e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DOBRY FOTOGRAF  (Przeczytany 7099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Minuta2

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.06.2010
  • Ślub w: bydgoszcz
Odp: DOBRY FOTOGRAF
2 sierpnia 2016, 22:27
Witam!
Ja co prawda kilka lat po ślubie, ale ostatnio pomagałam koleżance w organizacji i na nowo wkręciłam się w temat ;-)
Mogę polecić świetnego fotografa z okolic Bydgoszczy- Jacka Partykę. Robił zdjęcia na ślubie moim (6 lat temu) i mojej koleżanki ( w tym roku), jesteśmy bardzo zadowolone. On zajmuje się też fotografowaniem innych uroczystości, my już mamy podpisaną z nim umowę na chrzciny synka ;-) Gorąco polecam- pełen profesjonalizm i przepiękne zdjęcia. Ładną ma też stronę- LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 2 sierpnia 2016, 22:56 wysłana przez zibi »

Offline panna ulijanna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018
  • Ślub w: Kraków
8 sierpnia 2016, 12:00
Ja myślę, że warto zainteresować się ofertą tego fotografa LINK USUNIĘTY. Fajne kadry, ładna i czytelna strona internetowa. Młoda osoba więc i świeże spojrzenie na całokształt. Decyzja co do wyboru fotografa na pewno do łatwych nie należy, ale warto dobrze ją przemyśleć ponieważ pamiątka w postaci zdjęć zostaje na całe życie. Fajnie będzie wracać do nich z uśmiechem za 20 czy 30 lat :)
« Ostatnia zmiana: 8 sierpnia 2016, 15:08 wysłana przez zibi »

Offline monisia93

• nowicjusz
  • data ślubu: 21-05-2016
  • Ślub w: Wrocław
27 sierpnia 2016, 15:36
Generalnie zasada jest jedna sprawdzić 5 razy za nim się zdecydujecie i najlepiej z polecenia, my mieliśmy foto po mojej siostrze, fotograf Daniel Tarka z Wrocławia ale z tego co pamietam robi nie tylko tam, sprawdzać sprawdzac i jeszczes raz!!! powodzenia dziewcxzyny!

Offline gierka

• nowicjusz
28 września 2017, 18:40
A znacie może fotografa POD ŚWIATŁO?  Oglądałam ostatnio jego pracę i jestem pod wrażeniem, dech w piersiach zapiera. Cudowne chwile, uwiecznione w tak piękny sposób. Tutaj możecie zobaczyć całe portfolio LINK USUNIĘTY Co sądzicie?
« Ostatnia zmiana: 28 września 2017, 18:55 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Aszyrbrek

• nowicjusz
11 października 2017, 08:50
Teraz ciężko znaleźć dobrego fotografa.

LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 11 października 2017, 12:16 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Magdarynka

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.01.2018
  • Ślub w: Koszalin
27 października 2017, 08:59
Oprócz fotografa, dobrze jest sobie wynająć na wesele fotobudkę LINK USUNIĘTY. Stoi sobie taki twór i przyciąga ludzi niczym lampa przyciąga komary. Każdy chce trochę się powygłupiać i porobić sobie zdjęcia inne niż zwykle. Wiecie, to jest coś innego niż sam fotograf, bo nie macie żadnej hmm... oprawki? Żadnych dodatków. A w fotobudce macie oczywiście tło i jakieś dodatki do zdjęć. Już nie wspomnę o dzieciakach! Te to baaaardzo długo w niej siedziały (rodzice mogli odpocząć ha ha ha  ;D) Polecam
« Ostatnia zmiana: 27 października 2017, 13:15 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Yarek

• nowicjusz
6 listopada 2017, 21:09
Jedna fotobudka na weselu i już... po weselu, wszyscy wolą się wygłupiać  strojąc durne miny do aparatu, zamiast tańczyć i uczestniczyć w weselu.