e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WESELE W 2017  (Przeczytany 73371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi90

• użytkownik
  • data ślubu: 27.05.2017
Odp: WESELE W 2017
14 kwietnia 2017, 09:03
Dziewczyny pilnie potrzebuję pomocy! Szukam do wypożyczenia łuku / pergoli do postawienia za stołem pary młodej. Nie mam możliwości powieszenia niczego za nami, a sala oferuje jedynie komodę. Wesele tuż, tuż a ja nie mam za bardzo pomysłu co do dekoracji za stołem :-( liczę na Waszą inwencję twórczą ;-)
Ja będę chyba robić sama ściankę za nami - kupię woal, zrobię ramę i myślałam o ozdobieniu kwiatami u góry + łapacze snów. Zobaczymy jak wyjdzie :D

Offline piniek

• nowicjusz
17 kwietnia 2017, 19:10
Cześć dziewczyny, za siedem miesięcy wychodzę za mąż za najcudowniejszego mężczyznę na świecie :) Jest tylko jeden problem, będziemy wyprawiać wesele za granicą, z tego powodu potrzebuję sprawdzonego i w miarę możliwości taniego tłumacza języka włoskiego. Nie mogę znaleźć niczego konkretnego w internecie Pozdrawiam i liczę na pomoc :)
« Ostatnia zmiana: 21 kwietnia 2017, 15:23 wysłana przez zibi »

Offline milusia1401

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.09.2017
17 kwietnia 2017, 21:37
Cześć dziewczyny! :)
Nie udzielałam się na forum chyba z rok, muszę nadrobić wszystkie zaległości... ;)
Ślub coraz bliżej, wzięłam się na poważnie za jego organizację, to i forum się przyda. :)
Powiem Wam, że aktualnie poszukuję makijażystki. Wiem wiem, późno się obudziłam :/ I jestem absolutnie załamana, wszystkie do których piszę, mają już wszystkie godziny zajęte :(
A do kogo pisałaś? Jest trochę makijażystek w Bydgoszczy, na pewno któraś ma wolny termin.

Znalazłam właśnie dzisiaj! :) Kamila Jastrzębska :D Widziałam w innym wątku, że dziewczyny ją polecały, mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
18 kwietnia 2017, 12:18
Jak tam, Dziewczyny? :D Ktora z nas pierwsza slubuje? :D

Offline 89Kasia89

• nowicjusz
  • data ślubu: 29.04.2017
18 kwietnia 2017, 16:58
mi zostało 11 dni :o :o :o :o

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
18 kwietnia 2017, 17:08
mi zostało 11 dni :o :o :o :o

Juz niedługo! Wszystko dopiete na ostatni guzik? Zycze powodzenia i odezwij się po, opowiesz jak było.

Offline 89Kasia89

• nowicjusz
18 kwietnia 2017, 17:40
zostało dogadanie szczegółów z orkiestrą, fotografami, dekoracją kościoła :) pm niema koszuli i butów ale jutro się wybieramy :) oczywiscie stres jest :P

Offline Radosna

• bywalec
19 kwietnia 2017, 07:05
Wow, to juz tylko 1,5 tygodnia. Trzymam kciuki!

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
19 kwietnia 2017, 07:54
Nie zwlekalabym z zakupem butów, u nas to bylo prawdziwe wyzwanie :-) no i chyba warto troche w nich wcześniej pochodzic.

Prowadzilas może swoj watek?

Pogoda ma sie poprawić do tej pory, wiec na pewno będzie pięknie!

Offline Zuchelek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
19 kwietnia 2017, 11:09
Jeeej 11 dni, to zaraz! Ale zazdroszczę :)  Ja jestem jeszcze bardziej ciekawa jak to u Was będzie, bo ślubujecie w tej samej parafii co ja, więc czekam na opinię :D :D

Offline Daga558

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.06.2017
  • Ślub w: Bydgoszcz
21 kwietnia 2017, 20:09
Sandi90, z czego będziesz robić ramę?

Offline 89Kasia89

• nowicjusz
21 kwietnia 2017, 21:07
dzięki dziewczyny mam nadzieję że będzie pięknie :) wszystko ogarniete :) w środę panieński :P pozostaje czekac na ten wielki dzień :)

Offline 89Kasia89

• nowicjusz
21 kwietnia 2017, 21:08
Nie zwlekalabym z zakupem butów, u nas to bylo prawdziwe wyzwanie :-) no i chyba warto troche w nich wcześniej pochodzic.

Prowadzilas może swoj watek?

Pogoda ma sie poprawić do tej pory, wiec na pewno będzie pięknie!

juz wszystko mamy :) nie prowadziłam swojego wątku :)

Offline nath91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.06.2017
21 kwietnia 2017, 21:10
zazdroszczę, że już tak blisko :)

Offline Radosna

• bywalec
21 kwietnia 2017, 23:10
Ja nie zazdroszcze. 2,5 mies. do slubu, a my jeszcze prawie polowy rzeczy nie mamy  :'(

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
22 kwietnia 2017, 00:42
dacie radę :)
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline nath91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.06.2017
22 kwietnia 2017, 09:20
Radosna a czego jeszcze nie macie ogarniętego?

Offline Radosna

• bywalec
22 kwietnia 2017, 12:12
Samochodu, tortu, bielizny, koszuli, butow i spinek dla PM, fryzjerki, wizazystki, dekoracji, alkoholu, bukietow, welonu, bizuterii...

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
22 kwietnia 2017, 18:05
I juz nasza PIEKNA forumka Ola zostala mezatka!:)
Alez miala wejscie, niemalze w gradzie (cale szczescie przestalo padac chwile przed) a potem wyszlo piekne slonce. U nas bylo podobnie ale bez gradu;)
Suknia przecudowna!!! Taka piekna koronka na gorsecie. Dekold mnie oczarowal:) pewnie juz teraz niezle sie bawia:) ciesze sie ze moglam uswietnic ich sakrament swoja gra:)
gratulacje i sto lat Mlodej Parze!!!:)
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline Radosna

• bywalec
22 kwietnia 2017, 22:45
Gratulacje!
Moze potem zda relacje ;p

Offline m3renn

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.2017
3 maja 2017, 15:42
O to o mnie! :D
Własnie weszłam na forum, żeby się żegnać, popolecać co mam do polecania i poodradzać ;-)
Iza, bardzo dziękuję za oprawę muzyczną, było pięknie. Co prawda niewiele pamiętam, ale każdy chwalił skrzypce. Dziewczyny serio warto przemyślec, bo robi to robotę jeśli chodzi o kościół.
Wszystko się udało! A do samego końca anie mieliśmy wielu rzeczy, pierwszy taniec ustaliliśmy w środę :P
Co mogę polecić to przede wszystkim naszego DJa, jeżeli ktoś jeszcze nie ma a się zastanawia, to DJ Martini z Bydgoszczy jest super. Jest bardzo mało popularny, sami go wzięliśmy z polecenia, a gość jest super i obiecałam sobie go rozpromować. Zrobił imprezę.
Ponadto MAKE UP - Dabrovska make up, to jest dziewczyna, której chyba byłam drugą albo trzecią klientką, a zrobiła mi super buzię, wszystko sie trzymało całą noc (do 4!) włącznie z ustami. (https://www.instagram.com/dabrovska_makeup/ 662-008-660) Bardzo polecam!!
To, czego zdecydowanie za to nie polecam to dwóch rzeczy- naszej szkoły tańca ALWIDANCE - oszukali nas, zapłaciliśmy z góry za 5 lekcji, jedną musieliśmy odwołać, to zabrali nam też drugą, obrażeni, bez zwrotu kosztów... szkoda gadać. lepiej w to nie idźcie. A i przez pierwszą lekcję (z 3!) forsowali walca nawet nie pytając nas o zdanie.
Czego jeszcze nie polecam to mojego fryzjera;/ Jacek Rybacki na Mostowej i fryzjerka Patrycja. Nie dość, że Pani nie słuchała, spieprzyła mi próbną, to właściwą zrobiła dokładnie taką samą mimo, że mi się nie podobało, obrażona. Wszystko kosztowało mnie 320złotych- 150probna i 170wlasciwa. A w domu musialam to poprawiac wsuwkami, a w trakcie tańców rozplątywały się kosmyki ;/ Koszmar.
Jeśli mogę w czymś pomóc to walcie, a sama serdecznie pozdrawiam juz jako mężatka!

Offline m3renn

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.2017
3 maja 2017, 15:43
A no i suknię sprzedam :p

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
3 maja 2017, 17:20
dzięki:) bardzo się cieszę, że podobała się moja gra!:)
a suknie naprawdę piękną miałaś :) powodzenia ze sprzedażą, mi się moją udało sprzedać :D
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.08.2017
3 maja 2017, 20:33
m3renn gratulacje :* W tym roku jesteś chyba pierwsza z nas (w sensie z osób z tego forum;) ) A gdzie mieliście wesele? Polecacie swoje miejsce?
Jak przygotowania u reszty dziewczyn?:> My przez to, że mieliśmy trochę zawirowań dopiero powróciliśmy z powrotem do organizacji i wszystko mnie teraz przeraża. :O mieliśmy w weekend majowy zacząć rozdawać zaproszenia, a dopiero je zamówiliśmy i trzeba będzie poczekać gdzieś z miesiąc :/ Poza tym mamy to samo co te 2 lata temu, czyli: fotografa, dj, kamerzystę, byliśmy u księdza i miejsce na wesele. Chcemy iść niedługo do USC, po metryki chrztu i rozmawiałam ze znajomą florystką, aha i o obrączkach pamiętamy, no i ja mam suknię, buty i biżuterię ;)
Podsuńcie mi dziewczyny o czym zapomniałam, bo mam wrażanie, że dużo mi umknęło.

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
3 maja 2017, 21:18
Dekoracja sali, bielizna, garniak, prezenty dla rodzicow jesli chcecie robic? Fryzjer makijaz?

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
3 maja 2017, 21:45
Dekorację sali na szczęście mamy w cenie, to chociaż to mi odpada :)
Dla rodziców myślałam o takim filmie czy prezentacji zdjęć gdzie były ich porady życiowe i my stosujący się do nich w jakiś śmieszny sposób mam nadzieję, że sami to ogarniemy i cały czas się zastanawiam co do tego. A podziękowania dla świadków? Coś takiego się robi? Spotkałam się z tym chyba tylko 2-3 weselach i sama nie wiem czy robić to jakoś oficjalnie czy na następny dzień podjechać z flaszką i podziękowaniem... Jak Wy robicie?
A Fryzjer to mój temat- studnia bez dna :D
Dziękuję Violiza zapodpowiedzi :)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
4 maja 2017, 08:29
My dalismy swiadkom kubki z napisem najlepszy swiadek i duze merci. Prezent na szybko.troche zaluje ze nie mielismy czegos lepszego bo naprawde mielismy swoetnych i bardzo pomocnych swoadkow

Offline milusia1401

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.09.2017
5 maja 2017, 01:28
marta91, ja mam miesiąc po Tobie a mam chyba jeszcze mniej niż Ty.  ;D Poza zaproszeniami, które powinny przyjść szybciej, bo za jakieś dwa tygodnie. Ale jestem na siebie wkurzona, bo 14 maja moja najmłodsza siostra ma Komunię i chcieliśmy wtedy rozdać z 7-8 zaproszeń, ale za późno je zamówiliśmy i nie zdążą raczej przyjść i trzeba będzie ich wszystkich odwiedzać po kolei. :/ Może jestem jakaś dziwna, ale stresuje mnie wizja tych wszystkich wycieczek po ludziach.  :-\

Jeśli chodzi o to co mam: sala, fotograf, dj, kamerzysta, w zeszłym tygodniu kupiłam suknię i umówiłam się na makijaż, podpisaliśmy też umowę na drink bar i fotobudkę, takie 2 w 1.  ::) I to chyba wszystko, a zostały tylko 4 miesiące!  :o

A właśnie, może Wy mi podpowiecie?? Poszukuję Candy baru z prawdziwego zdarzenia! Ale nie takiego z samymi cukierkami, lizakami itp., tylko takiego z rożnego rodzaju deserkami, babeczkami, mini tartami itd. Szukam, szukam i nic w naszym regionie znaleźć nie mogę, help  :'(
« Ostatnia zmiana: 5 maja 2017, 01:37 wysłana przez milusia1401 »

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
5 maja 2017, 14:57
milusia1401 - ja miałam takie same plany - moja siostra ma jutro urodziny to mojej rodzinie byśmy jutro rozdali, a za tydzień chrześniak narzeczonego ma Komunię i byśmy mogli rozdać u niego w rodzinie... no trudno, będziemy musieli się sprężyć ;)
Wiem, że tego typu rzeczy robią w tortolandzie. Ja wymyśliłam sobie, że cukierki i różne inne słodycze pokupuję sama, naczynia zbiorę po rodzinie, a mini deserki i mini babeczki weźmiemy chyba z sowy, bo miałam okazję je już smakować i wiem, że są dobre. No i nie są za miliony monet ;)

Offline angelika1234

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.05.2017
6 maja 2017, 15:01
Ja też już jestem po. Wszystko wyszło nawet lepiej niż oczekiwaliśmy. Goście byli zachwyceni.
Wesele robiliśmy w Domu Weselnym u Sławka w Nowej Wsi Wielkiej. Sala może niepozorna, ale . Bardzo sympatyczni właściciele, obsuga na najwyższym poziomie, bardzo dobre jedzenie. Zero stresów podczas wesela. Zespól dogadany z kuchnią idealnie, wszystko sprawnie i na czas.
Bukietem, przystrojeniem samochodu i kwiatami na sali (wystrój sali jest w cenie, jednak my chcieliśmy zrobić to po swojemu) zajęli się najlepsi floryści w Bydgoszczy, czyli Ster na kwiaty. Zostawiliśmy im dość wolną rękę i wyszło rewelacyjnie.
Jedyne co bym zmieniła była to makijażystka - Justyna Horyd. Przed ślubem robiła mi jeszcze rzęsy i paznokcie. Rzęsy już w dzień ślubu wypadały bardzo, ale pani Justyna stwierdziła że nie widać prześwitów więc jest dobrze.
Paznokcie pani Justyna robiła mi 2 dni przed ślubem. Najpierw spóźniła się 0,5h, jak już przyjechała okazało się, że zapomniała narzędzi... W sumie spóźnienie wyniosło 1,5h. Wcześniej omawiałyśmy co będzie robione i pani Justyna miała jeszcze zrobić mi peeling dłoni. Niestety nie miała za bardzo czasu - cały czas narzekała ile to ona ma zleceń i że spieszy się do dzieci. Paznokcie zrobiła w innym kolorze niż było ustalone, o peelingu już nie wspomnę, bo go po prostu nie było.
Tego dnia miała zrobić paznokcie jeszcze 2 moim gościom, jednak po mało kulturalnych tekstach z jej ust jedna osoba zrezygnowała.
Zapisując się do pani Justyny na makijaż ślubny byłam jedyną osobą tego dnia. Później pani Justyna dzwoniła do mnie i się pytała czy może wziąć jeszcze jedną osobę.
Ostatecznie okazało się, że przede mną pani Justyna miała jedną osobę a po mnie 3. W dzień ślubu pani Justyna spóźniła się 0,5h. Była raczej mało przyjemna tego dnia. Po weselu napisała mi:"Przepraszam czy ja nie zdążyłam usługi wykonać? Spózniła się Pani  na swoj ślub?", jednak ja w dzień ślubu nie miałam pewności czy w ogóle przyjedzie.
Na szczęście dwóch moich gości zrezygnowało z makijażu u niej, dzięki czemu wyrobiła się. Mnie jako pannę młodą robiła najkrócej, widać było, że się bardzo śpieszy już. Wszyscy byli w szoku, że mnie najmniej "dopieściła".
Makijaż był ładny, jednak do końca wesela nie wytrzymał - oczy mi po prostu spłynęły i miałam na powiekach tylko wąskie kreski :( Byłam trochę zła, bo próbny bardzo długo trzymał i miałam nadzieję, że na poprawiny wytrzyma.
Po poprawinach poinformowałam o tym fakcie panią Justynę. Jej reakcja mnie niemiło zaskoczyła - powiedziała, że ona jest profesjonalistką i takie rzeczy się nie dzieją z jej makijażami i na pewno ja kłamię. Chce oczernić ją i jej prace. Żeby mi uwierzyła to powinnam przedstawić dokumentację fotograficzną. Jej opinia moich gości nie interesuje.
Mi do głowy nie przyszło, żeby udokumentować brak makijażu, a współpracę z tą panią już zakończyłam, bo tylko ona była źródłem stresu w tym ważnym dla mnie dniu.