e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 68355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
Odp: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11
26 października 2017, 15:16
Zbadałam sobie poziom  hormonów tarczycy i tsh mam podwyższone  wynik 5,5 czyżbym znalazla  przyczyne moicj problemow  z miesiaczkami poronieniami i ogolnym stane zdrowia?

Gratuluję z całego serca nowym ciezarowkom  :)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
26 października 2017, 16:15
Jeśli dobrze pamiętam słowa mojego endo (niech ktoś mnie poprawi,) to TSH u starających się o dziecko powinno być w okolicy 1, max 2.
W ciąży chyba max 3.
Nie bierzesz tyroksyny? Czas na wizytę u endo.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
26 października 2017, 17:07
Żeby  iść  do endo musze mieć  skierowanie od rodzinnego?  Gdyby mi jedna  z Pań  wczoraj nie powiedziala  ze jej sie nie podoba moja skora i to ze wypadaja mi wlosy to bym  pewnie nie zrobila.takich badan.
Jak tak poczytałam  sobie dzisiaj o niedoczynności tarczycy  to wiele objawów pasuje idealnie.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
26 października 2017, 17:08
A i zapomnialam  sie pytac  na 3 miesiące  mam zapisane tabletki  antykoncepcyjne czy tarczyca nie przeszkadza w ich braniu?

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
26 października 2017, 19:06
Na nfz musisz mieć skierowanie

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
26 października 2017, 21:19
a ja po moich badaniach hormonalnych i tarczycowych dostalam L-Thyroxin 50
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Pisklak Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2009 r.
Witam
Czy są tutaj mamy, które planują trzecią ciążę a dwie wcześniejsze były rozwiązane przez CC?
Czy byłyście wcześniej u gina zapytać czy bezpieczna dla Was jest ta trzecia ciąża czy jednak zbyt duże ryzyko i trzeba odpuścić?

Mam dwie córki urodzone przez CC (2011 oraz 2015), chcielibyśmy trzeciego malucha, ale boję się komplikacji... Wiadomo, że 3 poród byłby CC, jednak mam obawy o przebieg końcówki ciąży jak i samej operacji.

Jakie są Wasze doświadczenia?
« Ostatnia zmiana: 8 listopada 2017, 10:14 wysłana przez Pisklak »
"Tam, gdzie jest wielka miłość zawsze zdarzają się cuda"

Aleksandra & Natalia

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Moja koleżanka była u ginekologa, robił jej chyba usg blizny, sprawdzał grubość? Czy jakoś ją tam mierzył i dał zielone światło.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Ja mam taką sytuację. Dwie poprzednie ciąże zakończone cc. Trzecia też będzie. I też się boję ale gin mnie uspokaja

Online MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
To chyba indywidualne gin musi , bo kolezanja po dwóch CC i zabronił trzeciego dzidziusia, bo macica może pęknąć. Nie za dobrze się pozrastala.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Ja jestem po 2 cc (jedna przy ciazy, a druga z innego powodu) i gin mi powiedzial, ze bez problemu moze w razie czego ciac trzeci raz. Tylko w moim przypadku trzeba to zrobic dosyc wczesnie, w 37tc zeby wlasnie nie doposcic do naturalnego porodu.
Zawsze warto pojsc na kontrole przed planowana ciaza wiec wtedy lekarz Ci powie czy sa jakiekolwiek przeciwskazania.

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Znajoma lekarka miała pacjentkę po 7 cc  8)
Wszystko zależy od Twojego organizmu. Idź do dobrego specjalisty z dobrym USG i daj znać, co i jak  ;)
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Moja tesciowa miala 4 cc i to ostatnia 25l temu.

A my przrz ta pomylke z testami zaczynamyyslec nad trzecim.A tak sie zapieralam :)

Offline nadzieja

• Chuck Norris
Moja koleżanka po dwóch CC nie może już mieć więcej właśnie ze względu na stan macicy.

Agata do dzieła
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

• Chuck Norris
Ja tez po 2 cc,ale slyszalam ze mozna naturalnie.

Ja cc mialam bo moje dziewczynki byly pupa na dole w brzuszku.Nie odwrocily sie prawidlowo ani Julia ani Amelia.

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Ja po 2 cc trzecie dziecko urodziłam naturalnie. Fakt było ciężko ale jakoś poszło. Mogę mieć kolejne dzieci i rodzic jak chce przez cc
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Mi lekarz odradzal 3 dzidziusia

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
A ja po 2 latach i 2 miesiącach dostałam okres. Dziwnie mi  :P

Offline lebara Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.08.2012
Mi lekarz od razu powiedział, że jesli zajdę w 3 ciąże to napewno bedzie cc
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Zastanawiam się jak duży ochrzan my dostaniemy. Syn po cc i po 8 miesiącach kolejna ciąża (a nikt by się nie spodziewał że tak szybko nam się uda). W poniedziałek mamy pierwszą wizytę.
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Czemu zaraz ochrzan,  moja koleżanka zaszła po cc w ciąże jak mały miał 7 miesięcy :)

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Lara, byłam w dokładnie takiej samej sytuacji jak Ty. Różnica między dziećmi to rok i 5 miesięcy. Nikt mi nic nie powiedział, że szybko, czy coś. A spróbowałby  8)
Kobiety zaraz po połogu po cc zachodzą w kolejną ciążę, więc się nie przejmuj, bo wszystko będzie dobrze  :D
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Chodzi mi o stan blizn po cc. Bo tego nie zdążyliśmy sprawdzić.
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

• Chuck Norris
Kupilam przez przypadek testy owu co juz wiecie :p wiec zrobilam aby tak nie lezaly i w sumie noe wiem o co chodzi.

Okres powinnam dostac 20-22 listopada.
Dzis 16.11

Pierwszy test ten bladzioch jest zrobiony okolo 5/6 dni temu - bylam pewna ze juz pp owulacji.
Kolejny 2 dni temu ten grubszy ,wczoraj przedostatni na zdjeciu na ktorym kreska slabsza ,a dzis ten najgrubszy.

I zglupialam... dzisiejszy pokazuje ze za chwile owulacja , a wczoraj bledsza kreska niz 2 dni temu.O co chodzi ?

W sumie po 20.11 powinna byc @ wiec niby po owu prawda?Zglupialam.

Offline Natysa Kobieta

• To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • data ślubu: 19.05.2012
Ja jak zaszłam w obie ciążę to testy owulacyjne ciągle pokazywały dwie kreski  :) kiedyś nawet pisałam do Ciebie w tym temacie nie wiem czy pamiętasz  :)

• Chuck Norris
Tak tak pamietam :) hmmmm juz wiecej testow nie mam.Poczekam na @?

...bo w sumie tez mogla sie owu przesunac?Aleee ostatnio mniej wiecej na czas przychodzi.No nic sie zobaczy.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Agata mi kuedys testy owu pokazywały grube krechy zarówno w 13, 14, jak i w 21 dniu cyklu.
Wtedy sie jakos przestalam wierzyc i juz nie robilam
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień