e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: Moda, zakupy itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BOZENA28 dnia Dzisiaj o 05:07 »
Parfois tez lubię i podzielam Twój żal nad zamknięciem sklepu :)

Tous mam biżuterię i nie rozstaje się z nią na krok :) torebki jeszcze nie miałam i ciekawa jestem jaka będzie. Fakt ceny są wysokie i pełnowartościowej bym nie kupiła ;)
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Dzisiaj o 00:18 »
Ja Tous lubię za biżuterię. Ceny torebek - zaporowe.

U mnie nr 1 w torebkach to Guess, a nr 2 to Goshico.
3
Pogaduchy / Odp: THERMOMIX - przepisy i wsio co go dotyczy, opinie, przepisy, itp. :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Dzisiaj o 00:15 »
Ja też zawsze świeżych drizdzybuzywam. Jeśli wyszły twarde to moim zdaniem pieczone były w zbyt wysokiej temperaturze  :-\ moze spróbuj jeszcze raz, ale piecz w 180 stopniach?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvi dnia Dzisiaj o 00:05 »
Dla tych, które kochają torebki, lubią unikatowe rzeczy i mają fb - w wolnej chwili zerknijcie na profil Agnieszki Madaj.
Dziewczyna robi m.in. torebki. Przepiękne (wg mnie). Póki co w mojej sferze marzeń. Może kiedyś.
5
Pogaduchy / Odp: THERMOMIX - przepisy i wsio co go dotyczy, opinie, przepisy, itp. :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez beta80 dnia Wczoraj o 23:02 »
:( nie wiem czy piekarnik mam aż tak zły. no nigdy mi nic nie wychodzi :-( użyłam drożdży świeżych. piekłam w 200 stopniach 30 minut tak jak w przepisie. twarde jak kamień wyszły.
6
sprzedam / Sprzedam Stumbras Centenary z kłosem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adamek260 dnia Wczoraj o 22:57 »
Sprzedam 32 butelki (2 pełne kartony) wodki Stumbras. Oryginalna kupiona w hurtowni Selgros (dowód zakupu do wglądu). Odbiór osobisty w Krakowie. Możliwość dowozu do 30 km od Krakowa. Cena 23 zł za butelkę.
7
Dziewięć miesięcy / Odp: Pogaduchy ciężarówek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alinka692 dnia Wczoraj o 22:51 »
Gratuluje  :D
8
Pogaduchy / Odp: Mądry Polak po... zakończeniu budowy ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justys851 dnia Wczoraj o 22:49 »
Ja nie umiem wstawiać zdjęć z telefonu. Tyle lat na forum a ja tak technicznie w tyle.
Justyna widzę ze okna Veki, my też wzięliśmy. Jaki macie kolor profilu? ?

okna veki na okuciach roto 3 szybowe z ciepłym montazem, u nas pompa ciepła i rekuperacja
całe okna sa w kolorze złoty dab

jak wysyłacie wiadomosc to jest cos takiego jak "dodaj zdjecie lub zalacz plik" i tam klikacie i wybieracie zdjecie ze swojej galerii na tel  ;)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kjp83 dnia Wczoraj o 22:40 »
Osobiscie uwielbiam torebki z parfois. Szkoda ze nam sklep zamkneli. Teraz mam upatrzona ale jeszcze nie przeceniona wiec czekam cierpliwie.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kjp83 dnia Wczoraj o 22:39 »
A ja nie rozumiem fenomenu tego sklepu... Raz ze jakosc dwa obsluga w naszym szczecinskim to jakas porazka. Fakt mis jest uroczy, torebka tez sliczna ale ceny sa z kosmosu :)
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10