e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmiar pierścionka zaręczynowego  (Przeczytany 25495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
U mnie było podobnie, mój ukochany kiedyś mnie zagadał i przymierzył mój pierścionek na swoje palce, w ten sposób wiedział rozmiar.

Pamiętajcie żeby się podpytać przy jakiejś okazji jaki pierścionek wybrance się podoba (takich okazji jest naprawdę wiele, reklama, ślub znajomych itd) Mój się mnie spytał już z pół roku wcześniej jaka biżuteria mi się podoba, zaczął od kolczyków etc.  i nawet nie przyszło mi do głowy że chodzi mi o zaręczynowy pierścionek, myślałam już raczej że prezent mi kupi.  Warto podpatrzeć co kobieta nosi, albo na imprezie jakiejś spytać (widziałaś karoliny kolczyki?podobają Ci się?)

Offline tootsie86

• użytkownik
  • data ślubu: 14.08.2016r
  • Ślub w: Bydgoszcz
Ja nie wiem czy mam dobry rozmiar pierścionka mam 12 i nie wiem czy nie jest za mały w sumie wchodzi łątwo cięzko nie raz schodzi i nie wiem :/ on ma być luźny, mocno dopasowany  czy jaki ?

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Mój narzeczony był blisko, pomylił się o jeden rozmiar, ale nie było problemu z wymianą na mniejszy, wystarczył dowód zakupu i dwa tygodnie cierpliwości na potwierdzenia autentyczności pierścionka  ;)

Offline YagaS Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2016
Ja czasem ciężko schodzi to może być związane z puchnięciem palców.

Offline kajkosz Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2004
Najprościej zabrać jakiś pierścionek do przymiarki. Ale jeżeli nie ma takiej okazji, to bez paniki. Jak się nie trafi z rozmiarem, można później dać pierścionek do zwiększenia albo zmniejszenia. Nie ma w tym nic złego. Niespodzianka była, pierścionek się dopasuje i piękne wspomnienia z zaręczyn zostaną.

Offline YagaS Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2016
Ja kiedyś powiększałam ale nie zaręczynowy, z tym  nie ma problemu.

Offline Talizorah

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.08.2016
  • Ślub w: Szczecin
Zawsze kiedy nie zna się rozmiaru można podkraść pierścionek, który już się nosiło. Zresztą zmniejszenie lub powiększenie pierścionka wcale nie jest kłopotliwą sprawą. Fajne pierścionki są LINK USUNIĘTY i z rozmiarem nie ma problemu. Nie rozumiem jak w sklepie mówią, że nie ma rozmiaru ale rozmiar większy mogą sprowadzić z innego. Jest to śmiechu warte i już bym tam pierścionka nie kupiła.
« Ostatnia zmiana: 21 marca 2017, 16:44 wysłana przez zibi »

Offline arctica

• nowicjusz
  • Ślub w: małopolskie
u nas było tak że michał wziął mnie do jubilera od tak i zmierzyliśmy, kilka mc później dostałam mój pierścionek, bardzo podobny do tego LINK USUNIĘTY  to było coś bo zbierał na niego ponad rok :)) do dziś aż łezka kręci się w oku jak o tym pomyślę
« Ostatnia zmiana: 4 sierpnia 2017, 11:03 wysłana przez ~Ania~ »