e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Dziewięć miesięcy / Odp: Pogaduchy ciężarówek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Madzia85 dnia Dzisiaj o 15:43 »
Kkotek śliczną masz córcię!
2
Pogaduchy / Odp: Rozmowy dniem i nocą :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anulla_p dnia Dzisiaj o 15:42 »
Dzięki
3
Pogaduchy / Odp: "Kocie mamy" palec do budki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zibi dnia Dzisiaj o 15:31 »
U nas już po wszystkim. Miałam straszny dylemat bo nie chciałam go oddawać. Ciągle mialam głowie obrazy jak nim rzucaja jak jakimś śmieciem. W końcu zdecydowaliśmy się na cmentarz dla zwierząt niedaleko nas. Z kasą nie najlepiej  ale wolę nie mieć imprezy urodzinowej a czyste sumienie. To jest niesamowite jak człowiek moze się przywiazac do zwierzęcia.
Zdrowka dla Naszych Ogonków Dziewczyny :-*
tak, my mieliśmy to samo z Morfinką, teraz mamy jej prochy w urnie w domu. Nie znieślibyśmy chyba tego myślenia co z nią robią...
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justys851 dnia Dzisiaj o 15:17 »
Anulla_p mój Karol ma 110 cm kupiliśmy  20 cali ale jednak ciężko mu się jeździ i póki co zaiwania  na 16 calowych kołach.
5
Różności Ślubne / Odp: Przemówienia na weselu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zibi dnia Dzisiaj o 15:04 »
Fakt, dłużyzna może znudzić, ale krótki i z humorem to się zawsze sprawdza :)
6
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alinka692 dnia Dzisiaj o 14:13 »
Alinka można prosić o jakieś namiary, gdzie byliscie?
Proszę bardzo:
pierwszy tydzień w Bella Italia nad Jeziorem Garda:
https://eurocamp.pl/

mogę polecić kemping z czystym sumieniem, jest czysto, zadbanie, pełno kwiatów, animatorzy bardzo mili i uśmiechnięci, na miejscu jest kilka restauracji gdzie można nawet smacznie zjeść, jest też supermarket, stoisko z owocami, pamiątkami, lodami, jest też wypożyczalnia rowerów ( skorzystaliśmy i polecam). Sam aquapark świetny dużo zjeżdżalni dla dzieciaków, są ratownicy. Plaża należąca do kempingu czysta ale kamienista ( przy basenach jest sztuczna- piaszczysta plaża) gdzie pływa peeełno łabędzi i kaczek :)
Dużo nie zwiedziliśmy bo nastawiliśmy się głównie na odpoczynek i atrakcje dla dzieci tj plażowanie i aquapark ale udało się być w ponoć jednym z największych parków rozrywki w Europie tj w Gardaland i powiem że było fantastycznie !!  ;D ;D dla dzieciaków mnóstwo atrakcji typu stefa ze świnką Peppą (kolejka, łódeczki itd) albo Kung Fu Panda itd.. dla nas staruchów duży wybór rollercoasterów ale to takich że serce staje hihihi po których ręce i nogi trzęsą się jeszcze dłuuugo :P no powiem że mega było  ;D ;D
Zobaczyliśmy też przepiękne miasteczko Sirmione ( do którego dojechaliśmy na rowerach ) ze średniowiecznymi fortyfikacjami.

Drugi kemping Pa delle Torri nad Adriatykiem:
https://eurocamp.pl/

tu również wszędzie czysto, pełno kwiatów i mnóstwo atrakcji dla dzieciaków- dmuchane zamki na placu zabaw czy samochodziki itd no i rewelacyjny aquapark ze statkiem pirackim i z ponad 15 zjeżdżalniami.. no dla dzieci to był raj.. i dla mojej 5 latki i dla malucha.. bardzo bardzo polecam  :)
plaża należąca do kempingu dość wąska ale piaszczysta, w samym kempingu oczywiście pełno restauracji, supermarket, wypożyczalnie rowerów, aut  no wszystko co potrzeba  ;)

po drodze z jednego kempingu na drugi zwiedziliśmy Verone - i słynny balkon Julii  :)

ale z całej wycieczki najbardziej przypadła mi do gustu Wenecja- przepiękne miasto.. bardzo mi się podobało  :D na pewno jeszcze tu wrócimy

no i muszę jeszcze wspomnieć że w drodze powrotnej zajechaliśmy do jeszcze jednego parku rozrywki a mianowicie do Fantasjany w Salzburgu w Austrii  :D typowy park dla dzieciaków  ;D polecamy
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anulla_p dnia Dzisiaj o 13:52 »
Dziewczyny, dzięki serdeczne za wszystkie rady :Daje_kwiatka:
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irena39 dnia Dzisiaj o 12:22 »
Nie wiem gdzie zapytać wiec zapytam tu ;)
Jeśli potrzebuję porady z zakresu prawa pracy to mam szukać adwokata który specjalizuje się tylko i wyłącznie w tym zakresie? Czy każdy inny też będzie mi potrafił pomóc??? Zupełnie się w tym nie orientuję :|

Większość adwokatów posiada szeroki zakres świadczonych usług, ja poradziłam się u Pani LINK USUNIĘTY, która zajmuje się zarówno sprawami rozwodowymi i obsługa prawną firm.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez justyna85 dnia Dzisiaj o 12:20 »
Teraz brałam Nadii 16 a ma tak miedzy 110 -116 ale własnie z niska rama
10
Nasze Zdrowie / Odp: Nowoczesna antykoncepcja dla kobiet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pikkolo dnia Dzisiaj o 11:18 »
Zapytajcie swoich ginekologów o tabletki Vibin. Nie wiem, jak to po ciąży bo nigdy nie rodziłam, ale ja jestem z nich bardzo zadowolona bo dobrze się czuję.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10