e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sala śląsk- okolice Katowic  (Przeczytany 705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewelina!!23

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.06.2017
  • Ślub w: Katowice
Sala śląsk- okolice Katowic
2 sierpnia 2016, 22:31
Dzień dobry!

Szukam sali w okolicach Katowic, najlepiej sprawdzone! Wesele, będzie na około 120 osób, więc dobrze jakby sala nie była mała oraz żeby posiadała dosyć duży parkiet do tańca. Bardzo ważnym elementem jest jedzenie, żeby było dobre i dużo. Proszę o rady!

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
4 sierpnia 2016, 14:13
Zerknąć ij na Dwór Hubertusa, to jest na pograniczu Katowic, Sosnowca i Mysłowic. Znajomi będą tam mieć za 3 tygodnie to wypytam co  i jak.Ją się przymierzam tam chrzciny zrobić,  zobaczę jakie ceny.
My mieliśmy w Dworku pod Lipami na Giszowcu.tez fajnie i dobre jedzenie.Ale to było 6 lat temu.

Offline Pati26

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.09.2016
  • Ślub w: Gliwie
9 sierpnia 2016, 21:25
Ja mogę polecić salę weselną w Gliwicach hotel Malinowski. Z organizacją przyjęcia na 120 osób na pewno nie będzie problemu bo sala jest duża i bardzo komfortowa. Byłam tam na jednym weselu i było bardzo udane pod względem organizacyjnym. Jedzonko też  bardzo dobre i naprawdę dużo:) chociaż to akurat kwestia indywidualnych ustaleń.
« Ostatnia zmiana: 10 sierpnia 2016, 16:08 wysłana przez zibi »

Offline HraskaDona

• nowicjusz
  • data ślubu: 15
26 października 2016, 23:10
Bardzo fajną sale ma Hotel Piramida w Tychach. Przy tej ilości gości dostaniecie już pokój w cenie, aranżacje stolików i ogólnie różne udogodnienia. Mają też prześliczny ogród letni z widokiem na jezioro :) Sale też bardzo ładne, no i sam budynek nietuzinkowy :)

Offline Barbras

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.06.2016
  • Ślub w: Kroczyce
8 listopada 2016, 10:00
Może nie tak bardzo blisko Katowic, ale dalej to samo województwo. Ja będę miała ślub w Zajeździe Jurajskim w Kroczycach. Od początku urzekła mnie sala, bo jest naprawdę duża i klimatyczna. Mają tam własny catering, bo prowadzą również restaurację więc o jakość potraw nie należy się martwić. Próbowałam i jest naprawdę przepysznie. Na miejscu jest również nocleg, co bardzo mnie cieszy, bo przyjeżdżają do mnie goście z nad morza i chciałam ich godnie przyjąć. Duży parking więc nie powinno być też problemów z pozostawieniem samochodu ;)

Offline księżniczkafiona

• nowicjusz
8 listopada 2017, 15:17
Mnie ujęło wesele przyjaciela w Istebnej. LINK USUNIĘTY zaprosił wszystkich przyjaciół razem z noclegiem. Tańczyliśmy do rana, jedzenie było dobre i nie sposób go było przejść. Żeby się schłodzić spacerowaliśmy po pięknej okolicy i wdychaliśmy zapach gór. Dużo rzeczy załatwił Zloty Groń i para młoda nie musiała się specjalnie niczym przejmować. Co jest świetną sprawą, bo takie przygotowania, wymagania rodziny bardzo stresują.
« Ostatnia zmiana: 8 listopada 2017, 18:38 wysłana przez ~Ania~ »