e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ~Ania~ dnia Dzisiaj o 12:12 »
Lecimy do małej miejscowości. No nic - przemyślę temat :D

Nika tyle rzeczy tam nakupowaliście czy jak? Że się ledwo zmieściliście z powrotem?
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez japcio dnia Dzisiaj o 11:55 »
No chyba że :)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 11:47 »
Na plaży dało się jeździć wózkiem. W Laganas jest taki ciemny ubity piach. Czasem musielismy przenieść wózek przez wodę, ale jechać się dało.
Ania nie leci do Laganas  ;-)
4
Pogaduchy / Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anulla_p dnia Dzisiaj o 11:45 »
U mnie kamienia jest bardzo dużo.
Nie lubię tych węży z osłonką, nie podobają mi się i wąż jest mniej elastyczny. Ale wydziwiam, wiem ;D
Widzę, że metoda z zamoczeniem najlepiej zdaje egzamin a u mnie jest co czyścić bo mam 1,5 mera.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sylwiq dnia Dzisiaj o 11:45 »
Senator Dźwirzyno.
Znacie?
Ania ty polecalas? Ania ze swinoujscia ;)))
Jak jedzenie, baseny itp?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez japcio dnia Dzisiaj o 11:33 »
Na plaży dało się jeździć wózkiem. W Laganas jest taki ciemny ubity piach. Czasem musielismy przenieść wózek przez wodę, ale jechać się dało.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 11:23 »
Dziewczyny, które były na Zakynthos - brać wózek Idze? Ogólnie z wózka korzystamy od święta, ale czy tam się przyda? Zastanawiam się...

W naszych liniach dziecku powyżej 2rż przysługuje albo bagaż 20kg, albo wózek. Fakt, że nie zamierzam brać wszystkim bagażów po 20 kg, bo się nie będziemy z tym tarabanić :P Max 2 duże walizki i reszta podręczne.

Mój mąż mówi, żeby nie brać, a ja nie jestem przekonana. Może jakiś dłuższy spacer czy autobusem do innego miasta i wtedy by się przydał. Tylko z drugiej strony jak sobie pomyślę... Czy ona w tym wózku usiedzi? Czy nie będzie tak że będziemy pusty wózek targać.
Ja bym wzięła że względu na te spacery właśnie, bo na same wycieczki się raczej nie nada. Chociaż jak pójdziecie na spacer plażą to też nie za bardzo. Ta Wasza miejscowość raczej z tych malutkich więc i odległości niewielkie. Ja z doświadczenia wiem, że następnym razem jedna walizka więcej. Choćby pusta miała lecieć na wakacje. Teraz na Zante spajowalismy się z luzem.  Spowrotem mieliśmy duży problem żeby się zmieścić.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez justyna85 dnia Dzisiaj o 11:21 »
No sprawdziłam węża od słuchawki do kranu . Jest czyściutki :-) tyle , że u nas woda jest dobra zero kamienia
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez japcio dnia Dzisiaj o 11:03 »
Zrobiłam rezerwację na ferie zimowe do Łeby :) Nigdy nie byłam. Jedziemy 15 lutego na trzy noce. Fajnie jest zimą nad morzem :)
I mamy basen :)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vonka dnia Dzisiaj o 10:50 »
u mnie też jest wąż z osłonką ale tylko ze względu na lenistwo mojego męża
kazałam mu go wyczyścić a on pojechał do sklepu i kupił nowy  ;D

z tym, że u nas czyszczenie go to był koszmar, mamy strasznie dużo kamienia w wodzie i doczyścić się go było mega wyzwaniem
odkręcałam i wrzucałam do wiaderka z gorącą wodą z octem - tyko to pomagało
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10