e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 971964 razy)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Edzia, nie, no jako miseczka czy talerz to jest ok, ale za zadanie mata EZPZ ma miec to, ze jej dziec nie zerwie i nie wywali, a to się nie sprawdza.

Jak masz dziecko, które nie ma destrukcyjnych zdolności to pewie i sie sprawdza ;)
Maluchy to spryciarze.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Moze zalezy od blatu?
Jak je przy wyspie, a mamy granitowy blat, to za nic nie oderwie. Sama mam problem.
Normalnymi talerzami rzuca, a tym nie.

W ogole jak tego oduczyc?
Ja juz szalu dostaje, tlumacze, prosze, groze a ona patrzy mi w oczy i rzuca kubkiem ::)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Tymek talerzami przestał rzucać sam z siebie, ale kubkiem czasami mu się jeszcze zdaży łupną o podłogę.
Mam nadzieje, że i to przejdzie.

Ale u nas klasyczny "bunt 2 latka."
Młody dzis wchodzi do zlobka a babka do niego "O witamy naszego kochanego terroryste" ....
 :Skrzypce:

W domu też harcore. Ryczy, jakby go opetalo jak tylko coś jest nie po jego mysli z kładzeniem się na podłodze. Mamy w domu ciągły wrzask, bo z Grzeskiem na to nie reagujemy.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Mi sie wydaje, ze moja jest straszna dopoki nie widze innych dzieci, wtedy wychodzi na to ze mam aniolka ;) Ale i tak mam jej czasami dosyc :P
A ryk na zawolanie to standard, ja tez juz nie reaguje. Mama mi poradzila wychodzic do innego pokoju, na mnie dzialalo jak bylam mala :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Na Ninę też działa wychodzenie do innego pokoju ;)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny jak z badaniem moczu u takiego rocznego dziecka zwykłe badanie i na posiew ?
Musi być poranny
Bo ja już 2 dni próbuje i du.pa  >:(
Ale próbuje tylko rano
Czy mogę późniejszy mocz też zbadać
Czy to nie ma sensu ?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Justyna ja nie wiem dokładnie co chcecie badać, ale jak mi jakis czas temu Liwia często sikała i miała stan podgorączkowy to nasz urolog kazałam nam złapać najbliższe siuśki i lecieć z tym do laba. Dr wiedział, że Liwia nie jest na czczo i była godz. 10.30. Wiec chyba nie w każdym przypadku musi to byc poranny mocz.

Dodam, że moja Liwia po wodonerczu więc to trochę inna sytuacja aniżeli u Was.

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
myślę że jak nie masz jak dac porannego, to jakikolwiek....
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Dziewczyny ile razy w ciągu roku u Was w żłobkach/przedszkolach są jelitowki? U nas już czwarta od pazdziernika. Ostatnia była 3 tygodnie temu. Dzis pani mówi że dzieci się pochorowaly i znów jest jelitowka.musialam córkę odebrać. No sił mi już brakuje..:-(

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Dziewczyny ile razy w ciągu roku u Was w żłobkach/przedszkolach są jelitowki? U nas już czwarta od pazdziernika. Ostatnia była 3 tygodnie temu. Dzis pani mówi że dzieci się pochorowaly i znów jest jelitowka.musialam córkę odebrać. No sił mi już brakuje..:-(
U nas nue spotialam sie nigdy. A chodzi od 3 lat do instytucji typu zlobki I przedszkola

Offline beta80 Kobieta

• maniak
U syna w publicznym też nie było. Natomiast w prywatnym córka już czwarty raz nam to przynosi. Chorujemy wszyscy :-( ja rozumiem raz czy dwa. Ale cztery to przegięcie. W tym ostatnia  3 tyg temu

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
U nas na szczescie jeszcze sie nie trafilo. Za to wczoraj córa przyszła z wielkim ugryzieniem kolegi na rece - Panie bardzo mi się spowiadały i widać, że zdenerwowane. Mówią, że Hania była grzeczna i tak jej im szkoda, ale działo się to tak szybko. Chłopiec wrócił po 3 tygodniach wolnego od przedszkola i strasznie łobuzuje. Nie mam pretensji , bo widać, że reagują, ale ślad okropny.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
U nas była chyba raz.
Tymuś puścił pawia i zrobił jedną gorsza kupę i tyle...(jest szczepiony) ale słyszalam, ze wsrod innych dzieci był pogrom.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
Anusia moje dzieci też szczepione. One też tak jelitowke przechodzą.. szybko i bezbolesnie. Gorzej z nami...my tak szybko się nie regenerujemy :-( Ale sam fakt że jest to czwarta choroba w ciągu kilku m-cy j druga w ciągu miesiaca mnie załamała.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
U nas kilka razy, Kuba był "chory" dwa razy - rok po roku, dwa razy skończyło się na pawiu wieczorem  i może dwie dwójki i po jelitówce, z nami było gorzej. Kuba szczepiony

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
W przedszkolu przez dwa lata tylko raz. Na szczęście :)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline beta80 Kobieta

• maniak
Z tym naszym zlobkiem jest coś nie tak chyba w takim razie..

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Nie wiem ile razy była,  mój miał łagodna jelitowke tylko raz e żłobku,  miał biegunkę kilka dni ale taka do opanowania.  Nie szczepiony

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Beta może panie przyjmują chore dzieci i tak nie pilnują. No i rodzice może zdeterminowani i nie mają innej opieki dla dziecka i posyłaja chore

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
dziewczyny kiedy najpoźniej można rozszerzać dietę? jak myślicie?
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
na pewno to też  kwestia podejścia placówki - u nas na pierwszym zebraniu w przedszkolu było info, ze w przypadku złego stanu zdrowia dziecka (wysoka temp lub wymioty), gdy braku kontaktu z rodzicem,  będzie wzywana karetka na jego koszt....i typowej jelitówki to sobie nie przypominam (za to było info o ospie czy owsikach :)

Offline beta80 Kobieta

• maniak
Zadzwonię chyba do p.dyrektor i porozmawiam. Naprawdę szczerze mam już dosyć tych jelitowek :-(

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
dziewczyny kiedy najpoźniej można rozszerzać dietę? jak myślicie?

W 6 miesiącu życia dziecka. Im później tym zwiększa się ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej.

PS. Takie informacje mam od lekarza rodzinnego.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Dziewczyny, jak zrobic pianę w wannie? Ale taką konkretną, a nie trzy babelki na krzyz. Nie wiem jaki plyn kupic...

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Mysia, w 7 miesiącu -po skonczonym 6tym mozna najwczesniej. Pani doktor musi sie doksztalcic.

Beta, na bank rodzice posylaja chore dzieci. Wprowadz na stale probiotyki. Suplementy i naturalne.

U nas jelitowka byla raz - jeszcze przed przedszkolem.

Online _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Z tym naszym zlobkiem jest coś nie tak chyba w takim razie..
A może to kwestia nie dzieci tylko czegoś w żłobku właśnie?

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
W naszym prywatnym tez podobno sie zdarza jelitówka ale Leo nie przytargał żadnej do domu.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Zoya. Płyn do kąpieli Babydream z pompką. Tylko ten używamy i nie zauważyłam problemu z pianą.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Dziewczyny, na fanpage'u mojego bloga opisalam sytuację, ktorej bylam swiadkiem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=270379210036173&id=185291871878241

Co o tym sądzicie? Zdarzylo Wam sie zareagowac?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Mysia, w 7 miesiącu -po skonczonym 6tym mozna najwczesniej. Pani doktor musi sie doksztalcic.

Mowa byla o glutenie, jestem pewna, ze kazala mi najpozniej w 6 miesiacu dac lyzke kaszki albo czegos z glutenem.

Wytyczne sie nie zmienily przez te dwa lata moze?