e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wielkie odliczanie - A&J 2.06.2018r.  (Przeczytany 662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
Wielkie odliczanie - A&J 2.06.2018r.
18 stycznia 2017, 22:01
500 DNI - tyle zostało do Naszego ślubu.

Nie mogłam się doczekać i postanowiłam w końcu założyć wątek z własnym odliczaniem, żeby móc się dzielić z Wami swoimi pomysłami i opowiadać jak idą przygotowania ;D Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał poczytać, doradzić itp. :)  Zapraszam  ;)
« Ostatnia zmiana: 18 stycznia 2017, 22:06 wysłana przez Zuchelek »

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
498 DNI

Może na początek napiszę, jak się poznaliśmy. :) A poznaliśmy się na... portalu randkowym. Były wakacje, więc pomyślałam, że czemu by nie spróbować. ;) Na początku nie zwracałam uwagi na jego profil, do pewnego czasu. :) Zaczeliśmy pisać, później namówił mnie na spotkanie, na którym ja okazałam się wielką gadułą, a on cierpliwym słuchaczem, po nim mówił, że ,,blado wypadł przy mnie'', bo mało co się odzywał. :D Myślałam, że będzie z niego dobry kumpel i tyle, ale po kolejnych spotkaniach okazało się inaczej. :)
Teraz, po ponad 4 latach, jest moim narzeczonym i najlepszym przyjacielem i razem planujemy nasz wielki dzień. :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
a cóż tu tak cicho? :)

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
421 DNI

Jestem, jestem, ale myślałam że nikt nie czyta  :P

No dobra, to piszę dalej ;) Zaczęliśmy przygotowania bardzo szybko. Tuż po zaręczynach, które miały miejsce 1 marca 2016 rozpoczęliśmy szukanie sali. No dobra, tak naprawdę to ja już wcześniej wiedziałam którą salę wybierzemy  ;D Kiedyś jedna z forumek napisała o Dworku Milusin w Zielonce (tak, jeszcze jako nie narzeczona podglądałam to forum :D ) , z ciekawości zobaczyłam co to za sala, bo wcześniej o niej nie słyszałam no i przepadłam, TO TA! Gdy już oficjalnie rozglądaliśmy się za salą, moja mama namawiała mnie, żeby poszukać czegoś w Bydgoszczy, żeby nie trzeba było dużo jeździć, więc ,,żeby nie było''  obejrzeliśmy kilka sal na miejscu, jednak, gdy zobaczyła Milusin na żywo zrozumiała mój zachwyt i więcej o innych salach nie wspominała :) Mojemu J sala też się bardzo podobała, więc decyzja była oczywista. Umowę podpisaliśmy jakoś na początku kwietnia ubiegłego roku, czyli ponad 2 lata przed ślubem! Co do daty - od początku byliśmy zgodni, że 2018 będzie naszym rokiem, chodziło głównie o to, żebyśmy zdążyli uzbierać potrzebne pieniążki; czerwiec wydał nam się najodpowiedniejszy, także rok i miesiąc znaliśmy, dopiero przy podpisywaniu umowy zdecydowaliśmy się na drugi dzień czerwca, czyli sobotę tuż po Bożym Ciele.
Na dzisiaj to będzie tyle, lecę oglądać meczyk ;) Następnym razem opiszę dalsze przygotowania :)
Pa!

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
Sala rzeczywiscie cudna, ale pewnie kosztuje ;) super, ze udalo sie znalezc wolny termin w czerwcu tak jak chcieliscie. bo czeeto na dwa lata w przod sa zajmowane:)
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
No jest niestety droższa od tych w mieście, ale mimo to sala cieszy się ogromnym zainteresowaniem  :)  Ja też się bardzo cieszyłam, że udało się zarezerwować taką fajną datę :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
czyta czyta...
pewnie nie tylko ja :)

Offline itsmaggie Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.06.2018
 Zuchelek ja tez czytam ;)  Ostatnio dużo się dzieje w pracy i na studiach więc się nie udzielam, ale czytam! :D
Wcale Ci się nie dziwię tym zachwytom, miejsce jest cudowne. Też zarezerwowaliśmy swoją salę 2 lata wcześniej i nie żałuję, bo chwilę potem już byśmy nie mogli sobie wybrać daty :)

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Melduję się i ja!

Nam sie udalo zarezerwowac sale 1,5roku wcześniej. Była nowa wiec rezerwacji bylo mniej

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
404 DNI

Super, że jesteście! :)
Wracając do naszych przygotowań... Następną rzeczą jaką załatwialiśmy był kamerzysta. Tutaj również poszło bardzo szybko i padło na DAFOT. Oglądałam dużo teledysków ślubnych i ich prace najbardziej mnie przekonywały, J. też się spodobały, więc decyzja była całkiem prosta. Trochę trudniej było z fotografem... Oglądaliśmy dużo zdjęć i jak już coś nam się spodobało to oferty były trochę poza naszymi możliwościami. W końcu trafiłam na jedną młodą panią fotograf i już myśleliśmy, że to będzie to, aż doszło do spotkania i niestety zmieniliśmy zdanie. Można powiedzieć, że nie było ''chemii'', poza tym okazało się, że nie obowiązywałaby nas cena podana na 2016 rok tylko na 2018, a ta byłaby wyższa o jakieś 25%!  :o  Na jakiś czas zrobiliśmy przerwę w poszukiwaniach. Później na nowo przeszukiwałam Internet i czytałam forum spisując i sprawdzając wszystkie podane nazwiska fotografów. Ktoś wspomniał o Picturefactory. Można powiedzieć, że mój zachwyt po obejrzeniu zdjęć był podobny do tego, gdy zobaczyłam naszą salę.  ;D  Spotkanie tylko ten zachwyt utrzymało. Aż nie mogę doczekać się naszych zdjęć! :D Ostatecznie trochę zaszaleliśmy i zdecydowaliśmy się na dwóch fotografów.  ;D  Czasami zastanawiałam się czy to nie za duże szaleństwo i czy nie będzie ''tłumu'', bo foto i video to razem 4 osoby! No ale co tam, będzie dobrze na pewno :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
jeśli są profesjonalni, a zakładam, że tak, to "tłumu" nie będzie :)
potrafią sie wtopić,
a pamiątki będziecie mieć super,
ja żałuję, ze u nas nie było profi fotografa.

Online Zuchelek Kobieta

• bywalec
Też tak myślę :) Pamiątki będą super :) Szkoda, że jeszcze tyle dni zostało :(