e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 261583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Moi rodzice, którzy nigdy nie oglądali żadnych seriali poza starymi polskimi bądź "Miasteczko Twin Peaks" i "Gliniarz i Prokuraor" nie pozwalali mi oglądaC Dynastii, Pokoleń itd. Cierpiałam z tego powodu, bo dziewczyny z klasy zawsze rozmawiały o nich.
Jeszcze "Pokolenia" udawało mi się, jak była powtórka rano, a ja szłam do szkoły później.

Potem nadszedł czas na "BH 90210" którego fanką jestem do dzisiaj i nie raz sobie na dvd włączę.

Innych grzechów nie pamiętam, aczkolwiek, jeśli chodzi o seriale, których tasiemcami zwać nie można to: uwielbiam "Miasteczko Twin Peaks" i kocham "Magdę M."
Jakoże mieszkam kilka 4 bloki dalej od tego, gdzie kręcili "Alternatywy 4" to i ten serial znam. Lubiłam te wszystkie 40-latki, 004 zgłoś się, Janosika itp.

Ach, jeszcze przypomniał mi się taki, jak chodziłam na popołudnie w pierwszej czy drugiej klasie, rano emitowno... coś tam i coś tam na tropie... nie pamiętam imion ludzi. Ale dzięki nim, a zwłaszcza bohaterce, marzeniem moim było zostać policjantką.

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
A ja zawsze Dynastie oglądałam z mamą i babcią :P To były czasy :P

Twin Peaks do dzisiaj uwielbiam i lubię czasem wrócić, w ogóle muzyka w serialu cudowna.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
A Twim Peaks chyba w piatek albo sobotę oglądałam na naszej pl telewizji  :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Kora29 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
w piątek i to nawet nie tak późnoo!!!!!!!!!Po Twin Peaks bałam się chodzić po domu....

Offline Beacia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
faktycznie muzyka z Twin Peaks jest świetna!!!!!!

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
Muzyka świetna i film extra :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
A Twim Peaks chyba w piatek albo sobotę oglądałam na naszej pl telewizji  :)

Której! Spowiadaj się!

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
na TVP 2  ;D

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
jak bylam w ciazy to ogladałam masakrycznie duzo telewizji
juz nawet teraz nie pamietam co to bylo ale wiem ze od rana
najpierw chyba powtórka "na wspólnej" potem dr quinn potem powtórka pierwszej milosci
nastepnie obowiązkowo moda na sukces potem przerywnik teleekspresowy i dalej
klan, pierwsza miłość, samo życie, m jak masakra, potem jeszcze jakis publicystyczny i dalej CSI NCIS to poprostu uwielbiam
ale teraz nie jest mi dane ogladac bo wczesniej chodzi spac
a zapomniałam o det monku uwielbiam!!!!

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
A ja oprócz "mody na sukces", która leci akurat jak wracamy z mężem do domu i jemy obiad (można sie przy tym pośmiać) oglądam oststnio na TVP2 w poniedziałki o 22.oo "Brzydulę Betty" - polecam! Dużo dobrego żartu, a poza tym taki fajny rodzinny serial o ważnych w życiu rzeczach :)

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
OoO zerknę :)

Offline Kora29 Kobieta

• entuzjasta
W piątek o 00.40 na tvp 2 Miasteczko Twim Peaks....( godzina rewelacyjna...wrrrrrrrrr) :-\ :-\ :-\ :-\

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
nooo szkoda że tak póżno :/

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Odświeżę trochę wątek :)

Ja jestem maniaczką seriali jak P. wyjeżdża i zostaję sama w domu.

Od 19 po kolei lecą:
19:05 - Przyjaciele
19.35 - Pomoc domowa
20:00 - M jak Miłość (a w dni kiedy nie lecą, zawsze coś innego się znajdzie)
20:55 - Na wspólnej
no i zawsze coś po!
Nie wiem, czy mogę to nazwać oglądaniem, bo po prostu mam włączony TV i w tym samym czasie, robię wiele innych rzeczy.

Nałogowo oglądam też:
CHIRURGÓW (nawet nie przeraża mnie godzina)
HELĘ W OPAŁACH

Mody na sukces nie oglądam :) uff.... bo tam tyle się dzieje ;)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
W piątek o 00.40 na tvp 2 Miasteczko Twim Peaks....( godzina rewelacyjna...wrrrrrrrrr) :-\ :-\ :-\ :-\
tia..mój ukochany serial(znaczy rezyser) ale do pracy trzeba wstawac niestety.. :-\
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
lecheche malo sie nie poplakalam ze smiechu - zapisalam wszystkie fakty do mody na sukces - babci powiem (jak bylam kiedys we wloszech to jak dzwonilam do domu to mowilamn babci co tam lecialo w modzie na sukces) oj ucieszy sie
sama ogladam z nudow jak jestem w domu mode
w pon maraton
m jak milosc
brzydula betty
bracia i siostry (czy jakos tak)
inne to
CSI - przewaznie MIAMI  ;D ;D ;D (maratony tez)
detektywi, w11
kryminalni odpadli przy CSI- kiedys ogladalam
beverly hills 90210, south beach, dynastia, luz maria, zbuntowany aniol, matki zony i kochanki, ally mcbeal (jedyny serial od dechy do dechy), na wariackich papierach, słodka dolina, alf, przyjaciele,
ooo a pamietacie seriale chyba w niedziele-  darma i greg i nastoletnia czarownica, pomoc domowa
ostry dyzur...dawno temu...i kilka ostatnich odcinkow gotowych na wszystko
kurcze wiecej nie pamietam ale i tak widze po liscie ze powinnam sie leczyc  :o

Offline Kora29 Kobieta

• entuzjasta
Nie wiem czy pisałam ale na tvn style leci "Uwaga faceci"!!! ;D ;D ;D
Luuubięęę!!

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
oo tak uwaga faceci jak dla mnie bomba
przypomnialo mi sie
policjanci z miami,kojak, tequilla i bonetti, 
a poniewaz jestem maniakiem teledyskow dorzuce swoje 3 grosze - glowny bohater z skazanego na smierc byl w teledyskach Mariah Carey 2 teledyski skladajace sie na 1 historie.-its like that i  we belong together..a (chyba) Carlos z CSI miami wystepuje u Jennifer Lopez z 1 plyty i w 1 singlu - if you had my love

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
  • data ślubu: 28.06.2008
Zauważyłam, że stacje telewizyjne lubą wracać do tych "starych dobrych seriali" i tak przypadkiem wpadłam na Beverly Hillsn 90210 :o
Nawet luknełam kilka minutek na ten serialik i odrazu mi sie przypomniały "szczenięce lata" i szaleństwo na ich punkcie ehhhhh  :Wzruszony:

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
przyznam ,pomimo tego ze mam teraz duuuzo czasu -w zasadzie wcale telewizji nie oglądam....ale polecam serial "Dr Hause" na TVP2 w czwartki ok 21..
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
oooo wątek dla mnie...  ;D ;D ;D Telewizor mógłby chodzić cały dzień...  :-\  zawsze jakiś serial się znajdzie...  :taktak:

Taki maratonik:
1. Od czasu do czasu Klan (ale parę lat nie oglądałam)
2. Detektywi
3. M jak Miłość lub Barwy szczęścia
4. Na Wspólnej..

Ponadto: NDiNZ, Kryminalni, Kryminalne zagadki... (a różne tak są..), jak było to też Dowody zbrodni, Bez śladu, Detektyw Monk,  Szczury wodne,  sporo kryminalnych na AXNie, oczywiście zawsze jeśli są powtórki: Alternatywy 4, Zmiennicy.
Teraz przymierzam się do 39 i pół, tylko jak pomyślę, że gra tam Tola.. ??? to ehm,.. no zobaczymy..
Jeśli chodzi o brazylijskie to w swoim życiu obejrzałam tylko jedną... były wakacje, a ja wielce zdołowana i zła na wszystkich siedziałam w domu i nigdzie nie wychodziłam.. i tak oto obejrzałam całą Fiorellę (kiedy to było... hehe)

Może do seriali tego zaliczyć nie można, ale oglądam też serie filmów dokumentalnych: Tuż przed tragedią, Katastrofy w przestworzach, Detektywi sądowi,Czy musiało tak być?,  Kraksy pod lupą, i od wczoraj Miejsce zbrodni... także sporo tego jest.... :o a i tak pewnie o czymś zapomniałam...

Offline ewak

• bywalec
Ja przyznaje sie jedynie do bylcia zagorzala Lostomaniaczka, gustujaca w Gotowych na wszystko i CSI. Czajaca sie tez z doskoku na Herosow i Prison Brake.

PS. A Dynastia? Ech, to byly czasy!

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P
12 października 2008, 08:42
a ja teraz lubuje sie z serialach kostiumowych na TVN Style - uwielbiam ich kreacje sposob mowy tamtejsze zaloty  ;D
teraz leci rozwazna i romantyczna  ;D ;D
i odgladalm 2 odcinki tez na tvn style w soboty o 22 - zony pierwszej ligii czy cos w tym stylu...bardzo mi sie podoba  ;D ;D ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
12 października 2008, 10:53
hee heee ja jedynie z racji kiblowania na macierzyńskim mam permamentnie włączone AXN...
inaczej bym nic nie obejrzała, a tak sobie coś gra...
a ze lubie "sajens-fikszyn" to od czasu do czasu okiem rzucę...
najczęsciej rzucam na "Ziemia- ostatnie starcie" "Gwiezdne wrota" i kryminały...

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.12.2006
12 października 2008, 11:22
na liście brakuje mi kryminalnych zagadek Miami i dr Hausa ;)

kiedyś namiętnie oglądałam Ostry dyżur ;)
lubię jak coś się szybko dzieje! nie mam cierpliwości do "rozmemłanych" długich scen w polskich serialach

zaznaczyłam gotowe na wszystko! uwielbiam ten serial!
ANCYMONEK :)

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
12 października 2008, 11:25
kamyczek to fakt! porownanie ostrego dyzuru i naszej "wersji" to smiech na sali ;D

Kryminalne zagadki wg mnie sa super :D

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.12.2006
12 października 2008, 11:26
ktoras z was pisala o Hirosach... nie widziałam ostatniego odcinka :(
ale film tez świetny!
ANCYMONEK :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
12 października 2008, 11:49
A nowe odcinki Gotowych na wszystko są już  :skacza: i mówię o sezonie 5, nie 4 ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
12 października 2008, 11:52
A gdzie ? A gdzie ?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
12 października 2008, 12:01
No, ja nie wiem czy na glos mozna mówic ale mąż już sciągnął z netu  ;D ;D ;D

Dzisiaj mam zamiar obejżec pierwszy odcinek ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"