e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oglądałam i: gorąco polecam lub nie polecam  (Przeczytany 282684 razy)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Wczoraj oglądaliśmy "Spacer w chmurach" piękny film...

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Cytat: "Maja"
Wczoraj oglądaliśmy "Spacer w chmurach" piękny film

kurcze zapomnialam a tak chcialam to obejrzec :drapanie:

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
A ja bylam niedawno na "Eragonie"  :mdleje: Przeczytalam ksiazke i chcialam zobaczyc film  :mdleje:
To co zobaczylam w kinie totalnie mnie rozbroilo (negatywnie).
Jeszcze nigdy nie widzialam filmu, ktory az tak bardzo rozni sie od ksiazki  :dno:
Powycinano mnostwo watkow, zla charakteryzacja (jakos nie potrafie sobie wyobrazic elfa z ludzkimi uszami).
Jestem rozczarowana.

Niedawno tez ogladalam "Diabel ubiera sie u Prady" i powiem, ze film jest calkiem sympatyczny, taki na odstresowanie sie  :)

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
Cytat: "redzia"
Niedawno tez ogladalam "Diabel ubiera sie u Prady" i powiem, ze film jest calkiem sympatyczny, taki na odstresowanie sie  :)

O to też mi się bardzo podobało, tymbardziej, że uwielbiam Meryl Streep. Wydaje mi się, ze właśnie takie role jak ta najbardziej do niej pasują.
Teraz przymierzam się do książki bo wcześniej nie miałam okazji, a tak się stalo, że dostałam niedawno od mojego M. w prezencie :)

A dziewczynki takie pytanko jeszcze - na pewno bywacie na ty ENEMEFACH w kinach - jak tam wyglądają przerwy między filmami ? Czasowo ?

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
dla mnie

"Miedzy piekłem a niebem"

"Człowiek w ogniu"

a teraz wciagnelam sie w serial "Prison Break" -  Polsce od 28 stycznia 2007 serial będzie emitowany w telewizji Polsat pod tytułem Skazany na śmierć. Zarabisty serial :) polecam,
zobaczycie zrobi furore :skacza:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
pozwolicie, ze troche go zareklamuje :

Hit serialowy w Ameryce. Najpopularniejszy dramat telewizyjny i faworyt krytyków - zdobywca nagród: Publiczności (People’s Choice Awards) i Emmy oraz dwukrotnie nominowany do Golden Globe w 2006.

Serial opowiada historię Michaela Scofielda - brata Lincolna Burrowsa oskarżonego o zabójstwo brata wiceprezydenta i skazanego na karę śmierci w więzieniu stanowym Fox River. Scolfield przekonany o niewinności brata - pomimo jednoznacznych dowodów wskazujących na Burrowsa - postanawia dostać się do więzienia i uwolnić go.

Serial liczy 22 odcinki, i niemal każdy trzyma równy poziom. To czy więźniom udało się uciec pozostawiam waszym domysłom. Zdradzę że problemów w ucieczce ma Michael tyle co tatuaży na Ciele i nie wszystko wyjdzie tak jak zaplanował. Ale żeby o tym się przekonać musicie zobaczyć Prison Break.  :skacza:

A zdradze Wam jeszcze, ze juz ogladam 2 czesc ktora ma nastepne 22 odcinki....................... super serial!

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
ja tez ogladam druga czesc ale mam tylko 12 odcinkow :(

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
faktycznie, Prison Break jest niesamowity!!! wciaga ze szok!!! obejrzalam wszystkie z dwoch serii i czekam na nowe emitowane w stanach 22.01 :)

Slyszalam ze serial ma leciec w polsacie ale nie dalabym rady czekac tygodnia na nastepny... nie mozna sie od niego oderwac! nie myslalam ze serial, ktory nie jest typowym "babskim" serialem moze byc tak wciagajacy.. Pierwszego wieczoru (a wlasciwie i nocy) obejrzelismy 7 odcinkow :D

P.S. druga seria ma tylko 13 odc. (pierwsza ma 22 sztuki)

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
uuu po tekiej reklamie to czekam z niecierpliwoscia... :przytul:  widzialam aktora glownego :brewki:

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "tylunia"
widzialam aktora glownego

hehe noo :) dwoch jest fajniusich :D

film jest zaskakujacy, dopracowany w szczegolach, pomyslowosc i inteligencja glownego bohatera sprawia ze momentami "kopara opada" ze tak sie wyraze ;) - uwielbiam takie, ale ekipe powinno sie powiesic za zakonczenia odcinkow.. no po prostu.. nie mozna sie powstrzymac zeby nie obejrzec nastepnego ;) w tydzien obejrzelismy 2 sezony :)

p.s. za reklame mi nie placa :)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "rajdowka"
nie mozna sie powstrzymac zeby nie obejrzec nastepnego  w tydzien obejrzelismy 2 sezony  
no prawda.......... teraz czekam na kolejny odcinek bo juz wszystkie ktore mam obejrzakam (moze nie w tydzien, ale 2 tygodnie mi to zajelo) a Scotfield (główny bohater) ojjjj miodzio :skacza:

p.s. za reklame mi nie placa  

polecam polecam polecam..... i tez mi za to nie placa!

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
A najlepsze jest to, ze jest to tez ulubiony serial mojego meza;)  :skacza:

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
Tak,my tez mielismy nocne maratony po kilka odcinkow.Wreszcie jakis serial do ogladania z facetem :)
Brat glownego bohatera tez niczego sobie :)

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
Scofield ciacho, a braciszek taki niegrzeczny facet :D

Fakt, wszyscy moi kumple sa tez zachwyceni tym serialem

a.katarzyna

• Gość
Cytat: "pyh"
Wreszcie jakis serial do ogladania z facetem

dobre :hahaha:
Choć mnie to wcześniej już facet - a konkretnie mąż - zachęcił do oglądania Lost - czekamy juz na III sezon (tez od lutego)
ale może i skusimy się na
Prison Break

zobaczymy

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
skuuuuuuusicie sie,wystarczy zobaczyc 1 odcinek :)

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
reklamuja juz na polsacie.. ale przetlumaczyli tytul - porazka..

Offline skarbek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: październik 2007
reklamuja juz na polsacie.. ale przetlumaczyli tytul - porazka..

Zgadzam się-"Skazany na śmierć"-takie lekko górnolotne- nawet dobrze przetłumaczyć nie potrafią :hello: .A zobaczyć warto- naprawdę wciąga!!! mnie bardziej niż Lost.

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
ta.. gdyby Ci ktorzy tlumacza najpierw obejrzeli ten serial wiedzieliby ze w nim nie tylko chodzi o ten jeden watek..

a.katarzyna

• Gość
Cytat: "pyh"
skuuuuuuusicie sie

skusimy, skusimy :brewki: a potem napiszę czy nas chwyciło

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "a.katarzyna"
skusimy, skusimy  a potem napiszę czy nas chwyciło

ja tez napisze :skacza:

a.katarzyna

• Gość
Ja zaraz gnam na "pachnidło" - powiem wam, że nawet czas jego trwania - 140min- nie przeraża mnie tak mocno jak to że mam wyjśc z domku w taka pogodę  :balwan: ubiorę się chyba na cebulę :brewki:
postaram sie zrecenzować po obejrzeniu.
a jak tam nikt nie oglądał ostatnio nic godnego polecenia????

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
holiday polecam :)

a.katarzyna

• Gość
no dobra wróciłam i powiem wam tyle, że film, jak mało który zrobił na mnie wrażenie.............ale po kolei

pierwsze minuty filmu tak mnie wbiły z fotel, że nie wiedzialam co i jak - chodzi o to, że jest tam trochę kontrowesyjna scena z noworodkiem - PANIOM W CIążY I O SłABYCH NERWACH ODRADZAM - potem już było troche lepiej, jeśli w ogole mozna użyć tego słowa, te kobiety......i jego działalność perfumeryjna.......wąchał kobiety z takim zacięciem ehhhhh . Film był nieprzewidywalny i trzymający w napięciu, co było widać po moim zachowaniu, zawsze lubie coś skomentować podczas seansu tu natomiast był totalmy minimalizm.....
Miałam przed seansem mieszane uczucia "iść czy nie iść" - jedno wam powim NIE żAłUJę.
AAaaaaaaaa film ma bardzo zaskakujące zakończenie :brewki:

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
AAaaaaaaaa film ma bardzo zaskakujące zakończenie  

wiem jakis ale za nic w swiecie na niego nie pojde...jejku kolezanka mi opowiadala...stalowe nerwy laseczki macie  :brewki:

ja za to ogladalam dzisiaj skazany na smierc :brawo_2: uch ach aniol nie wiezien juz wiem ze bede jego wielka fanka :brawo_2:  juz jestem po step up :brewki:

a.katarzyna

• Gość
Cytat: "tylunia"
skazany na smierc

tak oglądalismy i nie powiem, nie przyjęlismy go obojętnie - wciągnął nas, ale chyba nie będe miał cierpliwości czekać na każdy odcinek tydzień i chyba sie inną drogą o niego "zatroszczę", w końcu co niektorzy wiedzą co już się dzieje w połowie II części - więc nie zamierzam pozostać bierna.

we środę idziemy na "świadka koronnego" - jak się zmobilizuję bo mam ciężki tydzień przed  sobą.

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
jakos w polsacie nawet tlumacza dziwnie.. no i te przerwy na reklamy.. film traci swoja magie.

na swiadka koronnego tez idziemy :)

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
My wczoraj bylismy na Pachnidle i takie mam mieszane uczucia,film faktycznie klimatyczny,sugestywny,choc dla mnie ciut za bardzo rozciagniety. Kojarzy mi sie z bajkami braci Grimm,historia troche nierealna,troche straszna,ale na pewno ciekawa. Mysle ze warto.

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
pachnidlo...nigdy nie zdecyduje sie go obejrzec po tym co slyszalam...dla mnie sa takie filmy ktorych lepiej nie ogladac dla mojego zdrowia psychocznego ja nawet nie lubie horrorow...mam taka dewize ze na swiecie jest tyle zla ze do kina lub na dvd ogladam komadie lub sensacje i rozne inne ale nei straszne filmy zeby sie odprezyc a nie dodatkowo stresowac....wiem ze duzo ludzi lubi horrory podziwiam :brewki:

ja tez chce isc na swiadka koronnego  :los:  juz ie moge sie doczekac

a wczoraj bylam na dlaczego nie...w sumie latwy i przyjemny tylko ta jakos dziewnie sie go ogladalo...laska rtoche duzo sie boczyla...bez powodu...buziaki

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Cytat: "a.katarzyna"
kontrowesyjna scena z noworodkiem

W takim razie nigdy tego filmu nie bede oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -