e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 97 dni do... - Odliczanie Akirki - 30.07.2010  (Przeczytany 5115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Ślicznie wyglądasz :) A co do sukni to nie mój styl..
Biżuteria piękna, uwielbiam kryształki Swarovskiego :) Gdzie kupiłas i za ile??

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
   :o :mdleje:  :mdleje:  wygladasz BOSKO !!!

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Wyglądasz naprawdę pięknie! :) Tył (odkryte plecy) powaliły mnie na kolana, SUPER!  :brawo_2:

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Paula___, alinka692, Mysikróliczku  dziękuję za komplementy:) Jest mi bardzo miło :)

Bizuterię robiła mi moja świadkowa, kryształki kupione na Allegro - koszt ok 100zł :)
Do tego będzie jeszcze bransoletka z 2 rzędów kryształków różnej wielkości.

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Mam prośbę, wyślesz mi na priva linka, bo nie chce mi się szukać  :blagam: :)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Pięknie wyglądasz w sukni :o Bardzo kobieco, a wcięcie w talii to masz niczym lalka Barbie ;D
Co do stanika to rzeczywiście może być z nim problem. Tu by raczej pasował taki półgorsecik z niskim dołem. Albo stanik zapinany na brzuchu.
A za dwa tygodnie pewnie będzie już chłodniej. Ja idę jutro na ślub i już współczuję koleżance. Ale na szczęście sala będzie klimatyzowana.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Spocona czy nie i tak wyglądasz super ;D

biżu rzeczywiście piękna. Również poproszę o linka ;)

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Pięknie wyglądasz !  :o :o :o Suknia śliczna a biżu-tylko pozazdrościc takiej świadkowej!  ;D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Pięknie wyglądasz w tej sukience :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
oj a ja się na zdjęcie w sukni nie załapałam :( czy mam jeszcze szansę się pozachwycać :) ?

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Ja też się już nie załapałam :(

zaczynam obawiać się czy będzie tak pięknie, jeśli nadal utrzymają się te straszliwe upały!!
Mam wrażenie, że zanim dotrzemy do kościoła, to już bedziemy przepoceni i zmeczeni! A do tego wymyslilam sobie krotka sesje foto w dniu ślubu;)

Nie martw się, nie powinnaś specjalnie odczuć upału - w kościołach jest chłodno a w samochodzie i na sali na pewno będzie klima :) Tylko ta sesja w dniu ślubu to nie najlepszy pomysł :nie: i nie chodzi nawet o pogodę... Po prostu podczas zdjęć plenerowych strasznie brudzi się suknia i buty. My nie robiliśmy na plenerze żadnych fotek w stylu "turlamy się po ziemi" czy "wchodzimy do wody" a i tak mieliśmy ufajdane ciuchy i buty (zwłaszcza moje buty i dół sukni wyglądały okropnie) :-\ Chyba bym umarła ze wstydu, gdybym musiała w takim stanie iść do ślubu :mdleje: Jeszcze pod koniec pleneru potknęłam się i zaliczyłam efektowną glebę, wskutek której strasznie zdarłam sobie skórę na kolanach :'( Dlatego zdecydowanie odradzam Tobie i innym forumkom robienie jakichkolwiek sesji plenerowych przed ślubem! :tak_2:

Offline akirka Kobieta

• bywalec
wstawię fotki z drugiej przymiarki:)
co do sesji, to nie zamierzam jej robic na zewntrz, ale w pałacu w lubostroniu:)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Tylko 8 dni  :D :D!

Czujesz ze juz tylko tyle Tobie zostalo??

Offline akirka Kobieta

• bywalec
agulla - w ogóle nie czuję, że ten slub mnie dotyczy:) wcześniej denerwowałam się, że nie ogarnę wszystkiego logistycznie, ale wszystko da się ustalić i ze wszystkimi umówić. Także pełen luzik ;)
Na razie cieszę się na sobotni panieński :)

• Chuck Norris
A foteczki z przymiarki?

To bedzie relacyjka ze slubu , taak?

Offline akirka Kobieta

• bywalec
tej drugiej przymiarki jeszcze nie było - czekam na telefon z salonu i właściwie nie wiem czy już się martwić, że do mnie nie dzwonią ;) Odbiór sukni mam w środę.

Co do relacji, to jeszcze nie wiem, zastanawiam się, bo PM pewnie by sobie nie życzył upubliczniania w necie

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
Pogadaj z PM ;) Ja też myślałam że mój nie będzie chciał, a tu zdziwienie, bo powiedział ze jak najbardziej mam relacyję zrobić :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Mój PM się nie zgadza na relację, ale ja i tak ją zrobię :p

Jeśli sesja ma być w pałacu, to faktycznie nie ma problemu - nie ubrudzisz się ani nie spocisz, bo pałac na pewno jest klimatyzowany :) Chociaż powiem Ci, że szkoda by mi było TEGO dnia na robienie sesji plenerowej. Chyba że to ma być tylko kilka fotek a właściwy plener zrobicie później :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
I ja dołączam ;)

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Nemezis będzie dokładnie tak jak piszesz - na właściwy plener jedziemy nad morze :)

• Chuck Norris
Ooo to pewnie sliczne zdjecia bedziecie miec!

Offline akirka Kobieta

• bywalec
Mam nadzieję, że fotograf nas nie zawiedzie :)
byłam dziś na drugiej przymiarce,ale nie mam zdjęć, bo właściwie nie było czego fotografować - suknia w pasie rozpruta i niedopasowana :) Odbiór mam w środę.

A dziś panieński :):):)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
To szalonej zabawy :)

• Chuck Norris
Pewnie panienski udany!
I jak bylo?Fajowo!Szalona noc!

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010