e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 97 dni do... - Odliczanie Akirki - 30.07.2010  (Przeczytany 5144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Mnie też się pierścioneczek podoba :)

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
Sliczny pierścioneczek :) Własnie takie delikatne lubię najbardziej ;)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Super pierścionek-oryginalny  :ok: :ok: :ok:

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
Śliczny pierścionek :)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Dziękuje wszystkim za komplemetny co do pierścionka :)
Mi też się bardzo podoba, bo poniekąd sama go wybrałam :)

Jak się czujecie po weekendzie??
Ja miałam trochę wyjazdów, a w tym tygodniu szykuję się na wesele znajomych :))) uwielbiam wesela !!!
Przy tej okazji w piątek idę na próbę na opalanie natryskowe, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy zastosuje je na własne wesele:))

Pozdrowionka

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Też myślałam o opalaniu natryskowym, ale usłyszałam za dużo negatywnych opinii, no i te ceny... :-\ Ostatecznie zdecydowałam się na solarium, ale jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o natryskiwaniu, więc koniecznie daj znać, jakie będą efekty :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
O ja też jestem bardzo ciekawa opinii bo również same złe rzeczy słyszałam :)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
zobaczymy, przekonam się na własnej skórze:) a cena nie jest zła, bo całe ciało to koszt 110zł, więc jeśli policzyć ilość wizyt na solarium, żeby uzyskać taki sam kolor, to pewnie więcej by wyszło

Online agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Moja znajoma miala opalanie natryskowe i byla bardzo zadowolona!
Jestem ciekawa co Ty o tym bedziesz myslec.

Offline akirka Kobieta

• bywalec
grunt to odpowiednie przygotowanie ciała :) dziś piling i depilacja i zero jakichkolwiek kosmetyków. Nie wiem jak to przeżyję, ale trzeba spróbować :)

Agulla1919 gratuluję 100 dni :)

• Chuck Norris
Dziekuje  :-*

Dasz rade bez kosmetyków ;).

Co u Ciebie??

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Hej, hej:)
jestem po opalaniu:) na razie można powiedzieć, że jestem łaciata, ale podobno to normalne do pierwszego mycia. A pierwszy kontakt z wodą dopiero jutro rano, więc zobaczymy.

Jutro idę też na próbny makijaż - będzie miał naprawdę ciężką próbę, bo najpierw 4 godziny w autokarze, a potem cała noc zabawy na weselu. Mam nadzieję, że się sprawdzi:)

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
Ciekawi mnie jak będzie za parę dni po tym opalaniu. :)
Udanej zabawy. :D

• Chuck Norris
Mam nadzieje ze beda jakies foteczki makijazu  :D.

Offline m@dziuni@ Kobieta

• forumowicz
jak po pierwszym myciu??
łatki zniknęły??

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Hej, plamki zniknęły, ale za to pojawiły się zacieki jak po zbyt dużym nałożeniu samoopalacza na dłoniach. No i w miejscach gorzej wypilingowanych widać różnicę. Co pozytywne - to w ogóle nie brudzi ubrań.
Także po testach stwierdzam, że nie będę opalać się tym sposobem na ślub :)

Fotki makijażu wstawię, jak dostanę od makijażystki, ogólnie jestem bardzo zadowolona, a makijaż stał się inspiracją do wyboru kwiatów do bukietu i będą to storczyki. Kolory bordo, fuksja, biały z różowym:)

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Jeszcze nie słyszałam o opalaniu natryskowym, żeby zostawiało jakieś zacieki... Zdziwiłaś mnie... Wszystkie znajome, co korzystały, były bardzo, ale to bardzo zadowolone...

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
a cena nie jest zła, bo całe ciało to koszt 110zł, więc jeśli policzyć ilość wizyt na solarium, żeby uzyskać taki sam kolor, to pewnie więcej by wyszło

Więcej za solarium? :o Ależ skąd?! ;D Ja wcześniej nigdy nie korzystałam z solarki, ale od niedawna chodzę niby do najlepszego solarium w Toruniu, gdzie płaci się ok. złotówki za minutę (czyli stosunkowo drogo). Jak dotąd poszłam dwa razy - raz na 6 minut na łóżko i drugi raz na 8 minut na tubę. Za każdym razem płaciłam 6 zł. Po tych dwóch wizytach opalenizna jest już bardzo widoczna :tak_2: W zasadzie stwierdziłam, że mocniej opalać się nie chcę. Czyli mogę śmiało powiedzieć, że uzyskałam wymarzoną opaleniznę za 12 zł!!! :hahahaha:

Powiem szczerze, że 110 zł za jedno opalanie (i to podobno niezbyt trwałe) to bardzo dużo i za taką cenę powinnaś opalić się idealnie i nie mieć żadnych zastrzeżeń :P Skoro jednak nie jesteś zadowolona, to rzeczywiście lepiej wybrać inny sposób. Masz jakiś pomysł? :) W zasadzie pozostaje tylko solarium i balsamy brązujące :hmmm:

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
uzyskałam wymarzoną opaleniznę za 12 zł!!! :hahahaha:

No to gratuluje ;) hahaha

Hej, plamki zniknęły, ale za to pojawiły się zacieki jak po zbyt dużym nałożeniu samoopalacza na dłoniach. No i w miejscach gorzej wypilingowanych widać różnicę.

No to mnie zmartwiłaś tymi zaciekami, to była jedyna opcja dla mnie (to opalanie oczywiście) :(

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Nemezis - ja chciałam uniknąć solarium, a cerę mam taką, że na pewno nie wystarczy mi dwukrotnie opalanie - żeby ładnie się opalić będę musiała zacząć chyba w czerwcu! No,ale niestety nic innego mi nie pozostaje.
A opalania natryskowego nie żałuję - przynajmniej mogłam tańczyć w gołych nogach na weselu, bo miały kolor jak po 2 tyg wczasach:)

mkarolinka - myślę, że warto wypróbować na własnej skórze. Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie ma problemów ze skórą, to powinno być dobrze.

Wstawiam fotki makijażu próbnego. Co myślicie?

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Prześliczny :Serduszka: No brak słów... :D

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
Śliczny makijaż :)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
Makijaż bardzo ładny, a Ty fajnie wyglądasz w nim. :D

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
Mi również bardzo się podoba :) I PMowi też (akurat spojrzał mi przez ramię, jak oglądałam Twoje zdjęcie ;)). Z solarium może nie będzie tak źle, założę się, że 5 opalań w Twoim przypadku spokojnie wystarczy :)

Offline kinia8900 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.07.2010
Makijaz na prawdę piękny. Osobiście nie lubię różowych makijaży, ani kolorów pochodnych ale Twój mnie urzekł. Pięknie w nim wyglądasz!! trafiony w 10 ;D

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
oo super  makijaz..bardzo do Ciebie pasuje..taki delikatny i subtelny  :brawo_2: :brawo_2:  i w ogole sliczna z Ciebie dziewczyna..  :brewki: :Szczerbaty: :Szczerbaty:

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
WOW przepiękny makijaż,strasznie mi się podoba!!!  ;D
A make-up wykonany był po opalaniu natryskowym?Bo masz taki ładny kolor skóry  :brewki:
W ogóle śliczna jesteś  ;D

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Aaale śliczny makijaż!!! a Ty jaka ładna dziewczyna! :)
Co do bukieciku, to ja planuję identyczny! ;D czyli storczyki w kolorze różu, fuksji i bieli ;)
Pozdrowionka! :-* :-* :-*

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Makijaż extra, bardzo Ci pasuje ;D ;D ;D
No a ja się trochę boję tego opalania natryskowego, że skóra będzie bardziej pomarańczowa niż brązowa..jakie ty masz odczucia? ::) ::) ::)