e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elemelka dnia Dzisiaj o 09:24 »
Kurcze dziewczyny była ostatnio już o tym dyskusja, po co to powtarzać  ??? Każdy robi jak mu pasuje ::)
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MARTKA dnia Dzisiaj o 09:20 »
Moj tez nie jara się widokami, woli czytac komiksy, ale to nie powód,  zeby jeździć bez Niego.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Dzisiaj o 09:17 »
Chyba trudno oczekiwać, ze kilkulatek będzie  fascynował się  tym samym co jego trzydziestoparoletni rodzice ??? Co to za podejście w ogóle  :-\
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kjp83 dnia Dzisiaj o 09:12 »
Ja może ich zabiore jak będą starsi i będą chcieli jeszcze z nami jechać. Teraz to my im wystarczamy więc wspólne wakacje pl. Szlag mnie trafiał jak jechalismy trasą grossglockner, metr od nas przepaść, dookoła 30 trzysysięczników, widoki takie że zapiera dech, jesteśmy na najwyższym parkingu w Europie a co robi moj syn??!! Czyta kawały na komórce! Pamietam że my z rodzicami też raz pojechaliśmy do Francji na Lazurowe i tak samo na przełęczach mój 10 letni brat grał w karty mając w nosie wszystko dookoła :) to był nasz ostatni wspólny wyjazd ;) my jezdzilismy sami, oni też, zaliczalismy wspólne wypady nad morze i nad jezioro w okolicy. Historia zatacza krąg ;P
5
Nasze forumowe maluszki / Odp: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dmonik44 dnia Dzisiaj o 09:02 »
Jesteśmy po leczeniu zębów w narkozie. Dwa zęby usunięte, wyczyszczone ropnie. Pani dr stwierdziła że rwania tych zębów bez narkozy byłoby straszne. Musiała dlutowac bo kruszuly się i nie chciały wyjść.... po samej narkozie niestety strasznie. Po godzinie od wybudzenia wymioty, które do 21.30 trwały. Dzisiaj jej niedobrze, brzuch ja boli I jeść nie chce... bardzo się denerwuje ale jestem w stałym kontakcie z lekarzami.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anusiaaa dnia Dzisiaj o 09:00 »
Moi rodzice w tym roku jadą na katamaran po chorwackich wodach :) Ania ja bym pojechała bez dzieci. Szczerze to postanowiłam że na zagraniczne wycieczki juz ich nie zabieram. Koniec basta- za rok dzieci zostaja z dziadkami a my jedziemy ODPOCZĄC. Bo serio z nimi to sie nie da.

Nie, to nie mój styl podróżowania :)
Może i fizycznie byl odpoczęła - jeden dzień na plaży może byc zniosła, ale psychicznie byłaby to dla mnie męczarnia.
Naucze obydwoje pływać i popłyniemy.
7
Po tej stronie brzuszka / Odp: Chrzest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez japcio dnia Dzisiaj o 08:54 »
A co kupowałyście w prezencie nie będąc chrzestnymi? Siostra męża chrzci syna we wrześniu i zastanawiam się, co kupić. Może być album na zdjęcia? Coś religijnego musi być? Czy może być zabawka? Nie chcę dawać koperty. Pomocy!
8
Pogaduchy / Odp: Moda, zakupy itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Dzisiaj o 08:53 »
Bardzo fajne. W ogóle Big Star ma ostatnio fajne buty.
9
Pogaduchy / Odp: Boże Narodzenie tuż, tuż.....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez japcio dnia Dzisiaj o 08:49 »
Haha :)  Lubię chomikować duperele na prezenty i nagrody w szkole. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś się przyda. Zresztą, jak te zamówione rzeczy się sprawdzą to zamówię więcej :)
10
Pogaduchy / Odp: Boże Narodzenie tuż, tuż.....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monijane dnia Dzisiaj o 08:42 »
Coś czułam, że to japcio  ;)
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10