e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oglądałam i: gorąco polecam lub nie polecam  (Przeczytany 249266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Jak ktos chce się wzruszyć to polecam serdecznie "Lion. Droga do domu", autentyczna historia 5letniego chłopca, który zgubił się w Indiach i został adoptowany przez australijską parę.

Świetna też była wczorajsza tvnowska ekranizacja Sparksa "Bezpieczna przystań". Piękny!

Polecam też "Dzień patriotów" o zamachu bostońskim, zrobił wrażenie, ponoć historia wiernie oddana.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
A ja wczoraj zaczęłam Anię z Zielonego Wzgórza, ale nie tę z Megan Follows, tylko nowy serial na netflixie.
"Ania, nie Anna" (chociaż wiem, że w książce było Ania, nie ANDZIA). Podoba mi się, pomimo zmian w fabule. Przyjemnie się ogląda.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Byliśmy dzisiaj rodzinnie na Smerfach. Fajny film, dzieci zadowolone.
Podczas jednej sceny myślałam o naszej Mai.... Gdyby dało się tak stanąć w kole i złapać za dłonie.... Kto widział, ten wie o czym piszę. :(

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
A my ciągle bez telewizora, tymczasem zaczął się Twin Peaks na HBO....
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Zibi, HBO GO :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
ale to się chyba coś dopłaca, prawda?
kiedyś myślałem, że jak płacę za HBO to też do tej platformy będę miał dostęp, ale zdaje się, że nie.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Chyba tak. Nie korzystam z tego.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
poczekam na powtórki, czy ktoś zaczął go oglądać? ponoć ma dobre recenzje...

Online anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Możecie polecić jakieś mega fajne komedie romantyczne albo filmy romantyczne gdzie można się zryczec :P

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ja zawsze ryczę na Joe Black - ale to nie komedia a raczej dramat. Za to z Pittem i Hopkinsem - kilka razy widziałam.

A na co z dzieckiem do kina? Auta 3 któreś z Waszych dzieci widziało?

Do posiadaczy kart Multisport - można otrzymać 4 bilety do kina przez okres wakacji
https://www.kartamultisport.pl/atrakcje/#kino

Online anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja zawsze ryczę na Joe Black - ale to nie komedia a raczej dramat. Za to z Pittem i Hopkinsem - kilka razy widziałam.

widziałam, potrzebuje czegoś nowego.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
PS. Kocham Cię
Love Rosie
Uwielbiam!

Odrobina nieba z Kate Hudson
Marley i ja
Mój przyjaciel Hachiko

Bardzo tez lubię Pożyczony Narzeczony  ;D ;D ;D choć tam nie ma płaczu ;) 
Kocha lubi szanuje
Czas na miłośc jest klimatyczny
Zanim się pojawiłeś

La La Land :serce:

Niektórzy lubią Gwiazd naszych Wina, mi tak średnio...
« Ostatnia zmiana: 6 lipca 2017, 12:38 wysłana przez ciriness »

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Marley i ja - NIE nie nie ;D
Najnudniejszy film na świecie, ciągnie się jak flaki z olejem. Czkasz na akcję, która nigdy się nie rozkręca. Rozmemłani jak ciepłe kluchy bohaterowie. Porażka. Niby ma rozczulić a bardziej irytuje. Najlepiej zagrał swoją rolę ten pies ;D
I nie, nie żartuję.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Online anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
PS. Kocham Cię
Love Rosie
Uwielbiam!

Odrobina nieba z Kate Hudson
Marley i ja
Mój przyjaciel Hachiko

Bardzo tez lubię Pożyczony Narzeczony  ;D ;D ;D choć tam nie ma płaczu ;) 
Kocha lubi szanuje
Czas na miłośc jest klimatyczny
Zanim się pojawiłeś

La La Land :serce:

Niektórzy lubią Gwiazd naszych Wina, mi tak średnio...

Nie które znam, pare nie...zaraz obadam.

Gwiazd naszych wina - wyłam strasznie :P

Ps. Ostatnio Stary mi puścił film http://www.filmweb.pl/film/7+rzeczy%2C+kt%C3%B3rych+nie+wiecie+o+facetach-2016-749910
myślałam, że to szmira jakaś będzie :P
A film nie dość, że mi sie podobał to się zryczał i uśmiałam.
taki odmóżdżacz.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Auta 3 - syn z mężem byli, zadowoleni. Bajka z morałem.

Online anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

Będzie mocny film.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Moze bedzie lepszy od "Niebezpieczne kobiety" ::) Ogladalismy ostatnio i nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac :P Stary to sie smial w glos. Porazka jakas.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
jak by ktoś szukał jakiegoś filmu do obejrzenia to możecie rzucić okiem na " ława przysiegłych" i " okraść złodzieja "

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Możecie polecić jakieś mega fajne komedie romantyczne albo filmy romantyczne gdzie można się zryczec :P

Pamiętnik? stary, ale ja lubię :)

albo Szczęściarz
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
W piątek byliśmy na Volta. Mega! Bardzo mi sie podobał. Jeden z lepszych polskich filmów.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
kjp dzięki za polecenie, właśnie  wróciłam z kinowej  randki :) i film super, dowcipny, inteligentna akcja , jeszcze teraz się uśmiecham do niektorych  scen i tekstów  - na odstresowamie wakacyjne  w sam raz  ;D

• Chuck Norris
Idźcie na Dunkierkę!
Extra film. Już nic mnie tak dawno nie trzymało w napięciu i wbiło w fotel. Świetne zdjęcia i fenomenalna muzyka, która nakręca akcję. No i fabuła mnie bardzo zaciekawiła, bo ja z historii to raczej noga ;) i nie wiedziałam o tej bitwie.
Polecam.

Offline imaginacja2

• uzależniony
  • data ślubu: 12
Idźcie na Dunkierkę!
Extra film. Już nic mnie tak dawno nie trzymało w napięciu i wbiło w fotel. Świetne zdjęcia i fenomenalna muzyka, która nakręca akcję. No i fabuła mnie bardzo zaciekawiła, bo ja z historii to raczej noga ;) i nie wiedziałam o tej bitwie.
Polecam.
oooo dzięki,bo się tak rozpędzic nie mogłam w pełni do kina ;)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
my wczoraj rodzinnie byliśmy na tym - przedpremierowy pokaz wynalazła córka, wielbicielka kotów  :) miałam obawy, bo rekomendowany wiek to 12 lat, ale chyba wynika to z faktu, ze film z napisami  (moi zdaniem zabieg celowy, bo fabuła opiera się tez na grze obrazu i oryginalnego dzwięku, który oddaje klimat miasta ) oraz ma charakter dokumentu, wiec nie każdemu może przypasc do gustu...ale ja sama dowiedziałam się wielu ciekawych faktów i wielbicielom tych uroczych stworzeń zdecydowanie polecam  :)

• Chuck Norris
Lubię Chyrę i nie mogę doczekać się października 8)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Polecam Annabelle- narodziny zła. Rewelacja. Dawno tak dobrego filmu nie widziałyśmy. Cały seans trzyma w napięciu . Lubię się bac i ten był super.

Online anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
W ten weekend polskie kino :)

"Pokot" - film mi się podobał, nie jakieś fajerwerki ale był ciekawy, dobrze zrobiony, piękne ujęcia.

"Jestem mordercą" - może  być, ale nie powalił mnie na kolana. No może oprócz ostatniej sceny egzekucji.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny polećcie jakieś fajne komedie, przy moim fatalnym samopoczuciu ratuję się tym gatunkiem filmowym. Nie muszą być najnowsze, może macie jakieś hity.

Oglądaliśmy ostatnio z mężem Naked. Słabe oceny na filmwebie, a naprawdę się uśmialiśmy, ja polecam :)

edit: http://www.filmweb.pl/film/Nago-2017-782240

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Millerowi, Za jakie grzechy dobry Boże, Last Vegas, Praktykant- fajny ale mało komediowy
On 2011
Ona 2013