e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Biała suknia czy raczej nie?  (Przeczytany 666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lexi22

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018
  • Ślub w: Zbąszyń
Biała suknia czy raczej nie?
10 sierpnia 2017, 21:35
Hejka, wraz z moim narzeczonym planujemy ślub kościelny, zawsze marzyła mi się długa biała suknia w tym szczególnym dniu i sesja zdjęciowa w niej. Nie chcemy jednak żadnego wesela tylko obiad w restauracji dla najbliższych. Przyszła teściowa twierdzi, że wesele powinno być zwłaszcza po kościelnym, a że my chcemy tylko "przyjęcie" twierdzi, że biała suknia jest mi nie potrzebna na te parę godzin (ślub i obiad z deserem). Czy ma rację, że nie ma sensu kupować sukni ślubnej czy wręcz przeciwnie?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Biała suknia czy raczej nie?
11 sierpnia 2017, 05:50
Uważam, ze to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
11 sierpnia 2017, 09:59
A co ma teściowa do twojej sukni? W ogóle nie powinna się na ten temat wypowiadać.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
11 sierpnia 2017, 10:19
Przecież to Twój dzień, a nie teściowej...

Offline marcelina46

• nowicjusz
  • data ślubu: 15-12-2017
  • Ślub w: Warszawa
30 sierpnia 2017, 12:51
Skoro chcesz białą suknie, to kup. Więcej nie będziesz miała okazji włożyć sukni ślubnej :) Chyba ;)

Offline alek322

• nowicjusz
4 września 2017, 06:04
według mnie raczej nie

« Ostatnia zmiana: 4 września 2017, 08:20 wysłana przez ~Ania~ »

Offline karolina_ch

• nowicjusz
5 września 2017, 16:36
Zawsze możesz  kupić/uszyć suknie białą długą, ale taką elegancką wieczorową :) nie musi to być przecież typowa suknia ślubna i będzie adekwatnie do obiadu i będzie tak jak marzyłaś :)

Offline joohanna Kobieta

• nowicjusz
15 września 2017, 08:43
serio??? biała suknia nie do cywilnego? to jakieś zabobony czy średniowiecze? to ciekawe co byście powiedziały na moją w ciemnym zgaszonym różu do kościoła... :P szyłam ją u Pani z LINK USUNIĘTY! - jakoś z tego co mówiła nie ma żadnej reguły co do koloru - zfdarzyła jej się ciemna bordo do kościoła i bardzo często biała na cywilny

« Ostatnia zmiana: 15 września 2017, 16:38 wysłana przez ~Ania~ »

Offline ILoveGlam

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.09.2020
  • Ślub w: Wieliczka
15 września 2017, 16:24
To będzie najważniejszy dzień w Twoim życiu, więc niby co ma się nie opłacać. Jakby przeliczali cenę sukienek ślubnych na godziny, które panny młode w nich spędzają, to zawsze wyszłoby bardzo drogo :D a jednak niektóre mają na te kilka godzin sukienki po 10 tysięcy złotych. Nie słuchaj teściowej, może tak marudzi, bo chciała wesele i skoro ona nie dostała wesela, to Ty nie dostaniesz sukienki! Żartuję oczywiście, ale no nie wiem skąd jej takie coś przyszło do głowy.

Offline 19betek19

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.08.2022
  • Ślub w: Łódź
10 października 2017, 20:58
Po pierwsze i najważniejsze - to Wasz dzień, to Wy jesteście najważniejsi i to Wy decydujecie o wszystkim, co z tym związane. Nie rezygnuj ze swojego marzenia, bo ktoś Ci coś sugeruje... A żeby Cię zachęcić, to polecam spojrzeć na LINK USUNIĘTY. Fason księżniczki jest przepiękny! Jakikolwiek będzie Twój wybór, pamiętaj że ma być w pełni Twój, nikogo więcej.
« Ostatnia zmiana: 11 października 2017, 04:44 wysłana przez ~Ania~ »

Offline irmina006 Kobieta

• nowicjusz
  • Ślub w: Warszawa
8 listopada 2017, 08:58
A co ma teściowa do twojej sukni? W ogóle nie powinna się na ten temat wypowiadać.

Dokładnie! :) też tak uważam
kafelek. wordpress. com

Offline Albinoska

• nowicjusz
20 listopada 2017, 12:47
Jak masz takie marzenie to czemu nie? Przecież to Twój ślub i Twój wybór. A teściowa już pewnie nie pamięta kiedy była młoda i zakochana.