e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: NASZ RANKING SZPITALI :)  (Przeczytany 46650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: NASZ RANKING SZPITALI :)
19 maja 2014, 18:38
A jak opieka po cc?? Do czasu pionizacji byłaś sama czy mógł być z Tobą mąż? Tzn rodzę już na pewno w Stargardzie.. ale tak z ciekawości pytam bo nigdy nic nie wiadomo...
Moja koleżanka właśnie dziś urodziła.. i ogólnie bardzo wszystko chwali.. tylko na sali pooperacyjnej trafiła na jakąś okropną położną i chce złożyć na nią skargę a ta moja koleżanka to oaza spokoju i cierpliwości.. więc jeśli ją zdenerwowała to naprawdę musiała być wredna... Ale wszystko inne bardzo chwali..

Ale super, że Ty trafiłaś na same miłe osoby.. i jesteś zadowolona :) Mam nadzieję, że też będę tak samo zadowolona ze Stargardu :)

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 maja 2014, 20:23
Ilonka super że jesteś tak zadowolona :) Ja jeśli znów bym chciała rodzić to po raz 3 wybiorę police  ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
19 maja 2014, 20:33
Marcela - na sali pooperacyjnej nie mogą przebywać osoby z zewnątrz także mój mąż przyniósł mi tylko torby, pożegnał się z nami i musiał wyjść.

Jeśli chodzi o opiekę po cc to ja trafiłam na 2 przemiłe położne. Zaglądały do mnie, przystawiły mi Liwię do karmienia, tłumaczyły jak mam się pionizować, no anioły wręcz.

Natomiast chyba wiem, o której położnej Twoja koleżanka wspomina bo rzeczywiście była tam taka jedna, okropnie niemiła. Jakoś szczególnie mi za skórę nie zalazła aczkolwiek na jednej wizycie kazała mi kwiaty z pokoju wywieźć bo ... jej śmierdziały ...  ::) To lekarka, która była na obchodzie uwagi mi nie zwróciła tylko tamta się mądrzyła! Zignorowałam więc jej "nakaz", a potem już u mnie w pokoju nie była więc kontakt na tym się zakończył. Ale wierzę, że mogła Twoją koleżankę wpienić bo już z oczu jej źle patrzyło ;) Chyba Roma albo Bogna miała na imię.

Także ja każdej ciężarnej polecam rodzić w Policach. Warunki i opieka jak w Leśnej Górze :)

Martuś - Twoje porady też mi dużo dały więc jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję  :-*

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 maja 2014, 20:38
 :-* bardzo się cieszę że pomogły :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
19 maja 2014, 21:06
I oczywiście największa trauma z pobytu w szpitalu? WENFLON!!!!!

Horror po prostu mimo iż zakładanie wcale mnie nie bolało  ::) Ale sama ta świadomość, ze mi cos w żyle siedzi i ten widok ... Szok!

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
29 września 2015, 07:30
Osobiscie teraz tez mam zamiar rodzic w Zdrojach.

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
7 lutego 2016, 20:25
pytanie do bydgoskich forumek... który szpital polecacie? MSW czy może Miejski?? będę wdzięczna za pomoc;)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
24 lutego 2016, 12:12
Dołączam do pytania o Bydgoszcz. Z tego co wiem, to tyle, że w MSW nie ma patologii noworodka, więc jakby gdyby coś.... to np. przewożą dzieciątko do Biziela, albo gdzieś, a jak się uda to z Tobą?
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline Natalusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Ślub w: Bydgoszcz
11 sierpnia 2016, 14:20
Czy jest szansa na jakieś aktualne informacje odnośnie szpitala na Pomorzanach w Szczecinie?
Wiadomo, że w szpitalach na przestrzeni lat sporo się zmienia - zarówno na lepsze jak i gorsze. Dlatego interesują mnie informacje o porodach zwłaszcza z ostatnich około 10 miesięcy. Będę wdzięczna :)