e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Być FIT - oto jest wyzwanie  (Przeczytany 595467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Być FIT - o to jest wyzwanie
5 kwietnia 2013, 10:57
Kurcze już nie mogę się doczekać poniedziałku aż Natalka pójdzie do przedszkola, Dominik pójdzie spać a ja sobie.porządnie pocwicze :-) chociaż w poniedziałek mam pełny trening na siłowni więc nie będę tak się katować jak Karolina :-)

A macie jakiś trening na ramiona, przedramiona i te.rejony? Ja znam tylko te minutowe.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
5 kwietnia 2013, 11:06
dla większego dramatyzmu, chyba dodam klęczenie na grochu ;D
kiedyś byłam bardzo aktywna, więc kondycja chyba była 'tylko' uśpiona.

Patrycja,
ramiona:
ramiona+pupa:
biceps:
plecy:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 11:14
Fajne te ćwiczenia, wyprobuję je przy najbliższej nadazajacej się okazji.

Dziś idę na zumbe a potem jeszcze dołożę sobie coś na siłowni. Wieczorem jak.dzieciarnia pójdzie spać w miarę wcześnie to.pocwicze lapy  :-)

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
5 kwietnia 2013, 11:40
dla większego dramatyzmu, chyba dodam klęczenie na grochu ;D

z rękami w górze  ;D

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
5 kwietnia 2013, 11:47
Karola a Zumbę ćwiczysz z xboxem czy z YouTube?? Jak to drugie to podaj linki :)

Ja odwrotnie jak Ty.. Nigdy jeszcze nie byłam tak aktywna jak teraz.. Dziś nie wiem czy uda mi się poćwiczyć bo cały dzień na mieście jestem i ogólnie dzień dla męża dziś jest bo ma wolne.. A Zuzka wieczorem do babci idzie  ;D

A jutro pierwszy ślub w sezonie i będę mieć ćwiczenia przez cały dzień z aparatem :)

Offline .caril.

• Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 12:02
zumbę mam na ps3. dla właścicielek jakiejkolwiek konsoli świetna sprawa :)

jakieś linki na pewno dziewczyny wrzucały na wizażu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680521

Offline Ola888

• Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 12:15

boże Caril..boję sie ciebie  ;D
tyle ćwiczeń!
ja zaraz startuję z tiffoczkami.

:hahaha:

Wczoraj plan wykonałam w części, bieganie owszem, zumby za to nie. Biega mi się rewelacyjnie więc dzisiaj zwiększę czas. Wszelkie treningi porzucam, no nie mogę zdzierżyć jak ktoś mi mówi co mam robić  :D

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 12:20
mój plan wykonany w 70%

ale moje mięsni dziś się buntują  8)
wieczorem cos jeszcze poćwiczę  :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
5 kwietnia 2013, 12:34

wieczorem cos jeszcze poćwiczę  :)
buhahah ja nawet wiem co :Kurczak: :Kurczak: :Kurczak: :Kurczak: :Kurczak: :Kurczak: :Kurczak:trening" PDWT"-tj podnoszenie drinka w doborowym towarzystwie"(lepsze rezulataty daje niz wszystkie skalpele razem wzięte) :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :koncert: :luzak: :luzak:

ja sie przypatruje,w ramach przypatrywania zjadlam 1/2 paczki tofifi :P
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 13:20
osz ty!
musiałaś zdradzić tajniki mojego treningu  8)

PDWT będzie napewno. ale po skalpelu  ;D ;D ;D ;D :diabel_3:

• Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 13:35
Marta ty nie ściemniaj, codzinnie pewnie maratony robisz a tu tylko  pitu pitu  ;D

PDWT..no tak dziś piątek piąteczek piątunio  :pijaki:
a wczoraj to co było? czwartek czwarteczek czwartunio  :D  :mdleje:

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 14:12
Wino czerwone jest wskazane na lepsze trawienie więc nie ma się co oszukiwać tylko pić należy :pijaki:
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
5 kwietnia 2013, 17:40
ja jestem w 3 grupie....ciezko mi isc szczegolnie samej....na jakies zajęcia moze jakbym miala jakiegos kompana....poki co siedze przed tv i jemmmmm....

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
5 kwietnia 2013, 20:09
Moze mnie zmotywuje jak dolacze. Ja chodze raz w tygodniu na fitness i raz na rowery. Mam teraz mozliwosc pozyczyc od kolegi rower na kilka miesiecy i zastanawiam sie czy warto :D

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
5 kwietnia 2013, 22:05
Ja dzisiaj również melduję, trening zaliczony na orbitreku plus ćwiczenia i taniec z córką hehe ;)

Najgorzej mam ze słodyczami, mam @ i strasznie mam na nie ochotę  ::) ale po 18 nie jem nic to moja zasada ;) piję wodę.

Chyba namówię męża na xboxa.. no wiadomo przyda się wszystkim  ;D ;D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
5 kwietnia 2013, 22:46
Xbox.fajna sprawa - zumba fitness, sporty... Dla chłopów fifa... Samw plusy. Dla dzieci są fajne gry.

Ja dziś godzinna zumba na fitnesie i po zumbie 30 minut na siłowni - cwiczenia na zewnętrzną i wewnetrzna partię ud, sztangi i 15 minu na orbitreku. I w.domu 70 squatow. Brzuszków już mi się nie chciałorobić ale jakoś przeżyję :-)

Dzień aktywnie zaliczony :-)

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
6 kwietnia 2013, 10:10
a co do książki to ciężko :-[ mi ją ocenić. jest ładnie wydana; przepisy ciekawe.
w linku powyżej jest jej fragment - tak jak I dzień wygląda każdy kolejny; na końcu książki są ćwiczenia.
ale czy jest niezbędna...no nie wiem...  8)
Wczoraj kupiłam ją sobie "w nagrodę" ;) i myślę,jak Ania-jest fajnie wydana i pewnie nie jest niezbędna,ale jak ktoś potrzebuje "uleczyć" przy okazji ćwiczeń również dusze to jest jak znalazł. :) No i dla mnie na duży plus są zdjęcia ćwiczeń,bo nie zawsze mam pewność,czy sama dobrze je wykonuję.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
6 kwietnia 2013, 22:05
Ja tez dolacze, po ciazy mam nieco do zrzucenia. Cwicze z ewka glownie skalpele, oprocz tego cwicze z fitappy, jest na yt polecam! Jednak z uwagi na bolace kolana musialam ograniczyc cwiczenia, a poki co w ogole nie cwicze :-[ od porodu minely dwa miesiace a w udach zgubilam juz 7cm, w innych czesciach ok 5 cm. Jednak do mojego idealu jeszcze troche ;) tym bardziej, ze nie mieszcze sie w moje spodnie sprzed ciazy ( rozm. 34/36)  ;)
Daje sobie czas do czerwca, mam wtedy wesele i musze dobrze wygladac.
Aha jeszcze co do diety to nie jem bialego pieczywa, tak samo makaronu i ryzu. Ziemniakow nie jem i slodyczy tez. Masla nie uzywam, ewentualnie olej rzepakowy, z pestek winogron i oliwa z oliwek. Jem duzo swiezych warzyw i uwazam na indeks glikemiczny.
Kurde strasznie mnie korci zeby kupic xboxa...  ::)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
7 kwietnia 2013, 13:45
U mnie jest - 1 kg póki co. Mało jem, ale strasznie mam ochotę na coś słodkiego. Może są jakieś zamienniki heh ;) Bierzecie jakieś suplementy?
Ja ważyłam w ubiegłym roku 59 kg baa nawet 58 po jelitówce w czerwcu ;) a dzisiaj zobaczyłam 63,5 kg ale to i tak dobrze, bo po świętach miałam ponad 65 ::)

Offline muminek

• użytkownik
  • data ślubu: ustalana
7 kwietnia 2013, 19:46
Skalpel Ewy - jest fajny ale Killer to juz wyzwanie dla mnie -  namęczę się przy tym okrutnie ...
Czy po m-cu widac efekty codziennego takiego ćwiczenia ?
Są na forum takie ?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
7 kwietnia 2013, 19:53
Nawet szybciej widac efekty, trzeba tylko pamietac o rozgrzewce i o prawidlowym wykonywaniu cwiczen. Moim zdaniem o tej drugiej rzeczy ewa troche malo mowi.

Offline agairish Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
7 kwietnia 2013, 20:30
Ja też z miłą chęcią dołączam do wątku  :D
Zapewne znajdę tu większą motywację  ::) Póki co udało mi się kilka razy poćwiczyć Skalpel Ewki i jakąś Zumbę. Niestety cały poprzedni tydzień musiałam odpuścić za względu na maaaaasę nauki. Jednak mam nadzieję, że najbliższe dni będą aktywne. Dzisiejsze słońce oraz fakt iż mieściłam się dzisiaj w sklepie w rurki w rozmiarze 38 - mocno mnie motywują  ;D
Ale planuję ćwiczyć nie dłużej niż 30-40 min. dziennie. W zupełności mi to wystarczy ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
7 kwietnia 2013, 21:58
U mnie weekend leniwy. Wczoraj zero cwiczeń, dziś tylko 30 minut zumby. Dobre i to. Jutro nadgonię całym treningiem na siłowni. Ale jakaś opuchnięta się czuję i w ogóle apetyt mi wzrósł...

Offline .caril.

• Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 10:23
ja też w sobotę leniwie, a w niedzielę zaliczyliśmy relaksacyjne prawie 9km marszu.

plan na dziś:
* 20min. zumba,
* 50min. z Tiff (rozgrzewka, boczki, pupa, killer, cardio)
* mel b (pupa)
* wew. część ud,
* mel b (brzuch)
* 20 min. zumba.

Polecam też FITAPPY - fajne czytadło i filmiki :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 10:55
Karolina ile Ci to wszystko czasu zajmuje? Robisz to wszystko jednym ciągiem czy sobie to dzielisz na cały dzień?

Offline .caril.

• Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 11:04
ok. 2godz. jednym ciągiem, z przerwami na przełączenie filmików i uzupełnianie wody w szklance, bo wciągam min. 1,5l ;)

• Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 11:16
Karola szacun  :o

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 11:16
Tak myślałam, że to tyle czasu. Ciało będziesz miała jak sprężyna :)

A pić podczas treningu to tyle trzeba, więc dobrze :)

Ja się cieszę, że dziś idę na siłownię :) hurra, w sumie nie myślałam, że to będzie mi sprawiać taką przyjemność, ale jak wiem co mam robić i ile powtarzać to fajnie się ćwiczy.

Muszę chyba tylko skombinować sobie jakąś mp3 albo coś, bo muza która leci na siłowni jest cicho a telewizory są tak ustawione że niewygodnie mi patrzeć :)

Offline .caril.

• Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 11:19
Żaneta, to jest do zrobienia, a przypominam, że krótko ćwiczę i nie jestem typem zaawansowanym ;)
najważniejsza jest rozgrzewka, energetyczne śniadanie 2godz. przed i nawet nie wiem, kiedy mam już koniec.

Patrycja, muza musi być ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 11:24
No musi, musi. Chyba jakieś takie małe zwykłe mptrójki nie są drogie więc sobie fundnę. A co, też mi się coś należy :)