e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dobry fotograf poszukiwany  (Przeczytany 41890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owijek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.09.2015
Odp: Dobry fotograf poszukiwany
4 maja 2015, 12:26
Zobaczcie sobie zdjecia i filmy ekipy Bycze Filmy na byczefilmy.pl albo na youtube, są dużo lepsze niż te które zazwyczaj oglądaliśmy z jakiejś starej taśmy. Myśle, że dobry kamerzysta powinien być samodzielny i bardzo oryginalny bo tylko te najciekawsze pomysły mają później siłę przebicia

Offline KatarzynkaK

• nowicjusz
27 stycznia 2016, 14:46
Ja dużo szukałam i głównie przeglądałam portfolia. W końcu zdecydowałam się na współpracę z/czarny-aparat Wszystko wcześniej ustaliliśmy, świetna współpraca no i przede wszystkim piękne zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2016, 17:28 wysłana przez Maja »

Offline Maja88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2014
11 kwietnia 2017, 11:39
Z okolic śląska na pewno dobrą firmą jest Wedding Passion - (dla zainteresowanych). Zajmują się profesjonalnym filmowaniem ślubów i wesel, ale mają naprawdę ciekawe pomysły, choćby w postaci teledysku weselnego. Mają dostęp do dobrego sprzętu, dzięki czemu jakość filmów robi wrażenie. W moim przypadku się sprawdzili, dlatego jak najbardziej polecam ich usługi. ;)
« Ostatnia zmiana: 19 kwietnia 2017, 13:47 wysłana przez zibi »

Offline monix

• nowicjusz
30 kwietnia 2017, 00:09
Koniecznie zerknij na prace duetu REKLAMA JEST PŁATNA, bo według mnie mają na prawdę dobre oko do zdjęć ślubnych :) Dojeżdżają na terenie całego kraju, a to także duża zaleta. Na ich stronie znajdziesz pełne portfolio prac, więc zachęcam do ich obejrzenia!

« Ostatnia zmiana: 30 kwietnia 2017, 10:47 wysłana przez ~Ania~ »