e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dom Weselny - opinie /Magnat Jaworzno- Ciężkowice  (Przeczytany 491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gerwin

• nowicjusz
  • data ślubu: sierpień 2015r.
  • Ślub w: Ciężkowice Jaworzno Magnat
Hotel Magnat w Ciężkowicach Sierpień 2015r.
Jeśli chcesz mieć udane wesele szukaj gdzie indziej.
Nic tam się nie poprawiło mimo zapewnień.
1. Stoły inaczej przygotowali niż było umówione. Zamieszanie na dzień przed weselem.
2. Klimatyzacja, jedna na sali do tańczenia - co chwilę upomina się personel że jest za gorąco , i ktoś z 
     personelu wyłącza. ( Ten temat w uwagach powraca )
3. Ciasta zamawiać lepiej bezpośrednio w cukierni, niż przez Magnat, potem okazuje się że są inne 
    najtańsze , kruszone
4.  Śniadanie dla gości nocujących to nie porozumienie. Mało, mało i skromnie. Wstyd mi było po
      weselu.

Offline pamp89

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.06.2017
  • Ślub w: Jaworzno
Organizowałam przyjęcie weselne  w czerwcu 2017 r . Początkowo jak czytałam te opinie to nie powiem byłam z lekka przerażona bo przecież umowę podpisałam wcześniej a dopiero później odkryłam to forum. Wiele nie brakowało abym zrezygnowała z tej sali nawet kosztem utraconego zadatku. Jednak wiele osób z moich znajomych było tam na weselu i chwalili obsługę i jedzenie więc troszkę mnie to uspokoiło. Lekkie napięcie jednak było aż do dnia wesela. Obiad jak i pozostałe kolacje wydane zostały bardzo szybko i co ważne gorące i smaczne, zimne płyta podana estetycznie,  ciasta świeżutkie i bardzo dobre.Kelnerzy i kelnerki bardzo uczynne nawet pomimo porannego zmęczenia. Klimatyzatory chodziły dwa więc gorąca nie czuliśmy. Miałam gości weselnych którzy nocowali w Magnacie i jeśli mieli zastrzeżenia to tylko do tego że w pokojach nie było klimatyzacji. Śniadanie dla gości było dodatkowo płatne więc była opcja za 10 zł/os lub 15 z/os. Wybrałam te droższe śniadanie i było tam coś na ciepło i na zimno. Ogólnie jestem zadowolona że zorganizowałam tam wesele. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal.