e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oglądałam i: gorąco polecam lub nie polecam  (Przeczytany 265729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
Właśnie skończyłam oglądać film "Dom nad jeziorem" fajowy. Miałam poczekać do jutra i oglądnąć z Łukaszem ale tak dla ciekawości włączyłam początek i już zostało tak do końca :) świetny polecam.

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
Cytat: "sandrunia"
Właśnie skończyłam oglądać film "Dom nad jeziorem" fajowy. Miałam poczekać do jutra i oglądnąć z Łukaszem ale tak dla ciekawości włączyłam początek i już zostało tak do końca  świetny polecam.

Jak tak piszesz, to sobie myślę, ze chyba obejrzę jeszcze raz... :P

a.katarzyna

• Gość
obejrzałam "deja vu" film zakręcony, trochę nad wyrost popisują się stosowaną techniką (policjanci) - no ale jakoś trzeba "zmienić przeszłość" - jak sugeruje podtytuł.
Film trzeba oglądać uważnie, bo ma momentami można nie zrozumieć............................generalnie polecam, ale i tak nie będę obiektywna bo każdy film z Denzelem będzie dla mnie dobry  ;D

ten aktor jest ehhhhh....................

nie powiem co mogłabym z nim zrobić  :oops:

• Chuck Norris
mi "Deja vu" jakoś nie przypadł ale przedwczoraj oglądneliśmy polski film który mieliśmy przez przypadek "Zakochani" i musze powiedzieć że jest zajefajny.  :skacza:

• uzależniony
    • Photoblog
 A ja po bardzo długiej przerwie ponownie zaczęłam Fridę katować :P
To jeden z moich ulubionych filmów ;P

Offline skarbek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: październik 2007
A ja polecam "Hollyday" z Drew Berymor(nie wiem czy tak sie pisze :-\) i Cameron Diaz (to samo). Po prostu bombowa komedia, ja byłm zachwycona no i wątek miłosny też jest  ;D

• Chuck Norris
Przed snem już drugi dzień oglądam :Recepta na miłość" ale jakoś mnie wciągnąć niw może i usypiam  :hahahaha:

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
co polecam
(a maniakiem kinowym jestem)
*'zagubiona autostrada'(tylko ciezki kaliber ::)
*dom nad jeziorem
*wierny ogrodnik
*złodziej w hotelu
*Good Morning, Vietnam
*Stowarzyszenie Umarłych Poetów (Dead Poets Society)
*closer(*cenzura*) Natalie Portman Alice ,Jude Law Dan Julia Roberts Anna  itp...polecam
*Między piekłem a niebem (What Dreams May Come)..cudny
* Sweet November
*czułe słówka
*stalowe magnolie
*Honor Prizzich
*Lepiej być nie może
*ojciec chrzestny(I)
*wszyscy jestesmy chrystusami.[/
color]
ehh mogłabym tak gadac o filmach w nieskonzonosc...
*Potop(choc kniżka lepsza-wiem wiem-dziwne to conajmniej-ale uwielbiam go 8)
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

a.katarzyna

• Gość
closer - byłam na tym w kinie, zszokował mnie trochę ale i zapadł w pamięć

jeszcze polecam film "niewierna"

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
nooooooooooo 'niewierna' to perełka////
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline maani

• nowicjusz
Ojciec chrzestny

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
a ja wlasnie ogladalam ostatni odcinek the o.c zycie na fali ( 1 sezon) i plakalam jak bobr...tam byla ta piosenka allelujah allelujach tetusku ty Wiesz kto ja wykonuje?? ona byla tez w shreku ??? ::)

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
A ja polecam rewelacyjny film"Jabłka Adama" rewelacyjna czarn akomedia :)
Idzie sie uchihcac na smierc :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

a.katarzyna

• Gość
jak ktoś lubi się bać to polecam "Egzorcyzmy Emilly Rose" - ja się wzdrygałam na tapczanie z wrażenia.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Oglądałam, mocny ale nie przesadzony - podobał mi się. Polecam też

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
ja teraz choruje na THE O.C. na fali po polsku ;D  wiec ogladalam, na tvn siedem ;serie 1 i teraz leci 2 cos slyszalam ze 3 nie puszcza bo nie zdarza za to na Tvn zaczeli puszczac 4 serie  ;D i ogladam sobie 2 razy dziennie na przemian 2 i 4 serie i co zauwazylam...wiec zmienil sie producent i od razu  usmiercili glowna aktorke...i dzisiejszy odcinek 4 serii byl wczesniej nagrany od puszczonego wczoraj...w skrocie wczoraj go zlapali dzisiaj wciaz szukaja ??? ??? ??? ??? nie czaje a moze to tvn nawala ??? ::)

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
No to i ja się wypowiem mm.... tyle już tych filmów obejrzałam, że nie pamiętam tytułów.
Ale podobał mi się "Domek nad jeziorem" i inne romansidła.
Mój P. co dziennie ogląda jakiś nowy film, ale z typu zabij i tyle... nie cierpię...

Obowiązkowo co wtorek oglądam serial "CHIRURDZY" i nie ważne, że tak późno lecą... zresztą ja uwielbiam wszystkie seriale o szpitalach i lekarzach, zawsze lubiła "Ostry Dyżur" :P

Dzisiaj zamierzam sobie skołować jakiś fajny film... tylko, że muszę je wszystkie na płyty wypalać, bo nie mam głośników przy kompie :(

• uzależniony
    • Photoblog
muszę je wszystkie na płyty wypalać, bo nie mam głośników przy kompie

A jakieś podpięcie np głośników z wieży czy coś w tym stylu ? U mnie tak jest, bo mi się spaliły stare głośniki, a podpięcie zestawu 5.1 odpadało, bo mój komp to średniowiecze i by nie udzwignął... Marcin mi wieże podpiął i jest cacy :)

A zeby na temat było - obejrzałam dzisiaj po raz 528 chyba "Wożąc Panią Daisy" ... i choćby nie wiem co zawsze będę pod wielkim wrażeniem, uwielbiam ten film po prostu. Tak samo z resztą jak Stalowe magnolie i Smażone zielone pomidory :P To taka moja święta trójca  ;)

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Ja ostatnio gustuje w filmach muzyczno-tanecznych. Ostatnio oglądałam film "Honey" ... no i oczywiście "Dirty dancing" :D

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
o ja uwielbiam filmy-muzyczne przyznam sie nawet do jednego bollywodzkiego nie pamietam tytulu ale to byl pierwszy wydany u nas na plycie...jejku 3 godziny ogladania...i tak na poczatku to smialam sie z ich tancow i muzyki ale pozniej normalnie ryczalam jak bobr... 8)

• Moderator
  • Chuck Norris
Hmm... wierzę mam w kuchni a w pokoju tylko DVD, ale czekaj czekaj, tam są podpięte dodatkowe dwa głośniki od wierzy...
ale ja nie wiem jak to zrobić...

W domu rodzinnym zostawiłam moje super głośniki 2.1 i nie wiem, czy wypada mi je zabrać. Ale wtedy chyba musiałabym im coś w zamian zostawić.

• uzależniony
    • Photoblog
Musisz sobie Kochana skombinować kabelek audio do komputera z dwoma końcówkami, czyli najlepiej tzw złodzieja i do tego do podpiąć przy komputerze. Dwie końcówki natomiast powinny być biała i czerwona i do takich samych gniazdek podpinasz to w wieży... zamieszałam chyba - moge ci potem to fotograficznie przedstawić, bo z tłumaczeniem to mi nie wychodzi :D

• Moderator
  • Chuck Norris
Właśnie mi się przypomniało, że do DVD był kabelek z takim wejściem do kompa jak na słuchawki... i wtedy leciało przez dvd, tylko hmmm. gdzie on jest i jak go podłaczyć do DVD :P. No i komputer za daleko stoi telewizora. Bo zawsze laptopa podłączałam do DVD, a P. Go zabrał.

• uzależniony
    • Photoblog
Po burzliwym starciu z fotosikiem...

Tak wygląda podłączenie do komputera. Wcześniej kabel z wieży był bezposrednio w komputerze, ale znaleźli się następcy tych zepsutych głośników i teraz mam cos takiego.

Takie coś mam pod biurkiem, w drodze do wieży - ta srebrna końcówka to kabel decydujacy w tym starciu, że tak powiem. Dostaniesz go w każdym sklepie ze sprzętem elektronicznym, a koszta są niewielkie, jakieś 10 - 15 zł.

No i koniec kabla ze srebrną końcówką z poprzedniego zdjęcia.

Wieża odtwarza dzwięk z komputera w trybie AUX. Inne tryby działają normalnie po przełączeniu, nie trzeba nic kombinować z przekłądaniem kabli. :)

To tyle. Mam nadzieję, że nie zamieszałam znow zbytnio ...  ;)

• Moderator
  • Chuck Norris
Wow, cóż za fajne wyjaśnienie :) muszę pokombinować ;)

Offline szajo Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.IV.07
hmmm a ktoś z Was oglądał Prison Breaki  ;D  ja długo zwlekałam a jak zaczęłam to się masakrycznie wciągnęłam  8)
właśnie ściągam 1 odcinek 3 serii  ;D  i sobie wieczorek zrobię jak mężu na meczu będzie  :P

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
hmmm a ktoś z Was oglądał Prison Breaki  ;D  ja długo zwlekałam a jak zaczęłam to się masakrycznie wciągnęłam  8)
właśnie ściągam 1 odcinek 3 serii  ;D  i sobie wieczorek zrobię jak mężu na meczu będzie  :P
szajo witaj w klubie. Ja od wczoraj ściągam, ale tak mi komp wolno przez to ściąganie chodzi, że co chwilę wyłączam ściąganie :)
My mielismy fazę na PB w lutym w ferie zimowe. Ściągaliśmy odcinki i non stop oglądaliśmy bo nie moglismy wytrzymać co jest w nastepnym odcinku. Faaajne takie woolne od pracy miec 2 tygodnie - wtedy przy okazji zaszłam w ciążę ;) hihihi

Offline szajo Kobieta

• maniak
a ja będę miała już za godzinę  ;D
całkiem dobrze zasysa zaczęło jakoś godzinę temu  ::)
a we wtorek może już 2 będzie  ;D
no ładnie ... z tą ciążą to ja jeszcze poczekam kilka sezonów  ;D

Offline szajo Kobieta

• maniak
jestem po 1 odcinku 3 sezonu prison breaka....

:mdleje:  normalnie ja chce już wtorek (w poniedziałek będzie 2 odc) więc do wtorku myślę ściągnę
Sona to już nie taka bajka  ;D normalnie bym opowiedziała , ale się powstrzymam  ;D
super po prostu  :Szczerbaty:

miałam z oglądaniem poczekać aż mężu wróci z meczu... nie wyszło  :brewki:

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
a ja sie wciaz ociagam z ogladaniem PB nawet na polsacie nie ogladalam bo R nagral mi na plytke 2 sezony no to po co ogladac...i tak nie ogladalam wcale  8) ale niedlugo bede nadrabiac 8)

teraz mam ochote isc do kina na zakochana Jane czy moze ktos widzial  ;D