e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż permanentny - opinie, porady.  (Przeczytany 63787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
a ja sobie wczoraj zrobiłam właśnie poprawkę kreseczek...czytaj pogrubiłam ciut i odświeżyłam...

jak się ma dobry patent na znieczulenie to nie boli...
moja kosmetolog ma...
inaczej podobnie jak Ania nigdy bym już więcej nie zrobiła...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Mnie nie bolalo, zrobie sobie jeszcze na pewno.

Offline JustynaN Kobieta

• Młoda żona
  • nowicjusz
Troszke boli bo jednak to ingerencja w skórę.  Ale da się usiedzieć. 
Moja kosmetyczka Aneta Polewiak z Wrocławia robi naprawdę łagodnie albo już moja skóra się po prostu przyzwyczaiła. 
Miałam swój pierwszy makijaż permanentny właśnie do ślubu.  Nie bałam się przynajmniej że coś mi się rozmaże ;)

Offline Krysia25

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.05.2008
  • Ślub w: Łódź
Korzystałam, polecam

Naprawdę świetne wyjście dla każdej kobiety. Nie tylko dla przyszłych panien młodych czy mam, które nie mają czasu na makijaż.
Makijaż permanentny zapewne ułatwi życie każdej Pani.

Stosowałam i co do bólu, to każdy na swoją granicę. W moim przypadku nie było najgorzej, a robiłam właściwie pełen makijaż. Oczy, usta, brwi. Efekt jest rzeczywiście extra :-)

Jeśli się zastanawiasz, to nie ma nad czym, na pewno będziesz zadowolona :-)
« Ostatnia zmiana: 24 listopada 2015, 10:47 wysłana przez zibi »

Offline panmłodyy

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.03.2016
  • Ślub w: Toruń
Moja żona zrobiła sobie taki makijaż u Magdaleny Bąk w Warszawie. Prezentuje się niesamowicie seksownie i kobieco, naprawdę taki wygląd jej służy. Nie wygląda nachalnie, ale za to bardzo zmysłowo. Bardzo mi się to podoba.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Wooooow!

Offline Iaiao

• nowicjusz
Odp: Makijaż permanentny - opinie, porady.
5 października 2016, 11:52
hej, ja byłam w Gabinecie Makijażu AKolor w Warszawie, mi się podoba mój makijaż permanentny bardzo miła obsługa i wyszedł ładnie, wiec nie mam potrzeby nic poprawiać, po prostu dobrze wyglądam i mam lepszy humor :)
« Ostatnia zmiana: 5 października 2016, 13:46 wysłana przez zibi »

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
28 października 2016, 16:09
Jestem wlasnie po microbladingu brwi ... bolało jak cholera, brwi wstępnie ok. Po około tygodniu bedzie można ocenić finalny efekt.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 października 2016, 19:40
bolało Cię???
naprawdę...
mnie brwi nic a nic...
a ta nowa metoda niestety nie może być znieczulana... tyle, że mi to lotto...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
30 października 2016, 19:44
Bolało jak nie wiem ... i ten dźwięk "drapanej" skory ...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 października 2016, 20:43
Lila jak to nie moze byc znieczulana? Ja miałam znieczulenie.

Bolało ale nie jakos straszliwie. Pozniej mnie bardziej bolało jak juz znieczulenie puściło.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 października 2016, 21:18
przy metodzie włoskowej nie ma znieczulenia bo emla rozpulchnia skórę i włoski robię się za grube...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
30 października 2016, 21:25
Racja. To samo mi Pani Milena mówiła.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 października 2016, 21:33
... Malwina  ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
30 października 2016, 21:36
No :) też na M :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
31 października 2016, 07:45
Ja cos tam miałam na pewno. Ale fakt ze nie tak jak przy innej metodzie

Offline stobejczyk Kobieta

• nowicjusz
Fakt, że usta i powieki to szczególnie wrażliwe miejsca, ale nie wierzę, żeby linergistka nie zastosowała kremu znieczulającego. Mróżyłabyś oczy i nie dałoby się zrobić równej kreski. Widziałam na portfolio bardzo ładne efekty dobrze zrobionego przez Alicję Leszczeczyńską z Poznania  makijażu permanentnego. Makijaż jest wykonany różnymi technikami co dodaje mu uroku. Ona jakoś sobie radzi ze znieczuleniem i ma sporo zadowolonych klientek.

« Ostatnia zmiana: 19 grudnia 2016, 00:39 wysłana przez stobejczyk »

Offline Kasik92 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.08.2016
Ja zrobiłam w zeszłym roku przed podróżą poślubną brwi metodą microblading w gabinecie u Magdaleny Bąk w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Efekt który uzyskałam był bardzo naturalny, brwi zostały wykonane profesjonalnie. Teraz kolor oczywiście nie jest już tak mocny, ale za kilka miesięcy prawdopodobnie zrobię jeszcze raz, bo nie wyobrażam już sobie codziennie malować brwi, zwłaszcze że nie maluję się prawie wcale:)

Offline czapisza

• nowicjusz
  • data ślubu: już był
Ja miałam kiedyś robione, ale to już właściwie zeszło, teraz też bym się wybrała, ale to było dla mnie na tyle nie przyjemne, że nie idę. Chociaż efekt był świetny.

Offline Annemoon

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.01.2018
  • Ślub w: Warszawa
Robiłam kreski i brwi kilka razy, w Krakowie za pierwszym razem i pozniej, raz w Warszawie (za drugim razem). Pierwszy kontakt z permanentnym byl super, pod wzgledem efektu i samopoczucia. Ten drugi raz to byla masakra-chyba trafiłam źle, na osobe ktora robila tak ze bolało i efekt był troche nie po mojej mysli. Teraz znalazlam miejsce gdzie mam pewnosc efektu, naturalnego i dobranego do mojej urody. Pani Małgosia z salonu REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA ma jakas metode na ból tak ze na mnie to działa swietnie. Polecam takze jesli ktos chce poprawic zle zrobiony makijaz.
« Ostatnia zmiana: 4 listopada 2017, 07:08 wysłana przez ~Ania~ »

Offline arabica123 Kobieta

• nowicjusz
ja się zdecydowałam na makijaż permanentny brwi u Dominiki Kossakowskiej. No brwi teraz wyglądają bez porównania lepiej. Moje naturalne to były jakieś takie nierówne, do tego miałam "braki". A teraz wygląda to mega :) tylko no trzeba trafić na dobrą linergistkę, która ma wyczucie i umie dobrać proporcje.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Zrobilam sobie w koooooncu te brwi permsnentne ;D

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Noi jak bolało?? którą metodą? ja dalej dumam myślę o ombre ale boję się gojenia..

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Kochana. Nie boli to!
Nie jest to przyjemne ale ja porównuje do.. tarcia skory druciakiem:-D
Robilam pudrowa metoda.
Pewnie za dwa tyg bedzie juz po strupkach i bedzie mozna względnie ocenic wygląd tych brwi.
Bardzo sie balam..
Bolu, ksztaltu..
Wstawiłabym foto ale dziwnie na tych samo..ebkach wygladam  ;D

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
Sylwia daj znać gdzie robiłaś :)

Offline cedar83

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.07.2020
  • Ślub w: Szczecin
Ja od dawna robię makijaż permanentny. Ostatnie 3 razy (2x usta i 1 raz kreskę) u Marty Plawgo w Szczecinie. Tutaj LINK USUNIETY namiary gdyby ktoś szukał. Świetna linergistka. Mam porównanie z kilku salonów więc śmiało biorę odpowiedzialność za swoje słowa. Jeśli chodzi o sam makijaż i poszukiwania osoby do jego wykonania to warto sprawdzić opinie, to jakie wybrana osoba szkolenia kończyła, na jakim sprzęcie, na jakich barwnikach pracuje, jak czysto jest w salonie, gdzie będzie zabieg robiony. Co do samego zabiegu - ból to kwestia indywidualna. Mnie nie boli. Ktoś wspominał o lekkim drapaniu. Są specjalne środki do znieczulania miejscowego. Jeśli chodzi o trwałość to mówi się nawet o 5 latach - to zależy od skóry, u mnie 3 lata to max. A jeśli chodzi o obawy np. co do kształtu brwi - to wcześniej jest wszystko rozrysowywane i pamiętać trzeba, że makijaż permanentny to nie dorysowanie brwi, a uwypuklenie i korekta naturalnego kształtu.
« Ostatnia zmiana: 4 kwietnia 2018, 12:14 wysłana przez ~Ania~ »

Offline arabica123 Kobieta

• nowicjusz
ja też jakiś czas temu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i robiła mi je Dominika Kossakowska z salonu na Wilczej w Warszawie. Ja mam brwi robione metodą włosową i jestem bardzo zadowolona z efektu :) jest naturalnie, ale teraz wreszcie widać, że mam brwi ;) no i co muszę wspomnieć, to że Dominika mi je idealnie dobrała po względem grubości i kształtu -tak ładnie podkreślają całą twarz, jest taka wyraźniejsza :)

Offline delpiero

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
W Beauty Lux masz szkolenie z tego zakresu.
Powinno być wszystko w porządku - pod własne potrzeby wystarczy szkolenie podstawowe, ale i nawet bazując na tym, możesz robić makijaż koleżankom. To podstawowe szkolenie trwa jakoś 40h.
Czy jest łatwo? Pewnie, że nie - chcesz to opanować, to musisz porządnie to przepracować.

Offline Olarozmowa

• nowicjusz
Hejoooo :)
ja jestem z tych zadowolonych, dlatego że zabieg wykonywany był u profesjonalnej linergistki, a nie jakiejś amatorki. Ja robiłam makijaż permanentny brwi, oczu i przedłużanie rzęs u Pani Magdy Bąk z Warszawy. LINK USUNIETY
« Ostatnia zmiana: 2 czerwca 2018, 10:10 wysłana przez ~Ania~ »

Offline kaskaa

• nowicjusz
Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi choć na początku dośc długo się wahałam. Ale trafiłam w dobre ręce Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Najlepsza linergistka w mieście, trafie doradziła mi metodę włoskową i wykonała prace perfekcyjnie. Idealne cieniowanie, kształt i bardzo naturalny efekt.