Będzie Pięknie" z Bydgoszczy, które bardzo polecam! Są mega sympatyczne i otwarte na wszelkie propozycje :) Z tego co wiem nie mają takiej stałej oferty, tylko można się indywidualnie dogadać, więc ciężko tutaj określić z góry cenę. Ewentualnie na ich stronie jest oferta dekoracji kościoła podana z cenami. A tak to nie mamy jeszcze nic dogadane, tylko tak wstępnie. Ale prawdopodobnie z całym pakietem począwszy od dekoracji kościoła, auta, sali, skończywszy na wszystkich kwiatach i bukiecie, butonierkach oraz papeterii typu zaproszenia i winietki, powinniśmy się zamknąć w 2500zl.

Dzięki! Zaraz ogarnę na fb ;) No właśnie, myślicie że to już czas, żeby się umawiać na makijaż i fryzurę??
« Ostatnia zmiana: 14 maja 2017, 19:55 wysłana przez itsmaggie »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
14 maja 2017, 21:54
Ja też mam dziewczyny z Będzie pięknie :) u mnie troszkę inaczej cenowo wygląda,  ale tak jak pisze maggie to już indywidualna sprawa, zależy co kto chce :)

• nowicjusz
18 maja 2017, 12:50
Jeśli chodzi o kościół to obawiam się, że pójdę za późno i okażę się, że już godzina którą sobie wymyśliłam (16:00) jest zajęta :(
Będę musiała podowiadywać się jak to jest z tą dekoracją kościoła itp w firmie którą polecacie. Mam w planach też wizytę w Pracowni Luna-Dekoracje Plus..zobaczymy co ciekawego zaproponują. :D Jeśli chodzi o fryzjera i kosmetyczkę to hmm nie mam pojęcia, ale wole  się już zapisać..nikt nam " w mordę " nie da, że tak szybko..lepiej szybciej niż później zapisywać się do byle kogo kto ma akurat wolny termin :D :D
« Ostatnia zmiana: 18 maja 2017, 12:55 wysłana przez patrycja2708 »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
18 maja 2017, 16:16
Patrycja tyle że na Ugorach kościół stroi siostra zakonna  :(

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
18 maja 2017, 16:20
A jeśli chodzi o Dekoracje Plus to polecała mi je właścicielka mojej sali, bo często robią tam dekoracje, niestety nie orientuje się jak tam cenowo wychodzi.

• nowicjusz
18 maja 2017, 21:58
Siostra zakonna ?!?! I nie ma możliwości strojenia na własną rękę tzn wynajęcia firmy ??  :-[ >:( :o
« Ostatnia zmiana: 18 maja 2017, 22:00 wysłana przez patrycja2708 »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
19 maja 2017, 07:57
Chyba nie, ja pytałam o firmę bo chciałam (chociaż) biały dywan  i ksiądz tak niechętnie powiedział że zobaczymy, ale generalnie starał się odradzić.  Wiem że z siostrą można się dogadać i zrobi mniej więcej tak jak będziemy chcieli tylko też trzeba się liczyć z tym że może być w tym dniu też inna para i z nią też trzeba będzie się dogadać. Poczytaj sobie na stronie parafii co mają napisane :) ja niepotrzebnie szłam, bo wszystko jest na stronie.
« Ostatnia zmiana: 19 maja 2017, 08:02 wysłana przez Zuchelek »

• nowicjusz
29 maja 2017, 18:49
 :o No nie.... do czego to doszło, żeby ksiądz decydował jak ma wyglądać wystrój w naszym najważniejszym dniu i kto będzie to robił (oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku) ! Orientowałam się u znajomych którzy już byli u proboszcza i szczerze odradzają, podobno nie da się z nim dogadać... ;/ Dziewczyny czy wiecie czy w innych kościołach też jest taki problem ze strojeniem kościoła przez firmę dekoratorską ? Czy któraś z Was bierze ślub w kościele garnizonowym ? Jak to tam wygląda  ? :-\

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
31 maja 2017, 20:07
Z tego co wiem, to jest też tak w Świętej Trójcy i w Bazylice, możliwe, że jeszcze w innych kościołach. Ja trochę się nie dziwię, że księża nie zgadzają się na firmy; najczęściej jest tak, że w danym dniu jest kilka ślubów i co w przypadku, gdy każda para ma inną firmę i inne dekoracje? Trochę cyrk się robi i zamieszanie. Ostatnio nawet koleżanka mówiła mi, że była na ślubie i była sytuacja, że Para Młoda dobrze jeszcze z kościoła nie wyszła, a dywan za nimi już był zwijany. Trochę słabo moim zdaniem.
Fakt, że ja też żałowałam, że nie będę mogła mieć swojej firmy, bo np. bardzo chciałam biały dywan, no ale po rozmowie z jedną forumką, która niedawno miała ślub na Ugorach, przestało mnie to martwić. Myślę, że dogadam się z siostrą zakonną i (a to duży plus) nie zapłacę kroci za dekoracje, a też będzie ładnie :)
Wiadomo, że jak ktoś chce jakieś bogatsze dekoracje typu postumenty z kwiatami czy wielkie latarenki to niestety tego nie będzie i wtedy, jeśli nie chce się z tego rezygnować to można pomyśleć o innym kościele. :)

Offline Klaudia94 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.06.2017
  • Ślub w: Brzoza
5 czerwca 2017, 09:47
U mnie w kościele ksiądz zgadza się na wszystko co chcesz na szczęście.
A o fryzjerki i makijażystki się nie martwcie. Ja na czerwiec zapisywałam się w październiku. Popytajcie jakie terminy mają i od kiedy zapisy. A i próbną polecam max 2 miesiące przed ślubem, ale tak żeby wszystko jednego dnia tj. makijaż, fryzura i przymierzenie sukni. Powodzenia ;)

• nowicjusz
8 czerwca 2017, 14:42
No to ekstra!! Tak powinno być w każdym kościele w końcu to Wasz dzień! A możesz zdradzić jaki to kościół? My w przyszłym tygodniu wybieramy się do księdza, jeśli się nie zgodzi bierzemy pod uwagę Garnizonowy z racji tego, że jest to Parafia Wojskowa, a mój narzeczony jest żołnierzem... mam nadzieję, że tam nie będzie problemów ze strojeniem.... :(

• użytkownik
8 czerwca 2017, 14:50
My np. bierzemy ślub w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Osowej Górze (bo jest najbliżej Dworu Hulanka, gdzie mamy wesele) i ksiądz nie robi z niczym problemów :) Wgl super gość ten proboszcz tam :)
Ale w mojej rodzinnej parafii też nie można stroić jak się chce.

• nowicjusz
8 czerwca 2017, 15:43
My w łęgnowie w parafii pw. Matki Boskiej Królowej Polski

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
8 czerwca 2017, 18:19
A jak to jest w sytuacji gdy jest kilka ślubów?

• nowicjusz
8 czerwca 2017, 20:43
U mnie w parafii jest 5 ślubów rocznie i chyba się jeszcze nie zdarzyło żeby był więcej niż jeden na dzień

• nowicjusz
10 czerwca 2017, 09:00
No to super, że nie robi problemu-teraz spotkać takiego to skarb... w przyszłym tygodniu ruszamy zobaczyć jak to jest w Garnizonowym... No i musimy się dowiedzieć jak ze strojeniem jak jest kilka ślubów-godzina po godzinie ;)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2018
17 czerwca 2017, 10:29
I jak idą Wam przygotowania ? :-) My póki co mamy sale, zespół, foto, i DJ na poprawiny. Kolejna rzeczą będzie szukanie sukni, ale to dopiero we wrześniu. W międzyczasie szukam ślubnych inspiracji :-) ostatnio kupiłam nasze inicjały, które pokryje brokatem, jeśli nic się nie zmieni, i kolorem przewodnim będzie róż, pudrowy róż, to literki będą srebrne, a & właśnie w różu :-)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
18 czerwca 2017, 21:10
Kamila to są te literki z Carrefoura? Chciałam kupić ale jakoś mi tam nie po drodze :(

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2018
19 czerwca 2017, 09:33
Dokładnie :-) my jeszcze w 100% nie wiemy czy ich użyjemy, bo będziemy chcieli zrobić sami ze styropianu trochę większe, ale jeśli nasze zdolności plastyczne okażą się katastrofa, to zawsze mamy jakąś alternatywę :-)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
19 czerwca 2017, 10:01
No pewnie! :) a jaką mają wysokość?