e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 274215 razy)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Loona, kod to: ostatniepary ;)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
szkoda, ze nie ma rozmiarówki dla dzieci - znaczy moich  ;)
Gosia ta akcja kopciuszek to jest jakoś cyklicznie?
i wiecie moze, czy z nike rozmiarówka dla dorosłych to jest standardowa?

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Dziewczyny, czy ta parka jest na zime? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0494344008.html Ma ktos, widział ktos? Macał?
Tez sie zastanawiam nad ta granatowa. Nie widzialam na zywo, bo jeszcze u nas w sklepie nie bylo. Ale rozwazam ja na wczesna zime, jako druga dodatkowa (kolo domu). Nie wydaje mi sie zeby nadawala sie na mroz, ale moge sie mylic. Daj znac jak ja obczaisz.
Mogliby ja tez przecenic :P

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny, czy ta parka jest na zime? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0494344008.html Ma ktos, widział ktos? Macał?
Tez sie zastanawiam nad ta granatowa. Nie widzialam na zywo, bo jeszcze u nas w sklepie nie bylo. Ale rozwazam ja na wczesna zime, jako druga dodatkowa (kolo domu). Nie wydaje mi sie zeby nadawala sie na mroz, ale moge sie mylic. Daj znac jak ja obczaisz.
Mogliby ja tez przecenic :P

Wlasnie zauwazyłam,
Użyj kodu do 10.09 -20% na kurtke.

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Fajna ta parka, takiej szukam ale moja musi mieć 152 rozmiar ::)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
nie wiem czy znacie taki sklep LINDEX pewnie nie, bo go w PL chyba stacjonarnie nie ma . ale można kupować online i na prawdę polecam . ciuchy są jakościowo rewelacyjne , rozmiarówka raczej taka normalna jeśli chodzi o dzieci ,bo damska troszkę zawyżona . np Amelka teraz będzie 4 dzieckiem co będzie miała nie które ciuchy a one ciągle są jak nowe. ( https://www.lindex.com/pl/)

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Żałuję bardzo, że nie ma w Szczecinie. Wysyłkę mają drogą (25zl)  :P

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
nie wiem czy znacie taki sklep LINDEX pewnie nie, bo go w PL chyba stacjonarnie nie ma . ale można kupować online i na prawdę polecam . ciuchy są jakościowo rewelacyjne , rozmiarówka raczej taka normalna jeśli chodzi o dzieci ,bo damska troszkę zawyżona . np Amelka teraz będzie 4 dzieckiem co będzie miała nie które ciuchy a one ciągle są jak nowe. ( https://www.lindex.com/pl/)

jak nie ma, jak jest.

Ja kupowałam tam w ciązy sukienkę.
http://agorabytom.pl/sklepy/moda/lindex

• Chuck Norris
Dlatego napisałam chyba :-)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
nie wiem czy znacie taki sklep LINDEX
Justyna a jak oni u Ciebie wyglądają cenowo bo u mnie są drożsi od H&M? Tak z ciekawości ;)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy, to im się zbiera :-D

• Chuck Norris
Bardzo podobne maja ceny ale jak dla mnie jakosciowo o wiele lepiej niż hm

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
ja w Bytomiu w Lindexie kupiłam młodemu śliczną czapeczkę z muminkiem

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
A ja juz mam zawrot glowy od planowania zakupow. Zeby ogarnac te wszystkie promocje i wyprzedaze trzeba miec chyba rozpisana strategie jak na wojne ::)
Caly czas sie bije z myslami czy juz kupowac kurtki na zime czy jeszcze sie wstrzymac, skorzystac z -40% czy byc zachlanna i czekac na -50% :P
Gdzie kupujecie zimowe ubrania? Oplaca sie inwestowac w drozsze firmy u takiego malucha czy lepiej sieciowki?

Anusiaaa u nas dalej nie ma tych kurtek w h&m. Pewnie w styczniu rzuca ;)

Czy u Was tez h&m ma nizsze ceny on line niz stacjonarnie? Bardzo sie dzisiaj rozczarowalam, a pozniej sie dziwia ze tyle sklepow zamykaja.
Gap w przyszlym roku zamyka 200 sklepow, bo wiecej sprzedaja przez internet.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Ma ktoras z was do sprzedania nosidlo TULA?

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
W Gorzowie był Lindex ale zamknęli. Jakość super,  fajne wyprzedaże

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Zimno się zrobiło...I znowu trzeba kupić dzieciom ciuchy...  :mdleje:

tym razem kurtki zimowe i buty. Jakie kupujecie?

Offline .caril.

• Chuck Norris
Kurtki kupuje na wyprzedażach rok wcześniej, a na buty poluję w necie i w tikeju.
Przeglądam właśnie mivo.pl i eobuwie.pl bo jest weekendowa zniżka.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Kurtki też kupuję na wyprzedaży, o butach jeszcze nie myślałam ;)

Każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja lubię proste kurtki. Zastanawiam się nad Endo  ???
A buty uwielbiam ecco. To już na pewno wiecie :P  ...pomimo rabatu cena jest dla mnie za wysoka ::)
Chcialabym porządne buty. Nie wiem jaka firma robi dobre buty na zimę? I ile trzeba dać za porządne buty zimowe?
« Ostatnia zmiana: 15 września 2017, 12:31 wysłana przez Zoya »

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Kurtki kupuje na wyprzedażach rok wcześniej, a na buty poluję w necie i w tikeju.
Przeglądam właśnie mivo.pl i eobuwie.pl bo jest weekendowa zniżka.

Jaka zniżka? Jaki kod? :)

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Ja liczę że zeszłoroczne kombinezony będą ok
On 2011
Ona 2013

Offline .caril.

• Chuck Norris
Zoya, kurtki kupuje tylko w zarze (puchowe).
Buty mieliśmy z Primigi i  Mrugała. Geox i Emel też fajne.

Mysia: http://salesandshopping.pl/wydarzenia/weekend-znizek-z-magazynami-avanti-i-logo-w-calej-polsce-15-17-wrzesnia-2017-18652/

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja kupiłam buty na allegro.
Kupie jeszcze jedne jakieś sniegowce czy coś.
Niby z Zara.
Maja metki i wsio.
Są mega świetne.
Wydaje mi sie, że to są buty z Outetów.
Mam w TG też jeden taki sklep.

http://allegro.pl/zara-kids-buty-trzewiki-futerko-r-35-6983-003-a5-i6913354514.html

Kurtke kupiłam parke Zuzi w koncu używkę ;P bo mi się trafiła fajna.
Za połowę ceny i jest super.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
My kurtki zimowe mamy po mojej siostrzenicy. Wszystkie z Endo, sprzed 3-4 lat i wciąż extra.

W ogóle endo ma świetne jakościowo rzeczy. Wlasnie czekam na 2 bluzy bo mieli w środę fajne promocje.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Kurtki kupujemy w Gap.
Ale z butami mam problem, bo to bedzie pierwsza "chodzona" zima Leny. Napewno UGG, ale nie wiem jakie drugie na snieg. Zupelnie nie mam doswiadczenia i przeraza mnie to wciskanie stopy w wysoki but :P

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja mam jakąś schizę z UGGami dla maluchów... że powykrzywiają im stopy. Ja wiem, że mają usztywniane pięty, ale jakoś nie wiem, nie mogę się przełamać. Tak samo zresztą z kaloszami. No i Nina nie ma kaloszów przez moje dziwactwa.

• Chuck Norris
W tkmaxxie jest sporo primigow i naturino po 134zl. Takie wysokie i na rzepy. Część też z goretexem.
Jak zwykle brak naszego rozm  ::)

Kurtki mam z wyprzedaży z poprzedniego roku: smyk, zara, c&a, mango - jak zwykle przesadziłam.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
My kurtki zimowe mamy po mojej siostrzenicy. Wszystkie z Endo, sprzed 3-4 lat i wciąż extra.

W ogóle endo ma świetne jakościowo rzeczy. Wlasnie czekam na 2 bluzy bo mieli w środę fajne promocje.

Kiedyś też tak myślałam, co do kurtke ok z nimi nic się nie dzieje ale np. miałam komplet jakiś dla Tycia spodnie i bluzkę. Bluzeczka była u używana, spodnie gdzies sie zapodziały i leżały w szafie. Jak porównałam potem obie rzeczy to kolor na bluzce się sprał.
Potem zaczełam dostrzegac to w innym rzeczach, że kolory już nie są takie intensywne jak po zakupie.
Fakt, mam pare perełek z którymi też nic się nie dzieje, ale co raz mniej juz tam kupuje.

• Chuck Norris
Ja się rozczarowałam Endo. Jakość koszulek po praniu tragedia - kolor zszedł, rękawy się skurczyły. Piorę jak każą, a i tak lipa... Zresztą gdy zamówiłam kilka modeli jak była wyprz, to część odesłałam bo już na wstępie materiał był jakiś "wybrakowany".
Kurtkę i kombinezon mieliśmy jak miał 1-2lata i było wszystko ok!