e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Modny Mąż (i nie mąż)  (Przeczytany 42858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Modny Mąż (i nie mąż)
21 października 2015, 22:11
Jak zegarek to tylko markowy, a nie producenta odzieży.

Tez tak uważam.
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Robercik

• nowicjusz
13 listopada 2015, 10:15
Prawda.. Zwłaszcza przy garniturze szytym na miarę ;)
Od razu zapytam czy wiecie może gdzie w okolicach Warszawy i w samej Warszawie szyją dobre garnitury? :)

Offline duda

• użytkownik
  • data ślubu: 24-06-2017
  • Ślub w: Pęzino
17 grudnia 2015, 22:05
Jak zegarek to tylko markowy, a nie producenta odzieży.

Także jestem tego zdania! jak kupować to coś konkretnego, a nie jakiś bubel  :)

Offline pastor Mężczyzna

• nowicjusz
6 kwietnia 2016, 12:46
Trzeba znać dobrą krawcową albo dobrego krawca aby uszył garnitur na miare. Nie jest to takie proste. Sam sie na to nie zdecydowałem. Nie miałem takiego zaufania a opinie w sieci na temat różnych salonów krawieckich sa różne. Tak więc ciężko jest cokolwiek wybrać. Garnitur zamawiałem w sieci. Konkretnie na stronie gomez:

Był to elegancki garnitur marki Boss. Dokładnie się wymierzyłem i akurat udało mi sie zamówić ten rozmiar. Czyli klasyczny czarny garnitur. Zastanawiałem się jeszcze nad smokingiem ale garnitur to lepsze rozwiązanie..
« Ostatnia zmiana: 6 kwietnia 2016, 13:21 wysłana przez zibi »

Offline piniek

• nowicjusz
20 kwietnia 2016, 23:21
Ja swój garnitur do ślubu szyłem na miarę ze względu na to że po pierwsze jestem bardzo wysoki i ciężko znaleźć coś na mnie, co jeszcze będzie mi odpowiadało a po drugie uważam, że to najważniejszy dzień w życiu a ceny naprawdę dobrych garniturów w renomowanym sklepie nie są dużo niższe niż tych szytych na miarę. Czytając opinie w końcu wybrałem p. Spilliaert'a. Rewelacja. Pełen profesjonalizm. Przede wszystkim na plus to, że nie muszę jeździć kilka razy na przymiarki i nie tracę czasu. Garnitur najwyższej klasy. Polecam każdemu, kto na swój ślub chce mieć uszyty gajerek na miarę :-)

Offline danielle

• nowicjusz
5 sierpnia 2016, 13:31
Jeśli jesteście zainteresowani uszyciem garnituru na miarę, polecam pracownię Tomasza Milera w Poznaniu!
« Ostatnia zmiana: 5 sierpnia 2016, 13:49 wysłana przez zibi »

Offline Barbras

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.06.2016
  • Ślub w: Kroczyce
8 listopada 2016, 09:58
Bez przesady z tym, że ślub jest najważniejszym dniem w życiu. To by oznaczało, że po ślubie już nie ma po co żyć, bo przecież nic ważnego już się nie wydarzy. No, ale racja - warto jest kupić sobie jakiś porządny garnitur, ale najlepiej żeby był on uniwersalny, żeby można go było założyć jeszcze na inne okazje.

Offline kaska111 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.07.2010
  • Ślub w: Gdańsk
17 listopada 2016, 08:18
Mój mężu miał elegancki garniturek. Nie wyobrażałam sobie, żeby było inaczej. @Barbas - masz rację! Ale ten dzień jest przełomem w życiu człowieka :)

Offline nastka23

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.08.2017
  • Ślub w: Wrocław
27 stycznia 2017, 14:43
Mój narzeczony wymyślił sobie zegarek kupić specjalnie na ślub. Przyznam, że jest to tylko pretekst bo już od dawna mi narzekał że nie ma żadnego zegarka. Co myślicie o takim? Dobrze by się prezentował do granatowego garnituru?
« Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017, 15:18 wysłana przez zibi »

Offline Klakiera Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018.09.09
  • Ślub w: Szczecin
30 stycznia 2017, 14:10
Te niezdejmowanie marynarek przez mężczyzn podczas wesela, to kompletna bzdura.

Offline adam-wawa

• nowicjusz
17 lutego 2017, 16:47
Witam,

mam do sprzedania zupełnie nowy garnitur ślubny marki Carlo Pignatelli w rozmiarze 50. Garnitur kupiłem na szybko w Berlinie po 1150 euro (rachunek posiadam), jednak po przymiarkach w domu okazało się że jest na mnie zdecydowanie za duży. Niestety, w sklepie nie udało mi się go zwrócić, więc pozostaje mi go sprzedać.
Cena: 3000 zł, na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty.
Kontakt: 608-733-307
Mail: adam-wa-wa@o2.pl

Marynarka w kolorze niebieskim, spodnie w kolorze kremowym. Garnitur wygląda jak na zdjęciu poniżej:
« Ostatnia zmiana: 20 kwietnia 2017, 15:16 wysłana przez zibi »

Offline akento

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.09.2017
  • Ślub w: Cieszynek
20 kwietnia 2017, 14:33
Mój narzeczony wymyślił sobie zegarek kupić specjalnie na ślub. Przyznam, że jest to tylko pretekst bo już od dawna mi narzekał że nie ma żadnego zegarka. Co myślicie o takim? Dobrze by się prezentował do granatowego garnituru?

Piękny zegarek :) Zdecydowanie pięknie się prezentuje :) Nie tylko do granatowego garnituru.

Mój mąż będzie miał grafitowy garnitur, a do tego dobrałam mu ciemnobrązowe buty i taki oto zegareczek:

Co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: 20 kwietnia 2017, 15:17 wysłana przez zibi »

Offline BolnyWolek

• nowicjusz
6 czerwca 2017, 02:14
Bardzo przydatny poradnik :) Z tym, że pewne rzeczy, które w nim są, to dla mnie lekka przesada. Nie ma co aż tak spinać :)

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
13 czerwca 2017, 22:25
Czy ktoś ma namiary na krawca męskiego? Potrzebny garnitur do ślubu, ale szyty.