e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 70749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Nie pamiętam jakie wyniki lh i fsh są optymalne w późniejszych dniach cyklu. Wiem natomiast, że w 2-4dc stosunek lh/fsh powinien być bliski 1.
Ja mam obecnie bliski 2... LH=11, FSH=6 (4dc). Słabo, wygląda na pcos. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy na drugie dziecko (raz chcę, a innym razem nie ;)). Najpierw muszę skonsultować te wyniki.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Ja właśnie nie wiem w którym dc jestem...

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Aaa, rzeczywiście.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
malgosiask, mam dokładnie tak samo... dlatego liczę, że uda się szybko i już nie będę mogła zmienić zdania  :P

Fajnie mi z tą moją córą, ale przecież z synkiem na bank będzie jeszcze fajniej  8) Wyszło nam to pierwsze dziecię udane, a szczęście trzeba mnożyć ;)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, myślę, że przy wymieszaniu ze śluzem to tak właśnie mogłoby wyglądać. Ja wyłapałam krwawienie implantacyjne, bo badałam sobie szyjkę i po prostu miałam kropkę krwi na placu pewnego pięknego dnia  :D I to było to. Także kto to nazwał "krwawieniem" to miał niezłą fantazję ;)
No ja niestety badac szyjki nie potrafie. I tych rozowych plamien nie ma za to sluzu pelno
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Kasiu, w jednym cyklu też tak miałam, byłam pewna, że się udało, niestety ::) ale ja nałogowo mierzyłam tempke, prawdopodobnie mogłam zahaczyć i dlatego te krwawienie ::)
Pati, ja też biegałam jak opętana na badania, dzięki badaniom na progesteron, wiedziałam, że jestem w ciąży, tydzień przed @ :P
Przesyłam Wam mnóstwo grubaśnych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~od takiego wieloryba jak ja, na pewno podziałają ;)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Też mi chodzi jeszcze po głowie badanie na progesteron. :P

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
tyle, ze ja na spokojnie podchodze, baa nawet w zeszla sosbote to mnie strach obecial i bylam jednak na NIE. co ma byc to bedzie. Ja na badanie nie latam, nie mierze temperatury, a o badaniu szyjki bladego pojecia nie mam.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Online sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Pati a nie wolisz po prostu cieszyc sie sexem?  ;D
Ja uwazam ze takie badania na dzien dobry gdy poprzednia ciaza byla bez problemowa (a nie np po 2 latach staran..) moga tylko spowodowac blokade...
Nie mowiac o bez sensu wydanych pieniadzach.
No i Ania ma wg mnie racje.
Pati wyluzuj, pierwszy cykl starań a Ty na badania ciagle latasz :) Spokojnie :)
Wszystkie zyczymy wam staraczka baaardzo dobrze ;)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ale ja się cieszę seksem jak najbardziej. Nie widzę problemu w tym, że robię badania. Wolę wiedzieć a nie się domyślać. I tak zajde w ciążę prędzej czy później.

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Ja myślałam że mam plamienie implantacyjne,  akurat 3 dni później byłam u ginekologa na wizycie,  powiedział że to było plamienie okoloowukacyjne czy jakoś tak, że owulacja na dniach. Kolejnej miesiączki już nie dostałam :p

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Pati odczekaj najwyżej ze 3 miesiące, organizm musi dojśc do siebie...

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
patka ja wiem, że z Ciebie konkretna babka i co sobie zaplanujesz, to robisz  :) ale naprawdę  na początek taka ogólna samoobserwacja i spontaniczny sex wystarczą,  bo możesz mieć określoną owulację prawie na 100%, a i tak nie zaskoczy, z drugiej strony  ile jest tzw. wpadek, gdzie teoretycznie szans nie było, a ciąża jest...to nie matematyka, więc rilaks  :-*

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris

Po nowoczesnej antykoncepcji nie trzeba czekac ;) można próbować od razu.:)

• Chuck Norris

Mi chodziło o odczekać ie z wynikami. W końcu nie musi wystąpić od razu owulacja

• Chuck Norris

Mi chodziło o odczekać ie z wynikami. W końcu nie musi wystąpić od razu owulacja

A to nie zrozumilam :P

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Pati, ja Cię rozumiem i dobrze wiem, że nie trzeba być zestresowanym, bo się badania robi. Ja od samego początku badałam szyjkę i nie nakręcało mnie to do panikowania, po prostu wiedziałam na czym stoję. Także jestem z Tobą. Rób co uważasz za słuszne i kciuki trzymam  :-*

• Chuck Norris
Mysikróliczek tylko robienie badań np lh i fsh gdzie powinno się je robić w 2-5dc a Pati nie wie w którym dniu jest to jest bez sensu, bo jak wyjdą źle to będzie panika...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Mysiu dzięki za wsparcie! Reszta ma mnie już za wariatke pewnie ;)
Nie panikuje, spokojnie. :)
Paski mi się skończyły i czekam aż przyjdą... No i może kiedyś w końcu owulka przyjdzie... ;)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
patka zle zrozumiałaś - jak to Ci pomaga, to możesz i do laboratorium biegać codziennie  ;) swoją drogą ja Was podziwiam za tą dokładną znajomość cyklu, norm badań  itp. ja się zatrzymałam na obserwacji śluzu  ;D

• Chuck Norris
Pati to nie chodzi o to tylko wiesz bez sensu robić badania kiedy nie wiesz w którym dniu cyklu jesteś....one nie sa wtedy wiarygodne...
A ja mam owulkę  :o musze sie pilnowac zeby nic nie było z checia bym ja oddała

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
To oddaj mi :D

Gdyby wynik był wysoki to by oznaczało że mam owulację. Po to w sumie robiłam te badania. Teraz już nie widzę sensu robienia. Paski wystarczą. Jeszcze ewentualnie można iść na USG i gin mi powie jakiej wielkości są i czy w ogóle są...

• Chuck Norris
To oddaj mi :D

Gdyby wynik był wysoki to by oznaczało że mam owulację. Po to w sumie robiłam te badania. Teraz już nie widzę sensu robienia. Paski wystarczą. Jeszcze ewentualnie można iść na USG i gin mi powie jakiej wielkości są i czy w ogóle są...
Patka z chęcia bym oddała, naprawde, mi nie potrzebne, a teraz się poprostu musze wstrzymać ze wszystkim żeby nie było...
Wiesz można robić i progesteron i usg ale jk chcesz robić badania to poczekaj do pierwszej @ po ....fakt możesz mieć owulkę bez tego tylko szkoda kasy na badania teraz.

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
Kurczę ale tu się staraczek nazbierało. Trzymam za Was wszystkie kciuki!
Co do pasków. U mnie się nie sprawdziły - zawsze były pozytywne.  Ci do metod starania: nie sprawdziła się u mnie żadna, nawet tą podaną przez japciową :) mam nadzieję że Wam wszystkim się uda!

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Asiula łatwiej a jak u Was?

• Chuck Norris
Asiula łatwiej a jak u Was?

Długo by pisać.  Nie wiem czy moja wypowiedź będzie poprawna politycznie.
U nas metoda: bez seksu.
« Ostatnia zmiana: 22 czerwca 2017, 21:53 wysłana przez asiula_hh »
ZNIKAM!

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Pieprzyć politykę! Jestem całym sercem z Tobą i mocno trzymam kciuki!!!

• Chuck Norris
Pieprzyć politykę! Jestem całym sercem z Tobą i mocno trzymam kciuki!!!
Dziękuję Ewka. Mam to szczęście że tu gdzie mieszkam jest zupełnie inne podejście

• Chuck Norris
Asiu trzymam kciuki za was :-* mocno, mocno :)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Asiula, trzymam cały czas kciuki za was! Jedni mają dziecko z sexu. Inni z kapusty :) każda metoda jest dobra :)