e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 260548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Najśmieszniejsze jest to, że mnie też strasznie odradzano ten zakup. Zdaje mi się, że nawet sprzedawca w sklepie odradzał, ale ja się uparłam i nie było dyskusji... Teraz sypię sobie głowę popiołem... żałuję, żałuję, żałuję... ;)

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
kazdą taka płyte doczyści się płynem do mycia szyb i nie musi to być lidl
ale w użytkowaniu to rzeczywiście cięzka sprawa

rybkawiedenka

• Gość
Oj tam, ja się nie zgadzam. Mam czarną płyte teraz ,miałam poprzednio, i białą też i nie widze różnicy.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ja mam czarną szklaną i się czyści ok...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
W Lidlu kupuje taki plyn do mycia plyt tych indukcyjnych (czarne opakowanie) i pieknie plyta sie domywa.

Klnę na ta czarna plyte, ale zeby to byl koszmar to zas bez przesady ;) Jak sie wyczysci to wyglada fajnie ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ja mam Dr Beckmanna do płyt...
Tak po prawdzie, to ją czyszczę jak mi się coś wyleje, a raz na dwa tygodnie przychodzi fachowa siła i dopucowywyuje

Offline morgaina

• Chuck Norris
Eeee jaki tam koszmar, czyści się normalnie ja mam vitro clean. No i mam elektroluksa ergorapido stoi sobie w kuchni baaaardzo przydatna rzecz, śmieje się że to taka elektryczna miotła.

Offline sarunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 31.12.19
Na bieżąco przecieram mleczkiem do płyt Dr Beckmanna i jest czyściutka :)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
ja mam podobną płytę firmy Amica
do czyszczenia używam W5, spryskuje, czekam 5 min i wszystko ładnie schodzi,
zdarzam się mi się czasami chwila nieuwagi - coś wykipić,
rozlewa się po płycie ale na blat nic nie ucieka (mam płytę z metalową lamówką na bokach)

kurz widać niemiłosiernie, odpryski tłuszczu podczas smażenia ale da się przeżyć  ::)

Offline sarunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 31.12.19
Vonka....a gdy coś smażysz, dusisz i na płycie się to przypiecze, to czy W5  też dobrze sobie radzi? czy musisz sobie pomagać jeszcze czymś innym?
Zastanawiałam się kiedyś nad nim bo jest fajny cenowo.

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
powolutku szukamy kuchenki mikrofalowej...jedno co wiem to kolor...ma być inox...a reszta?
może coś polecicie ;)
nie musi miec grilla ani termoobiegu...rzadnych bajerów...tylko podstawowe funkcje...

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ja mam firmy samsung , bardzo sobie chwale ma funkcje samooczyszczania co naprawde jest fajna sprawa i funckje opiekania na chrupko

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Zastanów sie nad inoxem - blagam...ja tez bardzo chciałam inox, i chciałam zamówic, jak wszystko przez net, ale wczesniej poszlam do sklepu zobaczyc na zywo i co, przerazilam sie i zmienilam zdanie, każda ta "inoxowa" byla tak opalcowana, ze zdecydowalam sie na kupno takiej http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1160193 - jak dla Nas idealna i sie nie palcuje wcale.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
nasza wyglda tak
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1655962
tylko ta chyba bez grila a nasza ma ale z wygladu to ta sama

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
tylko, że u nas mikrofalówka bedzie stała w szafce...wiec teoretycznie nie powinna być narażona na duże 'opalcowanie'
myślimy o tej Bosch HMT 75M451

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
Też mam Samsunga inoxa z funkcją parowego czyszczenia... wogóle wszystko mam inoxa - mikrofale, kuchenkę i lodówkę, da się przeżyć :) a i czarną płytę :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
tylko, że u nas mikrofalówka bedzie stała w szafce...wiec teoretycznie nie powinna być narażona na duże 'opalcowanie'
myślimy o tej Bosch HMT 75M451

Ale jak w szafce?? Musi byc odplyw powietrza goracego...my mamy taka polke, ale na tyle duzą zeby z tylu i bo bokach wlasnie ta "enegria" sie ulatniala ;)

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
moja droga, ale my mamy odpływ powietrza w szafce...wszystko zostało wcześniej zaplanowane i odpowiednio wykonane...

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Kobietki drogie mam pytanko. Kupilismy sobie taki blender m. in do robienia soków, koktajli itp
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1409211

Normalnie jakaś masakra jest. Jest tak głośny, jak najgłośniejszy odkurzacz. :-\ Czy macie może podobne w domkach, czy tez są tak hałasliwe? Odechciało mi się go używać. Normalnie w poniedziałek mam chęć go oddać, tylko czy mi przyjmą?

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
my mamy blender Kenwooda i też jest raczej głośny...niestety...nie sądze aby istniał na Rynku jakiś cichutki  ;)
ale i tak nie chodzi on non stop...szybki koktail i po hałasie ;)

• Chuck Norris
martulka a dlaczego chcecie kupic 45 zmywarke??????
błągam zastanówcie sie czy warto
lepiej zrezygnowac z jednej szafki na rzecz 60
ja mialam 45 przez pol roku i zmienilam szybko na 60 a i tak włączam ją codzennie
a was jest 4 osoby nie?

a ja mam pytanko odnośnie żelazek
macie jakieś fajne typy?????

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Ja od 1,5 roku używam Philipsa i jestem zadowolona. Wcześniej miałam Tefal i było beznadziejne.
 W ogóle cała moja najbliższa rodzina używa żelazek Philipsa i nikt jak dotąd nie narzeka więc ja - my polecamy :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a ja nie umiem się odnalęźć w zmywarkach 60 - moim zdaniem 45 są poręczniesze...
ale moze faktycznie przy 4 osobach to lepiej mieć większą...
hmmm....

żelazko - z jak najsilszym "wyrzutem" pary a najlepiej coś takiego
http://www.allegro.pl/item877127856_zelazko_marki_russel_hobbs_13636_za_169_zl_f_va.html
firma i model zupełnie przypadkowe

Gosia, niestety te miksery są głośnie a ten twój ma fajny lejek - podoba mi się.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
My tez mamy Philipsa, rodzice takze juz od wielu lat i jestesmy bardzo zadowoleni.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Ja też mam zmywarkę 45 - zmuszona wielkością kuchni - ale nie narzekam, włączam raz dziennie, często na pół wsadu. Może kiedy za dwa lata kiedy drugi maluszek będzie używał "zastawy" zacznie brakować nam miejsca....póki co jest jak najbardziej ok  :).
A co do żelazek to ja mam tefala, które dostaliśmy na ślub, nie jest absolutnie godne polecenia, wlew do wody tragiczny, moc średnia, para tragedia, zamierzam rzucić nim kilka razy, żeby mieć okazję do kupienia nowego.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja mam 60 zmywarkę i całe szczęście. Ja sporo gotuję, piekę i czasem zmywa częściej niż raz dziennie a jest nas tylko dwoje ::)
Myślę, że dla 4 osobowej rodziny tylko 60. Innej opcji nie brałabym pod uwagę.

Żelazko mamy Philipsa. Jest na prawdę super. Jedyne czego mi w nim brak (w moim modelu)  to tzw. strażak czyli funkcja, która wyłącza żelazko jak ktoś zapomni ;) U nas bardzo by się przydała bo małż już nie raz zostawił na cały dzień włączone ::)

• Chuck Norris
ja tez duzo gotuje i czesto pieke i nic kompletnie nie myje ręcznie
mnie sie poprostu gary nie miescily w 45
no bo to garnek od zupy a obok patelnia i juz pełno na dole

no to rozejrze sie za philipsem

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja tez mam 45 i wlaczam raz na dwa dni, czasami codziennie. Dla nas 3 spokojnie wystarcza.

Zelazko tez mam Philipsa, stare ale jare, nie chce sie zepsuc, a nowy Tefal z prezentow slubnych czeka na swoja kolej.

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
my mamy electroluxa zmywarkę 45 i spisuje sie niezawodnie ;)