e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nowoczesna antykoncepcja dla kobiet  (Przeczytany 28973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Dzięki Maju :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Ja właśnie czekam na @ i będę zakładać. Comiesięczny stres mnie wykańcza ;)
Zoya nie chce cie stresować ale jedna z foremek właśnie mam dziś zakomunikować że dzięki wkładkę jest w ciąży.... ;)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja musiałam odstawić plastry i nie jestem już do nich tak pozytwynie nastawiona. W ogóle do każdej antykoncepcji hormonalnej będę miała uraz przez najbliższych sto lat...

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Ja po raz drugi mam krążki NuvaRing. Parę lat temu skutecznie zabezpieczyly nas jeszcze na 5 lat po zakończeniu stosowania :p oby teraz tez okazało się tak skuteczne :)

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Zoya nie chce cie stresować ale jedna z foremek właśnie mam dziś zakomunikować że dzięki wkładkę jest w ciąży.... ;)
no i mam teraz stracha
On 2011
Ona 2013

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
SYlwia serio? Która?

Ja tam ze swojej jestem zadowolona, działa jak trzeba :OK:

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Jedyne usprawiedliwienie że to się stało po steryd ach .
A wszystkie wiemy że te obniżają antykoncepcja hormonalną.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
No właśnie wyczytałam, że to wszystko wiąże się z braniem silnych leków...
I monijane miala wkladke zwykla, ja mam hormonalna ktora jest bardziej skuteczna.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja właśnie czekam na @ i będę zakładać. Comiesięczny stres mnie wykańcza ;)

Że co??????? ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
No właśnie wyczytałam, że to wszystko wiąże się z braniem silnych leków...
I monijane miala wkladke zwykla, ja mam hormonalna ktora jest bardziej skuteczna.

Mam nadzieję, że hormonalna jest skuteczniejsza bo 2 kreski na teście to bylby teraz dramat dla mnie...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Mirena jest najlepsza  ;D
Vivka... dla mnie teraz też!
 ???

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Patka, Mirene trzeba wykupić na receptę, prawda?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Oj nie wiem, ja przyszlam do gina i on juz mial.

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
Jola trzeba receptę, no chyba że idziesz do gina, który ma w swoim asortymencie ;) ja też się szykuję na wkładkę, tylko czy to konieczne trzeba podczas okresu? Bo ja karmię piersią i nie wiem, kiedy @ przyjdzie, a nie chcę kusić losu :p

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Możesz bez okresu.

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
No to super ;)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja też nie zakładałam podczas miesiączki.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Ja też mam w planach Mirenę, właściwie tę mi wybrał gin tutaj. Chciałabym jednak skonsultować to jeszcze z moim ginem w Bydgoszczy;-) jakoś mu bardziej ufam, a że mam mięśniaka w jakimś dziwnym miejscu, to niby mirena najlepsza. Teraz na próbę mam Nova Rings i całkiem dla mnie ok, a mają one ten sam hormon co właśnie Mirena- tak mnie gin poinformował;-))) Ciekawe co powie ten w Bydzi;-) Niestety teraz mi raczej nie założy, bo będę już po miesiączce z Ringiem właśnie ,mam chociaż nadzieję,ze z tym da się wsio zbadać i podjąć decyzję, to następnym razem jak będę w Pl to założę;-) Tutaj to dość drogi biznes, bo wizyta 160 euro plus 200 Mirena....chyba poczekam;-) Choć Ringi też swoją cenę mają....

Zbieram też wywiad o podwiązaniu dla chłopa;-))) Jak macie jakieś info, chętnie się dowiem;-)))

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Daria ale w pl mirena też ok 1200-1400zl

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
Daria, Mirena kosztuje w aptece ok 140-160 euro a nie 200.. moze zmien apteke ;) (moj gin sprawdzal przy mnie w katalogu lekow z kwietnia tego roku to hurtowa cena to ok 104euro)
a najlepsze jest to ze jesli bys miala medical card to kosztowalaby cie jakies - uwaga! uwaga! - 2,5 euro
rozlozylo mnie to info na lopatki bo po raz kolejny okazuje sie ze oplaca sie byc bezrobotnym ciagnacym co sie da od panstwa.. no ale nieistotne

musze sie umowic na sprawdzenie czy dobrze wszystko lezy bo jeszcze nie dotarlam.. ale po wpisach monijane to wole sprawdzic zawczasu :P

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Ja nie patrzyłam w aptece;-) tyle powiedział mi gin;-) NIc nie mów z tą medical card;-))) a ty już pracujesz??? bo ja chyba teraz złoże o jakąś kartę skoro przechodzę na" bidowanie";-)

Sylwia tak czy tak jednak w Pl chyba taniej;-) bo tu jeszcze wizyta 160;-) no nie ważne...

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
Ja mam Levosert od marca i poki co wszystko ok ale przyznam sie ze nie wiedzialam ze nie mozna uzywac tamponow :/ 1000 zl dalam

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
Baby można. Ja też mam Levosert ale to bez różnicy czy Mirena czy Levosert- moj lekarz twierdzi, że można.
Ja kilka razy używałam najmniejszego rozmiaru. Chociaż mam nadzieję, że miesiączki już się nie będą pojawiać.

A wy sprawdzacie sobie czy wkładka jest na swoim miejscu? Ja nie.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Mi lekarz zabronił stosowania tamponów jak mam mirene ale i tak ich nie potrzebuje bo nie mam miesiączki...

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
Ja Mirene mam od kwietnia zeszłego roku. Zapłaciłam ok 600zl. Gin zakładał mi w szpitalu  . Miałam narkoze bo  po dwóch cc nie mógł mi założyć w gabinecie bo miałam wąską szyjkę.  I tez nie mam okresu.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
Ja miałam nieustanne plamienie przez pierwsze 3 m-ce... teraz już nie i mam nadzieję, że tak już zostanie ;)

Offline anatema Kobieta

• nowicjusz
Ja również planuję zakup takiego urządzenia, aczkolwiek na razie cena mnie odstrasza :D

Offline Tinny

• nowicjusz
Ja aktualnie jestem na vibinie. Nie jest drogi, czuję się po nim dobrze i nic nie przytyłam, co najważniejsze. :)

Offline mejorka

• nowicjusz
  • data ślubu: 30-12-1993
  • Ślub w: opole
Jedną z bardziej nowoczesnych antykoncepcji są pigułki lub inne metody z bardzo niską dawką hormonów, na przykład Vines. Mi Vines przepisała ginekolog ze względu właśnie na rzadko występując skutki uboczne, no i do tego to mója pierwsza antykoncepcja, więc pewnie dlatego tez padło na Vines :)

Offline kata90

• nowicjusz
Mój lekarz tez dał mi receptę na Vines, zastanawiam się czy wykupić, jak się po nich czujesz ? :)