e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jaka biżuteria??  (Przeczytany 12018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hazelnutincarmel Kobieta

• nowicjusz
Odp: Jaka biżuteria??
12 kwietnia 2015, 13:42
W Salonie, to zrobią wszystko, żebyś kupiła ich biżuterię jak mają na stanie :P
Jak dla mnie to jedyne co, to białe złoto :P absoltunie perfekcyjne do wszystkiego.

Offline Nadia535

• nowicjusz
25 kwietnia 2015, 11:25
Żeby biżuteria prezentowała się na kobiecie naprawdę efektownie musi pasować do jej wyglądu i stroju.  Kolejną ważną rzeczą jest to, że wielkość biżuterii uzależniona jest od figury kobiety, musi być proporcjonalna.  Nie może także ginąć wśród kreacji i nie może wybijać się.  Nie może zdominować kreacji.  kolor biżuterii musi idealnie komponować się z kolorem kreacji. 

Offline oddissey Kobieta

• nowicjusz
29 kwietnia 2015, 09:54
ja to bym się zdecydowała na swój chyba na coś delikatnego.  choć sama nie wiem, bo sukienka będzie delikatna. .

Offline natali_o Kobieta

• nowicjusz
16 czerwca 2015, 10:01
  a co sądzicie o takim komplecie z kryształkami i perłami Swarovskiego? :)

Offline natali_o Kobieta

• nowicjusz
16 czerwca 2015, 10:03
nie dodał się załącznik ;) o tym komplecie pisałam: hxxp: zszywka. pl/p/bizuteria-slubna-karmeloplkrysztaly-13328960. html

Offline YagaS Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2016
6 lipca 2015, 08:22
Nie widzę co wkleiłaś.

Offline Agni167

• nowicjusz
  • Ślub w: Rzeszów
15 listopada 2015, 17:47
Odświeżając, dla wszystkich w przyszłości wybierajacych :) Pracowałam z bizuterią i zdarzało mi się już wybierać biżuterię do sukienek ślubnych... na podstawie zdjęcia sukienki. Dlatego warto iść do dobrego salonu jubilerskiego i obsługa powinna dać radę coś dobrać :)

Offline pastor Mężczyzna

• nowicjusz
25 marca 2016, 08:57
Powiem Wam,że czasami do sukni ślubnej może pasować nawet zegarek. Warto jest wybrać delikatny srebrny model na bransolecie. Ten model Fossila jest klasyczny i z drobnym rzędem brylancików: http://www.zegarmistrz.com/FOSSIL_ES3225_POLSKA_GWARANCJA_24M-4920.html . Moja żona miała go na sobie na swoim ślubie.

Offline martam94

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.08.2015
25 marca 2016, 13:00
Ja wolę delikatniejszą biżuterię. Nie lubię przesadzać  :)

Offline owijek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.09.2015
28 marca 2016, 21:45
też tak mam, lubię delikatną, subtelną biżuterię, a do ślubu wg mnie tym bardziej powinno się taką założyć, żeby sie za bardzo nie rzucała w oczy, ale jednak żeby pięknie zdobiła Pannę Młodą, najlepiej by pasowało chyba srebro, niekoniecznie z perłami, ale też czemu nie, Na Jubilea.pl jest sporo takich i takich, srebro oryginał próba 925 najlepsza

Offline Love_Passion

• nowicjusz
9 sierpnia 2016, 23:10
W kwestii biżuterii ostatnio widuję przerost formy nad treścią. Ciężko jest znaleźć tę najlepszą, każda z nas ma przecież inne gusta. Ja od jakiegoś czasu korzystam z silveris i jestem zadowolona.
« Ostatnia zmiana: 10 sierpnia 2016, 16:15 wysłana przez zibi »

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
9 sierpnia 2016, 23:15
owijek - Istnieje przesad, ze prawdziwe perly na slubie przynosza nieszczescie w malzenstwie. Ja tam nie jestem przesadna, ale zawsze warto wiedziec, jesli dla kogos ma to znaczenie.

Offline dominika355

• nowicjusz
2 września 2016, 16:20
siemankooo

Offline Grys34

• nowicjusz
7 października 2016, 08:22
Mi się podoba przede wszystkim biżuteria taka postarzana specjalnie. Najlepiej jakby była na przykład obita albo coś w tym stylu.

Offline owijek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.09.2015
13 września 2017, 12:05
ja nei lubie takiej postarzanej mam takiej w domu az za duzo i mi obrzydła, po babci po mamie itd, nosili straszną bizutrerie kiedys teraz jest duzo ladniejsza, bardzo elegancką bizuterie maja z topsilver pl srebro, pieknie sie prezentuje, błyszczy i jak ktos chce to są z dodatkiem roznych kamieni