e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Panny Młode 2018  (Przeczytany 11853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Panny Młode 2018
27 września 2017, 19:49
Witajcie dziewczyny ☺ musze się pochwalic  ;D przedwczoraj kupiłam swoja suknie ślubną  ;D ;D ;D
W ogóle jestem w szoku ze już macie porezerwowane daty ślubu na ugorach. Jakiś miesiąc temu wikary powiedział nam ze już rezerwuja i byłam dziś u proboszcza a on ze dopiero od października. Jestem taka zła i jeśli nasza godzina będzie już zajęta to mam ochotę zmienić kościół.
« Ostatnia zmiana: 27 września 2017, 19:52 wysłana przez Kamila. »

Offline itsmaggie Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.06.2018
28 września 2017, 09:49
Kamila pochwal się suknią! :) Ja nadal szukam

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
28 września 2017, 11:44
Kamila, my jeszcze nie mamy zarezerwowanej daty, w poniedziałek idziemy do księdza. Mam nadzieję, że nasza  data nie będzie jeszcze zajęta. :)
Pochwal się suknią! Gdzie ją znalazłaś?

• użytkownik
28 września 2017, 16:06
Dziewczyny, a z jakim wyprzedzeniem umawiacie się na wizyty w salonach? Przez pracę w grę wchodzą tylko soboty i co dzwonię to już nie ma miejsc! :D

My swoją datę w kościele już mamy zarezerwowaną, godz. 16:00 :) Sala jest max 10min dalej, więc biorąc pod uwagę długość mszy, życzenia, powitanie PM itp, do stołu siądziemy pewnie krótko przed 18, to chyba ok?

A z nowszych rzeczy, to w połowie października wybieramy się na nauki przedmałżeńskie do Chełmna, a w tę sobotę mam "wstępne konsultacje" z fryzjerem ;)
« Ostatnia zmiana: 28 września 2017, 16:08 wysłana przez itsmaggie »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
2 października 2017, 18:40
Ja planowałam zacząć szukać sukni w sierpniu, a wyszło zupełnie inaczej. Znalazłam w Internecie, dowiedziałam się gdzie jest i pojechałam; już w czerwcu miałam suknię :) A zadzwoniłam do salonu w poniedziałek, żeby umówić się na czwartek i w sumie miały wtedy ostatnią wolną godzinę.

Offline Gabba

• nowicjusz
3 października 2017, 19:08
Przyszłe Pary Młode zapraszamy na Targi Ślubne, które odbędą się:
8 października 2017 r w godz. 10.0 -16.00 do Centrum Kulturalno - Kongresowego Jordanki Al. Solidarności 1, a
15 października 2017 w godz. 10.00 - 16.00 do Opery Nova w Bydgoszczy.
Podczas targów na scenie pokazy, prezentacje. W Bydgoszczy będzie można zobaczyć i zamówić tort Agnieszki Radwańskiej oraz wziąć udział w konkursach z prezentami.
Podczas każdego wydarzenia udział weźmie ponad 100 wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę, a będą to: Salony Mody Ślubnej, cukiernie, restauracje, hotele, sale weselne, jubilerzy, firmy dekoracyjne, kwiaciarnie, szkoły tańca, fotografowie, konsultanci ślubni, atrakcje ślubne, firmy z branży foto-video, samochody do ślubu. Zapraszamy!

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
6 października 2017, 19:03
Kolejna rzecz zrobiona, zaklepana data w kościele, godzina 16 :) Też chciałam robić kurs w Chełmnie ale u mnie w parafii i tak trzeba dodatkowo robić poradnie, wiec nie wiem czy jest sens jechać do Chełmna.
Itsmaggie ja mam na sale ok 35 km, wiec po 18 my dojedziemy dopiero na miejsce :)
Chciałam Wam pokazać zdjęcia sukni, ale nie wiem dlaczego, ale nie moge wtedy dodać postu :(

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
6 października 2017, 22:34
Kamila u kogo rezerwowaliście datę? My niestety proboszcza nie zastaliśmy i zapisał nas jakiś młody ksiądz, teraz zastanawiam się czy nie iść jeszcze raz jak będzie proboszcz.
Słyszałam że w przyszły weekend są nauki w Bazylice, ktoś coś więcej słyszał na ten temat?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
7 października 2017, 08:53
U proboszcza wlasnie, bo podobno wszystko co związane ze ślubem to u niego. Nam kazał przyjść już teraz 3 mc przed ślubem i dal kartkę z wymaganymi dokumentami,jeśli tez ja dostaliscie to nie szlabym już drugi raz :)

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
7 października 2017, 11:03
O właśnie! Nie dostaliśmy takiej kartki :/

• użytkownik
7 października 2017, 12:21
Kolejna rzecz zrobiona, zaklepana data w kościele, godzina 16 :) Też chciałam robić kurs w Chełmnie ale u mnie w parafii i tak trzeba dodatkowo robić poradnie, wiec nie wiem czy jest sens jechać do Chełmna.
Itsmaggie ja mam na sale ok 35 km, wiec po 18 my dojedziemy dopiero na miejsce :)
Chciałam Wam pokazać zdjęcia sukni, ale nie wiem dlaczego, ale nie moge wtedy dodać postu :(

Też mam na sale 35km! Tzn z domu mam tyle, bo mieszkam na wsi, a fryzjer i cała reszta w Bydgoszczy, więc żeby nie jeździć 35km do fryzjera itp, potem znowu 35km do domu na ślub i znowu 35km na sale do Bydgoszczy, postanowiliśmy ślub brać w kościele blisko sali ;)
Może  zdjęcie jest za duże czy coś? Totalnie się na tym nie znam :p Ja wczoraj po pracy byłam w kolejnym salonie i mam coś na oku. Ale ogólnie jestem załamana, byłam już w jakiś 10 salonach i nic!

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
7 października 2017, 22:06
itsmaggie ja byłam załamana jak tak szybko wybrałam sukienkę, jeden salon i koniec, aż żal mi było bo chciałam sobie jeszcze przymierzać :D

• użytkownik
8 października 2017, 15:54
itsmaggie ja byłam załamana jak tak szybko wybrałam sukienkę, jeden salon i koniec, aż żal mi było bo chciałam sobie jeszcze przymierzać :D

Haha nie pomyślałam, że to też może być problem :D Ale faktycznie, o ile trafi się na miłe panie w salonie to jest to frajda! Ja póki co skłaniam się ku sukni Katherine Joyce z kolekcji Ma Cherie (nie wiem czy dobrze napisałam), jak ją znajdę to wstawię foto :)

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
8 października 2017, 18:08
Suknia :)

Udało się wgrać, niestety jakość kiepska :( Druga warstwa tiulu jest błyszcząca i na koronce też są błyszczące elementy.
« Ostatnia zmiana: 8 października 2017, 18:10 wysłana przez Kamila. »

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
8 października 2017, 21:23
Kamila super, widać, że Ci się podoba :) a Ty masz ją już w domu?

Offline Kamila. Kobieta

• nowicjusz
8 października 2017, 21:29
Tak, jest już u mnie :)
Zuchelek a Ty na co czekasz, pokazuj swoja  ;D

Offline patrycja2708 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.08.2018
9 października 2017, 09:49
Cześć dziewczyny :) U mnie przygotowania stoją w miejscu.. mamy: sala,kościół, kamerzysta, dj, fotograf, dekoratorka, samochód, makijaż szukam fryzjerki, która robi upięcia z dosyć długich włosów i jestem załamana. Zuchelek-radzę iść do księdza Proboszcza, nas też zapisywał jakiś czas temu młody ksiądz...co się później okazało wcale nie byliśmy zapisani...:/ Dopiero w zeszłą środę poszliśmy do Proboszcza i wtedy nas dopiero wpisał ...
« Ostatnia zmiana: 9 października 2017, 10:00 wysłana przez patrycja2708 »