e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przedszkolaki z naszej paki, czyli forumkowe maluszki ruszają do przedszkola  (Przeczytany 155231 razy)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
kurcze :-) no to rzeczywiście szybko załatwiłaś sprawę :-D

ja myślałam raczej o naturalnych metodach, no może jakieś kropelki dodatkowo no i dieta :-)

Sylwia a jak? też tabsy?

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Sylwia z nieba mi spadłaś. Gdzie Ty byłaś jak szukałam nazwiska jakiegoś lekarza w Szczecinie z którym można rozmawiać o pasożytach??? Który nie popatrzy na Ciebie jak na idiotę udając, że pasożyty nie istnieją. "Aaaaaaaaaaaaaaa co tam pani! po co to robić! ło rany!!!" Nawet wyników z krwi na pasożyty nie umieją odczytać. Daj nazwisko tej doktór i pisz gdzie przyjmuje.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Bożena, po analizie doszłam do wniosku, że nie ma się co bawić w pestki dyni ;)
Miśka, nie. Badania coś wykażą lub nie. Możesz sobie zrobic przed tabsami, jak bardzo chcesz, ale w 90% wychodzi, że nie masz robali.
« Ostatnia zmiana: 13 września 2017, 14:53 wysłana przez ~Ania~ »

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Aż mi ciarki przeszły na myśl że we mnie jakieś robale są
On 2011
Ona 2013

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Haha to moja dr od urodzenia
Ona przyjmuje na nfz. Nie przyjmuje juz nowych pacjentów.
Jedt bardzo hmm dziwne ma podejscie do wielu rzeczy chocby do karmienia piersia a chorowaniem..
Ale z tymi robalami mowila mi odkad seba poszedl do orzedszkola

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Bozena dostalisny tabletki
Zjedlismy i nic sie z nami nie dzialo ;)
Choc dziwnie nam bylo z k. Zjesc ta tabletke wiedzac ns co jest  ;D

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
a powiedz jeśli pamiętasz co to była za nazwa?

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Bożena teraz pyrantelum jest bez recepty. My teraz dostaliśmy vermox.
Czy  była  już  pełnia w tym miesiącu  :P

Była  :P

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
a powiedz jeśli pamiętasz co to była za nazwa?

My mielismy vermox.

O, nie wiedziałam, że pyrantelum juz bez recepty.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Anusia, a po tabletkach po co badanie kalu?

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Bez recepty jest tylko w syropie - ale o ile w przypadku  lżejszych dzieci jeszcze sie sprawdzi, to dorosły by musial pić butelkami (dawkowanie jest uzaleznione od masy ciała)- dlatego przepisywane  są tabletki....my niestety swego czasu walczyliśmy z owsikami, wiec nie trzeba było nic ściemniać...

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie dostałam maila od naszej przedszkolnej grupy i jedna mama znalazła u dziecka wszę...po powrocie z przedszkola oczywiście przeszukam Młodemu głowę, chociaż zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać bo Franek ma tyle włosów że u niego nie widać skóry głowy  :mdleje:
Oczywiście liczę na to że nic nie znajdę, ale czy można coś zaaplikować? Tak profilaktycznie?

Każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Tak, my Kubie myliśmy profilaktycznie dwa razy włosy takim specjalnym szamponem jak się gdzieś wszy pojawiły.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Moja dziś pomaszerowała po przerwie urlopowej :) W domu aż skakała z radości, jak szliśmy to tez, ale przez chwile się zawstydziła jak weszłyśmy :) Za chwile pani ja zawołała do zabawek i pobiegła :)

Dziś i jutro do 12, a w pon spróbujemy pierwszy raz zostać na leżakowanie.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Profilaktycznie polecam Sora lotion https://www.doz.pl/apteka/p62693-Anida_Sora_lotion_do_skory_glowy_i_wlosow_100_ml

Wszy nie lubią także lakieru do włosów. Można spryskać grzebień i przeczesać włosy dziecka.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris

Wszy nie lubią także lakieru do włosów.
wszy jak wszy ;) Franek też nie lubi i jak sobie popsikam włosy to dwa dni chodzi i mówi że mu śmierdzi i umiera ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

Wszy nie lubią także lakieru do włosów.
wszy jak wszy ;) Franek też nie lubi i jak sobie popsikam włosy to dwa dni chodzi i mówi że mu śmierdzi i umiera ;)

hahahha dokładnie jak Zuza ;)
Jeszcze do tego się "dusi" ;)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • maniak
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
A ja po zebraniach współczuje nauczycielom, że muszą się użerac z niektórymi rodzicami  :mdleje: :mdleje: :mdleje: Poza tym miałam wrażenie, że niektórzy rodzice są po pierwsze ślepo zapatrzeni w dzieci i uważają, że tylko nauczyciele są źli i się upierają , a sami nie rozmawiają z dziećmi, nie tłumaczą . Panie w zerówce były w szoku, że część dzieci nie wie, co to jest para, że się nie bijemy i takie różne.

Akurat o moich dostałam same pochwały od nauczycielek/przedszkolanek, ale w razie jakiegoś konfliktu, uwagi biorę pod uwagę obie strony (i moje ukochane dziecko ale i zdanie nauczycielki) . Czy ja jestem nienormalna ?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Jesteś normalna, w klasie Zuzi, co najmniej 3 nawiedzone mamuski są ;)

W przedszkolu była jedna taka, która darła morde o wszystko....że dywan nie odkurzony, że wietrzą i jak drzwi sie otworzy to przeciąg itp itd, a na koniec wezwała kuratorium ....bo krzywdzą jej syna w tym przedszkolu.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Dlatego ja na zebrania wysyłam mężydła ;D  jak mi zaczął opowiadać o co ludzie mają problemy to się tylko utwierdziłam w przekonaniu że nie będę na nie chodzić ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Dlatego ja na zebrania wysyłam mężydła ;D  jak mi zaczął opowiadać o co ludzie mają problemy to się tylko utwierdziłam w przekonaniu że nie będę na nie chodzić ;)

Ja też ;)
Od 2 klasy do Zuzi chodzi tylko mąż, a ja mam świety spokoj.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • maniak
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Nas niestety nie ominie chodzenie we dwójkę , bo mamy zebrania w tym samym czasie i u mlodszej i u starszego, choc mężu najchętniej by się wypisał i wcale mu się nie dziwię  :D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
ja w przedszkolu miałam farta, bo i u syna i u córki trafili się normalni rodzice - wiec nawet działanie w radzie rodziców bylo przyjemnością  :) w zeszlym roku niestety zebrania nam sie nakladały ( bo syn 3 klasa, córka piewsza - a klasy 1-3 mialy tego samego dnia ) i mąz chodzil do córki, bo tam tez bardziej ogarnięci rodzice, a w klasie syna kwiatki sie zdarzały ....ja teraz po maratonie zebraniowym czyli 12.09 córka, 13. 09 syn , najgorsza ta tona papierków do wypelnienia  :) ale u córki tradycyjnie luzik (nawet Pani nam zaproponowała zielona szkołe na czerwiec 2018 dla - uwaga - jednej z najbardziej zorganizowanych  klas drugich  :brawo_2: mimo, ze to przeciez rocznikowo teraz 7-latki ), u syna w nowej klasie sporotowej tez rodzice wydaja sie w porzadku, mamy w sobote integracje na ognisku

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
A ja lubię chodzić i słuchać rodziców ;) Czasem niezłe smaczki wychodzą 8) we wtorek jest u nas zebranie, nie mogę się doczekać ;)

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
U nas większość normalnych, ale kilka dziwolągów też jest :P

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
A co ja mam powiedzieć? :) Uczę trzy klasy...... Trzy klasy rodziców..... Sama sobie czasem współczuję ;)

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
To ja juz nie moge sie doczekac zebrania jakie kwiatki u naa wyjda :P