e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 391736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Wczasy
18 czerwca 2017, 21:55
My własnie zapłaciliśmy za hotel w świętokrzyskim.
To nie to czego szukaliśmy, jeżeli chodzi o klimat ale poddałyśmy się z kumpelą, choć nie słusznie bo po dokonaniu rezerwacji dostaliśmy odpowiedz o dostępnych pokojach w klimatycznym miejscu.
Wystraszyłysmy sie jednak, ze moze nas spotkać brzydka pogoda, a brzydka pogoda bez rozrywek dla dzieci sztuk 4 to każdy wie jak jest :P
No wiec mamy hotelik z basenem i pokojami zabaw :P w razie "W".
Jeden minus to obejscie hotelu....nie ma zielonych łąk i lasów. Jest do nich blisko :)
Wzielismy pokoj o wyszym standardzie, w pakiecie sniadania, obiadkoloacje, strefa spa, znizki na rózne tam atrakcje w okolicy za 1800 zł 5 dób 3 os.
http://www.europa-hotel.pl/strefa-indywidualna

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
18 czerwca 2017, 22:40
Ja bym właśnie chciała coś takiego mniej "oklepanego" :p
Dzięki!

Ania to zapraszam do Hamburga. Do morza blisko, mamy wokol fajne wyspy (np. Sylt, gdzie samo doatrcie do niej robi wrazenie), newet do Dani jest 1,5 pociagiem , a w sierpniu caly miesiac jest wesole miasteczko wielkosci Majowego (mamy tez Hansa Park), atrakcji w miescie co nie miara, chociazby Miniatur Wunderland czyli caly swiat w miniaturkach, mozna pograc w golfa pod woda, muzeum czekolady,  40 km jest Lubecka z fabryka marcepana, no i kilm z kanalem kilonskim i ogromnym portem z pasazerowcami. Plus oczywiscie piekne miasto:)
a no i nasz wspolna kolezanka:)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
18 czerwca 2017, 22:44
Właśnie wróciliśmy z dlugiego weekendu. Byliśmy w Legoland w Danii. Serdecznie polecam. Dużo atrakcji i nocleg niedaleko w przystępnej cenie. Najgorsza to podróż Ale jakoś zlecialo.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
19 czerwca 2017, 07:58
O Ada spadłaś mi z nieba :) my chcemy jechać tam właśnie na przyszłą wiosnę. Pisz szczegóły proszę :) tylko czy moja dwójka 3 i 5 latek nie będą za małe?

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
19 czerwca 2017, 08:44
Ada. My chcemy w lipcu tam jechać. Wygrałam bilety i trzeba skorzystać. Później na fb się do Ciebie odezwę.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
19 czerwca 2017, 11:26
Gdzie szukacie wycieczek zagranicznych? Szukam dla Nas do Grecji czegoś :D
Mam na oku jedną miejscówkę, ale jeszcze szukam :D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 11:50
ja szukalam na Holidaycheck.de
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
19 czerwca 2017, 11:53
Na stronach biur podróży.
Albo serwisy typu wakacje.pl
Albo sąsiadka nam coś podrzuca na maila :) pracuje w biurze podróży

Online kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
19 czerwca 2017, 12:21
Pati tu szukaj https://www.onlineweg.de/
Jak cos znajdziesz to uderzaj do lotos travel na kaszubskiej. Oni załatwia całą reszte. My mamy ten olbrzymi komfort berlina pod nosem, wiec trzeba korzystac, bo oferty polskich biur to jest czesto jakis żart.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
19 czerwca 2017, 12:47
szukam na airstop.pl - sa oferty niemieckich biur podrozy wiec polecam jakby co, ale poszukam dzisiaj cos innego moze wpadnie ;)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
19 czerwca 2017, 14:28
ja mam bilet do legonadu z płatków do oddania jak ktos chce :)

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 14:29
tzn -50% na bilet

Offline BOZENA28 Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 15:10
Justyś a do kiedy ważny? Tzn czy można rezerwować na przyszły rok? Jeśli tak to ja poproszę :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
19 czerwca 2017, 15:35
Kasia dzięki!!! Przemyśle temat, przegadam z mężem ;)

Piszesz o Monice F.? :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
19 czerwca 2017, 16:13
A może macie coś do polecenia w Sopocie na weekend? Jakiś apartament, hotel, domki? Cokolwiek

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 16:46
Bozena z tego co wiem tu kupony sa caly czas w platkach tzn do wyciecia i to jest -50% dla max 5 osob :-)
A ze w weekend bede w SZczecinie to pomyslalam ze moze komus sie przyda :-)

Wiec Bozena jak chcecie za rok jechac to sie przypominj to kupie platki :-) chociaz nie jest napisane na ktory to rok ten kupon wiec moge i tak zabrac go ze soba

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
19 czerwca 2017, 16:48
Aniu dosłownie kilka km (5 od mola) od Sopotu Golden Tulip w Gdańsku, super dla dzieci :) i są czesto na travelist :)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 17:14
Justyś jeśli możesz to weź ze sobą ten kupon? Daj znać jak będziesz w Sz-nie to odbiorę :). Dziękuję

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 17:17
w Szczecinie będę od soboty wieczór , w sumie można liczyć od niedzieli do chyba wtorku 4.07 tylko się przypomnij mi teraz w piątek ,żebym spakowała :)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 19:02
Kasia dzięki!!! Przemyśle temat, przegadam z mężem ;)

Piszesz o Monice F.? :)

Tak. Swiat jest maly:-)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
19 czerwca 2017, 19:43
My własnie zapłaciliśmy za hotel w świętokrzyskim.
To nie to czego szukaliśmy, jeżeli chodzi o klimat ale poddałyśmy się z kumpelą, choć nie słusznie bo po dokonaniu rezerwacji dostaliśmy odpowiedz o dostępnych pokojach w klimatycznym miejscu.
Wystraszyłysmy sie jednak, ze moze nas spotkać brzydka pogoda, a brzydka pogoda bez rozrywek dla dzieci sztuk 4 to każdy wie jak jest :P
No wiec mamy hotelik z basenem i pokojami zabaw :P w razie "W".
Jeden minus to obejscie hotelu....nie ma zielonych łąk i lasów. Jest do nich blisko :)
Wzielismy pokoj o wyszym standardzie, w pakiecie sniadania, obiadkoloacje, strefa spa, znizki na rózne tam atrakcje w okolicy za 1800 zł 5 dób 3 os.
http://www.europa-hotel.pl/strefa-indywidualna

od razu przypominają mi się wakacje  babci na wsi:)  która całkiem niedaleko mieszkała...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 21:25
Netula, a fajnie tam jest tak ogólnie w tych rejonach?

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2017, 21:38
mi osobiście bardzo się podoba. Widoki cudne! Co jakiś czas tam wracamy i nigdy nam się nie nudzi. Jaskinie Raj musimy teraz  Michałowi pokazać. Zamek Krzyżtopór, Opatów, Iłża, Bałtów. swięta Katarzyna, Krzemionki Opatowskie..oj nabrałam ochoty by znów tam pojechać.Nam jest  tyle łatwiej że mam tak dużo kuzynostwa u którego mogę się zatrzymać. Drogi mają o wiele lepsze niż my i zawsz mnie to zastanawia jakim cudem...

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
19 czerwca 2017, 23:05
O Ada spadłaś mi z nieba :) my chcemy jechać tam właśnie na przyszłą wiosnę. Pisz szczegóły proszę :) tylko czy moja dwójka 3 i 5 latek nie będą za małe?

Moja 5 latka była zachwycona tymi pociągami i karuzelami i w ogóle wszystkimi atrakcjami niestety nie mogła z wszystkich korzystać bo sprawdzają wzrost. Ma teraz 106 cm. Atrakcji na Maxa jest dla 120 cm. Syn ma 125cm mógł korzystać ze wszystkich atrakcji Ale okazało się że szybkie roller coster i inne szybki pociagi nie są dla niego ulubione. Ogólnie mega zabawa. Byliśmy 2 dni bo 1 dzień to mało. Jeśli chodzi o bilety są różne opcje na daną chwilę trzeba s sprawdzać promocję. My mieliśmy 2darmowe bilety (ściągnięte z netu) to nasze musieliśmy kupić w kasie bez promocji Ale i tak  było taniej.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
20 czerwca 2017, 07:22
Ja mieszkam w Kielcach i dla mnie Starachowice to nic ciekawego. Okolice owszem, ale nie w tym miasteczku. Jak tylko mogę to uciekam że świętokrzyskiego.
Netula drogi lepsze?!? Nie żartuj.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
20 czerwca 2017, 08:07
MARTKA ale to zawsze tak jest, że własna okolica powszednieje, dla mnie Szczecin i okolice to też juz średnia atrakcja, a dla rodziny z mazowsza i owszem :) my jezdzimy raz do roku pod Starachowice do zaprzyjaznionej rodziny i dla mnie rejony całkiem fajne  :)
Anusiaaa to z tego hotelu to już koniecznie skoczcie sobie do Wąchocka  :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
20 czerwca 2017, 08:25
Ja mieszkam w Kielcach i dla mnie Starachowice to nic ciekawego. Okolice owszem, ale nie w tym miasteczku. Jak tylko mogę to uciekam że świętokrzyskiego.
Netula drogi lepsze?!? Nie żartuj.

Hotel ma byc tylko miejscem spania i jedzenia i w razie niepogody żeby dzieci mogly sie potaplać- chcemy ekplorować świętokrzyskie. Nigdy tam nie byliśmy, a miało byc blisko.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
20 czerwca 2017, 10:27
MARTKA naprawdę drogi o wiele lepsze..

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
20 czerwca 2017, 10:40
Wygooglałam jaskinie Raj.
Na pewno tam pojedziemy :)

Dzięki Netula.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
20 czerwca 2017, 10:51
anusiaa ja kilka razy w jaskini byłam i na pewno wrócę. Krzemionki opatowskie też  fajne:) jak byś miała jakieś pytania chętnie na nie odpowiem