e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Moda / Odp: Modny Mąż (i nie mąż)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ewelinanalina dnia Dzisiaj o 01:18 »
Rybkawiedenka fajny wątek i słuszne spostrzeżenia, na część z nich nie zwracała dotychczas uwagi, a faktycznie czasami, aż w oczy kole, gdy np. krawat jest za krótki, albo są źle dobrane buty do reszty... Na ostatnim weselu, na jakim byłam, Pan Młody moim zdaniem popełnił gafę, ponieważ do garnituru założył nowoczesny zegarek z dużą tarczą w dodatku w złotym kolorze, a druga rzecz to pasek z dużą klamrą - rzucało się w oczy i gryzło niemiłosiernie. Fakt Pan jest rozrywkową osobą i lubi zwracać na siebie uwagę, ale myślę, że w tym szczególnym dniu jednak klasyka powinna wziąć górę. Ja też czasem robię zakupy dla męża, chociaż on sam też fajne rzeczy dobiera. Ostatnio kupił materiałowe spodnie w Zarze i sweterek w Ralph Lauren i do tego wystarczy, że ubierze inne dodatki i już ma inny strój. Ja lubię jak zakłada do tego buty z Kazar i klasyczny pasek Betlewski. LINK USUNIETY w tym samym kolorze jasnego brązu.
2
Art 130 ust. 2-4 (o przyjęciu decyduje dyrektor na wniosek rodzica). Pewnie jak jest miejsce to ok, ale jak to o wygląda w praktyce?
https://www.prawo.vulcan.edu.pl/przegdok.asp?qdatprz=akt&qplikid=4186
3
Najlepiej doczytać w ustawie
Zdrówka na pewno  tak,  ale jak jest z młodszymi  nie  wiem.
4
Wydaje mi się, że nie...
5
Pogaduchy / Odp: Gdy cias­to wychodzi... zos­tają tylko okruszki czyli e-weselne wypieki.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez justyna85 dnia Wczoraj o 21:52 »
często u "pakisa" maja :P
6
Pogaduchy / Odp: Pomysły na prezenty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Wczoraj o 21:32 »
Jeśli ma poczucie humoru to wkładki higieniczne dla mężczyzn  ;D
7
dziewczyny. moze ktoras wie. czy 5 latek po przeprowadzce na drugi koniec polski w ciagu roku szkolnego musi miec przez nowe miasto zapewnione miejsce w przedszkolu?
8
Pogaduchy / Odp: Gdy cias­to wychodzi... zos­tają tylko okruszki czyli e-weselne wypieki.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marta082008 dnia Wczoraj o 20:43 »
Tiramusu- pychota. Szkoda, że u nas nie ma biszkoptów
9
Pogaduchy / Odp: Pomysły na prezenty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aadaa dnia Wczoraj o 20:29 »
a jaki śmieszny dodatek można kupić do prezentu dla faceta kończącego 40 lat? :)

Krem na zmarszczki - jeśli nie używa :)
10
Moda / Odp: Modny Mąż (i nie mąż)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anibek dnia Wczoraj o 14:35 »
Czy ktoś ma namiary na krawca męskiego? Potrzebny garnitur do ślubu, ale szyty.

zakładam, że pewnie ten garnitur to już uszyliście, hehe ;) ale jestem przekonana, że inne dziewczyny i panowie też szukają krawców, którzy podejmą się takiego tematu. W roland moda męska szyją też garnitury na miarę i to naprawdę dobre. W takim sensie, że nie tylko materiał, ale też potrafią zdjąć dobrze miarę i garnitur faktycznie wygląda jak z żurnala :)
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10