e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1340377 razy)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Bubulina szybko  ??? Mi się  wydaje  właśnie,  że późno. Póki dziecko male to robią bez znieczulenia a od pewnego wieku to potrzebna znieczulenie ogólne,  ponoć,  z tego co zdążyłam wstępnie poczytać na necie  :P

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Czy my mowimy o tej narosli miedzy jedynkami czy ja cos myle??

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
a jaki macie wskazanie? moja Gabi nie ssala piersi i to byl powod. z tego co wiem to wedzidelko moze byc problemem pozniej w wymowie dziecka lub za malego wlasnie z problemami w ssaniu.

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
to prawda ze im szybciej tym lepiej.... potem to odgrywa dużą rolę w mówieniu...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Martuś szkoda, że bliżej nie mieszkasz. Poleciłabym Ci naszego doktorka.
Mojej siostrzenicy podciął wędzidełko w 3 sekundy, w dodatku tak to zrobił , że Lenka nawet nie zorientowała się kiedy było juz po  ;D tradycyjnie podcinał.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Mi logopeda mowila, ze wedzidelko podcina sie w wieku przedszkolnym. Rozmawialam z nia latem .. specjalnie z tym tematem poszlam do niej na rozmowę (chodzi o to wedzidelko gorne-miedzy jedynkami, bo o to konkretnie pytalam). Moj mlodszy syn mial... miał, bo dzieki starszemu bratu juz nie ma. Kiedys chyba o tym "wypadku/zabiegu" pisalam.

Offline bubulina Kobieta

• maniak
No wlasnie u nas tez sie podcina w wieku przedszkolnym i ze znieczuleniem miejscowym.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Piszecie o wędzidełku między jedynkami czy pod językiem? Bo jednak jest różnica. :)

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Ja pisze o tym miedzy jedynkami

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Ja pod językiem.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
U nas Filip miał wedzidelko pod językiem, mi wszyscy mówili że im szybciej tym lepiej. Trwało to tak jak Ilona pisze 3 sek, jest niebolesne :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Mojej siostrze juz w szpitalu, po urodzeniu Lenki lekarz powiedział, że jest problem z wędzidełkiem i zalecał zrobić to jak najszybciej. Czekała 7 lat  ::)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
Mi logopeda mowila, ze wedzidelko podcina sie w wieku przedszkolnym.  (chodzi o to wedzidelko gorne-miedzy jedynkami, bo o to konkretnie pytalam).

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Dzieki Dziewczyny za wszystkie wpisy :-*
Już  mam  taki mętlik w głowie,  że sama nie  wiem co  robić.
Laryngolog mówiła żeby na  razie nie ruszać,  pediatra i tu niektóre dziewczyny żeby podcinać. Zobaczymy co na wizycie powie chirurg.

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
wędzidełko między górnymi jedynkami podcina się tak jak dziewczyny mówią w wieku przedszkolnym lub później, wystarczy wizyta u dentysty, niektórzy mają specjalną maszynę do podcinania, wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jest bezbolesne i praktycznie bez krwi, nieraz asystowałam przy takich zabiegach  ;) jeśli chodzi o wędzidło pod językiem to nie wiem jak to wygląda...

Offline ciriness

• Chuck Norris
Dziewczyny polećcie jakieś fajne ksiażki dla trzylatków?
Polecony przez chyba monke Franek to u nas hit więc z chęcią rozszerzę biblioteczkę :)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Mój Franek to mało książkowy niestety ale lubi wracać do książki Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek i od bardzo bardzo dawna Naciśnij mnie- do tego stopnia że zna na pamięć i to on mi czyta :)

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Elmer...
Tupcio Chrupcio...
Seria mądra mysz...

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
my uwielbiamy :
Cynamon i Trusia,
wszystkie Basi,
Nudzimisie,
Felek i Tola,
Kicia Kocia,
Albertson,
Pobawimy się ?
Królewna,
Polscy poeci dzieciom (Abecadło czy Pan Hilary czy Słoń Trąbalski znamy na pamięć )
i wiele innych wypożyczanych na bieżąco w bibliotece bo Nati to mol książkowy  :D

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Wiktor bardzo lubił Franklina. Wypożyczaliśmy z biblioteki bo bardzo dużo części jest.
Poza tym mamy kilka Albertów - bardzo fajne.
Basia jest też fajna, nie tylko dla dziewczynek :)

No i cały czas w użyciu była Czereśniowa i Mamoko.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
zbliżają sie 7 urodziny syna.Ja nie jetem w stanie ogarnąć dzieciaków. Chcę do pomocy animatorkę. Mam 3 osoby do wyboru. Jedna za 270zł na 3 godziny przyjdzie z swoim sprzętem do zabawy plus dyplomy i upominki dla dziec a dwie pozostałe osoby były by na 2 godzini za 17z0 zł  z swom sprzetem ale bz drobiazgów dla dzieci.. Kogo wybrać?

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Wzięłabym opcję tańszą. Nie dlatego, że taniej, tylko wg mnie 2h wystarczą. Poza tym po co dyplomy na urodzinach? ;)

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Też uważam że 2 godziny wystarcza, dyplomy nie potrzebne, a upominki jeżeli chcesz to możesz sama zorganizować
On 2011
Ona 2013

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie miałam pisać o "Mamoko"  ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Te wszystkie dyplomy u nas od razu po powrocie lądują w koszu ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
ja jeszcze nie w temacie, więc nie doradzę...

a polećcie jakąś książeczkę dla mojej kumatej dwulatki :-) ona zna juz dużo literek i lubi je pokazywac, cyferki tak samo; chcialabym ksiażeczkę z obrazkami najlepiej zwierzątek, ale nie tylko i dużymi literkami/cyferkami...
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
emm-a Mamoko na litery, Mamoko na liczby ? Tylko tam nie ma dużych i małych literek...

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Dziewczyny czy zaniepokoiłaby was taka sytuacja?

Julia była ze mną lub mężem 1,5 tygodnia w domu bo była chora. W weekend kończący ten okres była u niej 7 letnia kuzynka którą uwielbia więc były to wielkie emocje ( w nocy do teraz budzi się i woła Alę). ALE od poniedziałku Julia  wróciła do niani do której chodzi od pół roku. I od poniedzialku jak ma iść do tej niani to strasznie płacze, że nie chce iść. Serce mi pęka bo nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji.

Mąż mówi, że to dlatego, że była z nami w domu i to jej nabardziej odpowiada...  ja już może trochę przesadzam ale może tam się dzieje coś złego? No nie wiem... że może czasem ta niania na nią krzyknie czy coś? Już nawet znalazłam w necie dyktafon i zastanawiam się czy go nie kupić i nie zaszyć w misiu :P

Offline ciriness

• Chuck Norris
Vivka jak Kuba był ze mną dwa tygodnie w styczniu w domu to potem każdy dzień to była tragedia chodzić do żłobka, a wcześniej chodził z radością...teraz ciągle powtarza, że nie chce do żlobka tylko w domku ::)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
U nas zawsze jest problem z pójściem do przedszkola po dłuższym pobycie w domu, albo po wakacjach, albo po świętach, albo po jakimkolwiek wspólnym wyjeździe...