e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bezbolesna depilacja  (Przeczytany 1295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happy77

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.10.2015
Bezbolesna depilacja
13 października 2015, 20:27
Dziewczyny kiedyś robiłam sobie depilację woskiem. Potem koleżanka namówiła mnie na zabieg w gabinecie u dermatologa jakimś laserem ale nie byłam zadowolona - bolało i nic nie pomogło - włosy nadal rosły jak przed zabiegiem a byłam uboższa o parę setek. Ostatnio jednak moja siostra przed moim ślubem znalazła nową fajną miejscówkę - Meden Clinic na Boya 25 w Bydgoszczy . Mają super laser do depilacji. Jedyny na świecie którym można usunąć włosy BEZBOLEŚNIE . NAPRAWDĘ . Poza depilacją zrobiłam sobie zabieg na ciało bo mam już niestety pierwsze oznaki cellulitu :-(( . Po trzech zabiegach moja skóra jest bardziej miękka a mój narzeczony, obecnie mąż stwierdził że mam skórę jak u niemowlaka. JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA :-)))

Offline Agni167

• nowicjusz
  • Ślub w: Rzeszów
Odp: Bezbolesna depilacja
15 listopada 2015, 17:44
Ile taka przyjemność kosztuje (tak chociaz mniej wiecej)? Bo z tego, co się orientuję to depilacja laserowa jest straaaasznie droga i potrzeba kilku sesji :< Bezbolesna , a tania jest depilacja masą cukrową. Ja razcej taki zabieg wybiorę przed ślubem, bo na laser mnie raczej nie bedzie stać (ani nie bedę miała czasu), jeszcze nie.

Offline Salamandra Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.03.2015
18 listopada 2015, 16:36
Niestety takie zabiegi laserowe są bardzo drogie i trzeba je powtarzać co jakiś czas

Offline uczuciowa

• nowicjusz
20 września 2017, 08:18
I tu się z tobą nie zgodzę. Po pierwsze depilacja, a właściwie epilacja np. laserem diodowym całkowicie eliminuje problem kolejnych serii - więc nie trzeba się ciągle przypominać na kolejne zabiegi. Co do cen, to mam u siebie w Toruniu w EndoMed 200zł na bikini i taką samą cenę pachy. To drogo? Jak dla mnie nie. LINK USUNIETY - warto troszkę poczytać, laserze Vectus przed wystawianiem opinii.
« Ostatnia zmiana: 20 września 2017, 08:58 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Maria_Mysia

• nowicjusz
6 października 2017, 14:34
Bo tym diodowym to jest epilacja, a nie depilacja. Epilacja całkowicie likwiduje problem owłosienia. Co do ośrodka Endomed Toruński jest bardzo dobry.

Offline Albinoska

• nowicjusz
23 października 2017, 10:35
A taka epilacja na długo starcza?

Offline krystyna88

• nowicjusz
5 listopada 2017, 15:19
korzystam z usług warszawskiego salonu REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA, w którym korzystają z wosku premium, dzięki czemu nie mam podrażnień, a odrastające włoski są słabsze
« Ostatnia zmiana: 5 listopada 2017, 15:32 wysłana przez ~Ania~ »