e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wieczór Panienski/Kawalerski :).  (Przeczytany 15658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eve25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2014
Jeśli wieczór panieński musi być wyjątkowy taki żeby zapamiętała go panna Młoda. . . . zdecydowanie nie polecam klubu SODA w Bydgoszczy ja byłam tam na wieczorze panieńskim klub mega drogi muzyka to typowa łupanka która po godzinie słuchania daje po głowie. . . musi być muzyka do pobawienia się a nie doprowadzająca do bólu głowy.  Tragedia nie polecam. . . . .  :-\

Offline Mandinka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Wieczór Panienski/Kawalerski :).
10 stycznia 2013, 20:51
Mi wieczór panieński będzie organizowała siostra - świadkowa :) Myślę, że najpierw spotkamy się u mnie, a potem pójdziemy gdzieś do klubu... ale co już siora zaplanuje to się okaże ;)

Offline magna Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Ja jestem zrażona do imprez w klubach, przebieranek i takich tam.  W trakcie studiów dorabiałam sobie jako barmanka i w życiu nie widziałam bardziej żenujących imprez niż wieczory panienieńskie czy kawalerskie (nie obrażając nikogo, wiem że nie wszystkie wyglądają tak samo).  Pomijając mój stosunek do takich imprez, to uważam, że wieczór panieński to wyjątkowa noc i tak chcę ją spędzić.  Nie chcę by to była kolejna dyskoteka. .  Ja mam w planach wypad z najbliższymi kobitkami do SPA i chodzi mi po głowie jeszcze skok ze spadochronem ;)

Offline mberry91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 15 sierpnia 2014
Ja rowniez stawiam na spa ;) plus koktajle z rumem kokosowym ;) I moze na koniec jakis taniec z Panem w roli glownej ;) Klub raczej mi nie podchodzi ale nie wykluczam ;)

Offline magna Kobieta

• uzależniony
no jeśli chodzi o mnie.. to ten dodatek w postaci Pana odpada... jakoś nie bawią mnie takie zabawy, a już szczególnie w wieczór panieński/kawalerski. Ale co kto lubi ;)

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.09.2014
Ja jakoś w maju będę organizowała wieczór panieński dla mojej przyjaciółki. Ale nie chcę tego robić w klubie.. Jak dla mnie to także żenada i zero prawdziwej zabawy a bieganie do obcych facetów np. po nr telefonu bo takie było "zadanie z kart na wieczór panieński do klubu" to całkowite dno... Ale co kto lubi ;) Być może zaczniemy w klubie żeby trochę ją zmylić a potem na pewno się przeniesiemy :) No i koniecznie musi być tajemniczy PAN ! ;)

Mój panieński będzie organizowała moja siostra ale też na pewno nie będzie w klubie ;) Chciałabym żeby to było na prywatnej posesji mojej kuzynki nad jeziorem gdzie jest domek + liczne wodne atrakcje + ognisko itd :) Mogłybyśmy spokojnie wojować całą noc ! Jeżeli będzie striptizer to nie mam nic przeciwko tak samo jak co do pani na wieczorze mojego P ;) Przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy do siebie zaufanie. Chodzi przecież o dobrą zabawę i wspomnienia ! :)

Offline magna Kobieta

• uzależniony
@nolska W wielu kwestiach się z Tobą zgadzam, ale jeśli chodzi o striptizera, to moim zdaniem nie jest to kwestia zaufania. Nie potępiam, bo jak już pisałyśmy: co kto lubi ;) Jeśli o mnie jednak chodzi, to jest to dla mnie zwyczajnie niesmaczne i wcale nie kojarzy mi się z dobrą zabawą. Co miałam się w życiu naoglądać, to już się naoglądałam ;) Nie wiem po co jakiś obcy facet miałby mi wymachiwać gołym tyłkiem przed nosem.. I jakoś nie przystaje mi taka zabawa do tego momentu w życiu, gdy zaraz mam ukochanemu powiedzieć sakramentalne tak. Nie wiem.. zwyczajnie tego nie rozumiem.

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
No jak kto woli ;) Ale raczej striptizerzy nie machają golym tyłkiem przed oczami ;) Przynajmniej na tych panieńskich na których ja byłam to fakt faktem rozbierali się do rosołu ale się zasłaniali i jeżeli przyszła panna młoda chciała to mogła zobaczyć " co on tam ma" a jeśli nie to nie ;) Jak dla mnie to niezły fun dla wszystkich babek ;) Ale oczywiście co osoba to opinia  ;) Ja wiem, że moja przyjaciółka chciałaby taką atrakcję więc jej to zafunduję ;) Gorzej u facetów bo tam laski machają cyckami po oczach ! Ale niech sobie mój P ogląda , nie mam nic przeciwko. Z tego co wiem to nawet już mu kumple załatwili panienkę na wieczór kawalerski;p 

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
naprawdę nie przeszkadzałoby Ci ze obca i goła w dodatku laska ocierałaby się o Twojego faceta ? ? ? szacun, bo dla mnie to nie do przyjęcia, mój facet i wara żeby go ktoś dotykał  ;) ;) ;) 

Offline doksik86

• Chuck Norris
Alis- też bym tego nie zniosła

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
ja też sobie nie wyobrażam żeby mój facet oglądał cycki obcej baby... szlag by mnie trafił! on to rozumie i zapowiedział kumplom że nie chce żadnej panny na kawalerskim ;) więc mam nadzieję że jednak jej nie będzie ;)

zaraz ktoś napisze że pewnie i tak prędzej czy później gdzieś w necie będzie oglądał ale to nie jest na żywo więc jestem w stanie to znieść ;)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Oglądanie oglądaniem, wiadomo ze teraz w co drugiej reklamie można zobaczyć goły tyłek wiec nie o to chodzi

mi chodzi tylko o to ze jakaś obca baba nie będzie mi się swoim tyłkiem o mojego faceta ocierała i tyle  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
Oj tam dziewczyny bez przesady  ;) Nie mam zamiaru mu zabraniać bo wiem, że to i tak nie zrobi na nim wrażenia ;) Poza tym znam jego zdanie na temat takich dziewczyn więc zero stresu , że mu się spodoba ;p A aż tak zazdrosna nie jestem żeby się wkurzać o taki jeden wieczór ;) Co innego gdyby jakaś obca panna w klubie się do niego kleiła bo po prostu chciałaby go zaciągnąć do łóżka czy coś w tym stylu to bym wyszła z siebie na pewno ;p

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Z Twojej wypowiedzi zrozumiałam że Twój narzeczony nie liczy się z Twoim zdaniem ale mogę się mylić   ;)

I tak uważam że pozwolenie żeby o mojego faceta ocierala się obca kobieta to brak szacunku dla mnie i ja bym sobie na to nie pozwoliła ale oczywiście nasze zdania mogą się różnić   8) 8) 8) 8)

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
Hej źle zrozumiałaś Alis ;) gdybym się na to nie zgodziła i przedstawila swoje argumenty to z pewnością by to uszanował ale oboje nie mamy nic przeciwko temu ;)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Ja myślę ze nie ma co ciągnąć tego tematu  ;D ;D ;D ;D ;D

po prostu nasz pogląd na ten temat się różni i tyle  ;) ;) ;) ;) ;)

Offline magna Kobieta

• uzależniony
Odp: Wieczór Panienski/Kawalerski :).
10 stycznia 2014, 13:01
Mój narzeczony ma taki sam stosunek do tego typu zabaw co ja.
@vivka mój zapowiedział, że też nie chce żadnej panienki i nawet stwierdził, że jeśli jego kuple tego nie uszanują to wyjdzie z własnego kawelerskiego ;)

Offline kamilan1985 Kobieta

• nowicjusz
Hej !
Byłam niedawno na wieczorze panieńskim mojej siostry , który odbył się w studiu fotograficznym Poduszka w Bydgoszczy .
Było extra ! Dużo śmiechu i  miła atmosfera .  Byłyśmy przebrane w rożne stroje , w tle dobra muzyka , dużo gadżetów , ciasta , prezenty , balony , sesje ! Pani fotograf również wspaniale się z nami bawiła . 

Polecam!

Offline tomaszrr89

• nowicjusz
Ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w kawalerskim w Bydgoszczy na katamaranie.

REWELACJA - pływaliśmy po kanale popijając "sok" na luksusowej łodzi/katamaranie. Nawet nie wiedziałem, że jest opcja pływania zimą - mają ogrzewanie. Na koniec odstawili nas praktycznie bezpośrednio pod SODA 2.0, gdzie dostaliśmy wejściówki za free oraz kasa z wynajmu loży do wykorzystania barze.

Z tego co opowiadali to częściej są tam organizowane wieczory panieńskie.

wrzucam link:
LINK USUNIĘTY!
« Ostatnia zmiana: 11 sierpnia 2017, 14:07 wysłana przez ~Ania~ »