e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 97 dni do... - Odliczanie Akirki - 30.07.2010  (Przeczytany 4598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
No śliczna z Was parka!!
Tak, tak! chcemy więcej fotek!! ;D
No i czekamy na historię!
Buziaczki :-*

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
Witaj akirko ;) Też z chęcią dołączą do Twojego wątku :)
Co do sukienki, to nie miej wątpliwości :) Jest śliczna, delikatna, zmysłowa i na pewno ślubna :)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Achhh te buty. Cudo, po prostu cudo. Te pierwsze, zakochałam się :)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
patrycja_4r co do bukietu, to nie będzie taki jak w avatarku. Właśnie chciałam Was prosić o pomoc w sprawie kwiatów i bukietu, bo nie mam pomysłu.. coś musi pasować do tej wstążki przy sukni. Myślałam o bukiecie z kalii lub gladiolii, albo lilie, nie wiem...
agulla1919 za osobę płacimy 170 zł - w tym jest 5 porcji mięsa na osobę, nie wlicza się ciasta i napoi zimnych. Ale od znajomych którzy byli tam na weselach wiem, że zawsze jest dużo jedzenia, a obsługa bardzo dobra. Cieszę się, że podoba Ci się dekoracja :))
cherry witaj:)
madziatko Dziękuję :) mam nadzieję, że będą też wygodne:)

Wszystkim Wam dziękujemy za komplementy:)
Foteczki będę wstawiać, ale też sukcesywnie kasować, bo nie jestem za nadmiernym upublicznianiem się w necie;)

Nasza historia, zaraz jak zjem obiadek. Napiszę tylko, że jesteśmy wakacyjną miłością :)

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Szkoda,tzn strasznie mi się podoba  ;D
W takim razie czekamy na cd  ;D

Offline m@dziuni@ Kobieta

• forumowicz
jestem i ja :skacza:

sukienka i butki - super :ok:

macie ślub dzień przed nami ;D

piątek? - wiąże się z tym jakaś historia?

Offline akirka Kobieta

• bywalec
m@dziuni@ Witaj:) z piątekiem - zgadłaś - jest z tym związana krótka historia, ale o tym później

a teraz nasza historia poznania:

jak w większości przypadków ja byłam po 4-letnim tokstycznym związku, który w końcu zdecydowałam się zakończyć - co zresztą okazło się najlepszą decyzją w moim życiu, bo facet kompletnie nie nadawł się do związków.
Więc, po skończeniu związku, byłam woooolnaaa niczym ptak i z tej wolności zaczęłam intensywnie korzystać, co oznacza super imprezki, w super towarzystwie, zwłaszcza, że właśnie zaczęło się upalne lato 2006.
Wraz z koleżanką ze studiów, która pochodziła z innego miasta niż ja, wybrałyśmy się na kilkudniowy wypad nad morze, konkretnie do Władysławowa. Po całodniowym opalaniu, wybrałyśmy się na imprezkę. Sceneria była naprawdę piękna, bo wówczas impreza była na samej plaży. Atmosfera super, sami młodzi ludzie, ja szczęśliwa:)
W przerwie między tańcami, siedziałyśmy sobie z koleżanką na plaży, aż nagle podszedł do niej jakiś chłopak, a po chwili okazło się, że się znają ze szkoły podstawowej!  Przedstawiliśmy się sobie, po chwili ten kolega poszedł po swojego kolegę .. no i gdy ja go zobaczyłam, ugięły się pode mną nogi i pomyślałam, że musi być mój:))) tak więc ja uznaję to za miłość od pierwszego wejrzenia, bo jeszcze tego samego wieczoru, po paru zamienionych ze sobą zdaniach, wiedziałam, że to mój jedyny:)

Tak w skrócie wyglądało nasze poznanie, dodam, że mieszkamy od siebie w odległości 100km i nasza miłośc to przetrwała :)

Pozdrowionka Dziewczynki !!

Offline akirka Kobieta

• bywalec
a to nasza fotka z tych pamiętnych wakacji:

• Chuck Norris
Ale fajnie  :skacza: :skacza: :skacza: a u Twojego Pm też to byłą miłośc od 1wszego wejrzenia?  ;D
Tylko coś zdjęcia nie widac,może jeszcze raz spróbujesz co?

Offline akirka Kobieta

• bywalec
oki, kolejna próba:)
u niego może nie było to miłością, ale na pewno zainteresowanie ;)

• Chuck Norris
Teraz widac  ;D
Fajna z was para,a Ty jaka laska  ;D ;D ;D No i ładną masz bluzeczke  ;D ;D ;D

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
 :brawo:   :Uu: no no bardzo ładna z Was para !! a ja dodam ze masz sliczny kolorek na wlosach  :brewki: :brewki: :Szczerbaty:
..lubie opowiesci o milosci od pierwszego ujrzenia  :Zakochany: :Zakochany:

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
I ja ja ja  :hello: :hello: :hello:

Bardzo fajna z Was para. :)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Ladna z Was parka!!!!!

Offline kinia8900 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.07.2010
Witam. Jestem i ja. Postaram sie wpadac jak najczęściej ;D

Woow sala superowa, z możliwością wyjścia do lasu ;D bosko, i widoki też piekne, zapach lasu i te sprawy, goście na pewno będą zachwyceni.
Duzo płacicie?

Suknie ładna choć nie w moim stylu.

Buciki śliczne :D bardzo mi sie podobają. Ile cm ma obcas? chyba dosyć wysoki

Piękna z Was para :)

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
Bardzo sympatyczna z Was para :) Romantyczne też poznanie ;) Ymm... tak przy szumie morskich fal :)

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Super za Was parka!! :brawo_2:
A teraz historia zaręczyn i dalsza część fotek!! :hopsa:
Buziaczki!! :-*

Offline akirka Kobieta

• bywalec
nikmat , kinia8900  :hello: :hello:

Do naszej historii poznania, należy dodać, że jesteśmy ze sobą dopiero od lutego 2007, bo pół roku trwało poznawanie siebie wzajemnie i dojrzewanie do decyzji, że chcemy być razem mimo dzielącej nas odległości.

Historia zaręczyn jest taka, że właściwie ja się domyślałam, że niedługo nastąpi ten moment:) mój PM w maju zeszłego roku zaczął przebąkiwać, że moglibyśmy pojechać na weekend nad morze. Jednak zawsze coś wypadało, albo pogoda była beznadziejna albo ktoś się rozchorował. Tak mu bardzo zależało na tym wyjeździe, że zaczęłam coś podejrzewać:)
w końcu w niedzielę 7 czerwca PM zaproponował, że pojedziemy nad jezioro. Gdy już tam dotarliśmy, poszliśmy na malutki pomost. PM zdenerwował się, gdy okazało się, że nie jesteśmy sami, bo obok nas siedział tatuś z synkiem i łowili ryby;) Więc ja już właściwie wiedziałam co się święci, bo normalnie by go to nie zdenerwowało. Gdy w końcu zostaliśmy sami, PM wstał objął mnie i zaczął mówić, że bardzo mnie kocha i że chciałby spędzić ze mną resztę życia i czy ja też tego chcę. Tak jak zawsze odpowiadałam, że tak, bo już nie raz padały takie słowa:) ale nadal nie czuliśmy, że to już:) w końcu zapytał czy zostanę jego żoną, mi pociekły łzy po policzkach i powiedziałam, że tak. A on z kieszeni wyciągnął moje cudeńko, które teraz noszę na palcu:)
Po powrocie do domu, od razu powiedzieliśmy moim rodzicom co się stało :)

• Chuck Norris
Bardzo fajne zaręczyny bo mimo tego,że się domyślałaś to i tak były one z zaskoczenia  ;D
Zastanawiam się czym Ci nasi mężczyźni tak się denerwują przy oświadczynach  :D :D :D
Fotki pierściona obowiązkowo!  ;D

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Piękne zaręczyny!! ;D Foto pierścionka oczywiście, że musi być teraz! ;D

Do naszej historii poznania, należy dodać, że jesteśmy ze sobą dopiero od lutego 2007, bo pół roku trwało poznawanie siebie wzajemnie i dojrzewanie do decyzji, że chcemy być razem mimo dzielącej nas odległości.

A my od lutego 2008! :P :P :D więc się nie przejmuj! ;) Buziaczki! :-*

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
Fajne zaręczyny :)
a faceci, to nie wiem czym się denerwują, chyba żadna z nas by nie powiedział "NIE". :D

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
Zaręczyny cudowne, i czuć w tym co piszesz że nadal wiązą się z wielkimi emocjami :) Popieram poprzedniczkę, pokaż nam to cudeńko ;)

• Chuck Norris
Fajne zareczyny i jak czytam czuje ze bardo milo wspominasz tamte chwile  ;).

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja też chcę zobaczyć pierścionek :)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
oto moje złotko:))

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
 :o jeszcze takiego pierscionka zareczynowego nie widzialam  :brawo_2: :brawo_2: bardzo ładny no i oryginalny!!

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Super z was parka a pierścionek śliczny :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Piękny pierścionek, taki delikatny :)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
No no Ładniutki :)

• Chuck Norris
WOW!!!Cudo!!!Bardzo mi sie podoba !!!