e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Forumkowe gotowanie  (Przeczytany 1543292 razy)

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Forumkowe gotowanie
15 listopada 2018, 10:07
Od kilku lat robię te i są super  ;D
https://www.mojewypieki.com/przepis/szybkie-pierniczki

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
15 listopada 2018, 12:21
Ja też, oj tak, one są super a najlepsze jest w nich to, że nie muszą leżakować :)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
17 listopada 2018, 08:21
Hello dziewczynki, jutro bedzie moj debiut w gotowaniu...poniewaz nie mieszkam z moim Narzeczonym wiec i mu nie gotuje ( jego szczescie) -robie mu tylko sniadanka i kolacyjki :) ale teraz moi rodzice wyjechali na wakacje i Moje Kochanie sie do mnie "wprowadza" na kilka dni i jutro ugotuje moj pierwszy prawdziwy obiad w zyciu (zapiekanka makaronowa). Wiec PROSZE trzymajcie za mnie kciuki zebym kuchni nie spalila.  :twisted:

I HATE COOKING  :tak_smutne:
Anka patrz jakie wykopaliska hshaha

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
28 listopada 2018, 08:36
Hello dziewczynki, jutro bedzie moj debiut w gotowaniu...poniewaz nie mieszkam z moim Narzeczonym wiec i mu nie gotuje ( jego szczescie) -robie mu tylko sniadanka i kolacyjki :) ale teraz moi rodzice wyjechali na wakacje i Moje Kochanie sie do mnie "wprowadza" na kilka dni i jutro ugotuje moj pierwszy prawdziwy obiad w zyciu (zapiekanka makaronowa). Wiec PROSZE trzymajcie za mnie kciuki zebym kuchni nie spalila.  :twisted:

I HATE COOKING  :tak_smutne:
Anka patrz jakie wykopaliska hshaha

Jezus Maria, matko boska! Już nie robie zapiekanki makaronewej :P i nie mowie o nim "moje kochanie" buhahahahha

Zapodajcie proszę jakiś pomysł na łatwy, świateczny obiad bo nam się w tym roku tesciowa zbuntowała i będę musiala coś ugotować ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
28 listopada 2018, 09:29
Ania polecam jakiś sprawdzony catering :D zamów jakieś zrazy i podgrzej ;) powiedz, że sama zrobiłaś :D

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
28 listopada 2018, 10:44
Albo jakieś pieczone mięso.. karkówka na przykład.. przyprawiasz wrzucasz do piekarnika i samo sie robi :p

My w tym roku 27.ego lecimy do Polski więc uświadomiłam męża że będzie minimum jedzenia. Barszcz, krokiety(może), karp(bo on sam robi i się uparł) i moooze bigos. Koniec.

Może jakieś szybkie ciasto w stylu Brownie

Przeżyjemy a obje się w Polsce bo tam na bank będzie tona jedzenia na nas czekała.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
28 listopada 2018, 10:58
Ania polecam jakiś sprawdzony catering :D zamów jakieś zrazy i podgrzej ;) powiedz, że sama zrobiłaś :D

hahaha myśl jest całkiem dobra :D

Chyba zamówie pierogi dla dzieciaków.
Mięcho zrobie sama.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"