e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1005999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
o rany.... a na forum znowu ten temat  :-) :-) :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
I znowu burza w szklance wody albo mleka ;)

Mi chodzilo o to zeby nie deminizowac tak kp i mm.
To jest bardzo wazny aspekt w zyciu dziecka, ale nie jedyny.
Zacznijcie od samego poczatku, jak ktos mial trudna ciaze, to nie radzi zaraz wszystkim wynajecia surogatki. A po ciezkim porodzie to tylko cc, bo po co sie meczyc. Kp to tylko kilka miesiecy w skali calego zycia.
I naprawde depresja nie bierze sie ze zmeczenia, sklada sie na nia wiele czynnikow.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Niezmiennie polecam ten tekst. Ja na początku z Łucja miałam dość. Z jednej strony chciałam a z drugiej miałam dość. Nienawidził am tego uczucia napływania mleka,  mrowienia i zapachu. Ale minęło  ;)
https://mataja.pl/2014/04/d-mer-czyli-negatywne-emocje-w-trakcie-karmienia-piersia-nie-panikuj-nie-zwariowalas/

Online bubulina Kobieta

• maniak
Jak was czytam to az lzy sie cisna do oczu. Tak bardzo swiadomie lub nie potepiacie karmienie mm ze az przykro sie robi. Czesc mam wybera to z wygody maja prawo, czesc niema na tyle mleka, a czesc tak jak ja traci mleko odrazu...i co mialam sie poszlachtac bo bede ta gorsza i podam mm...bylo mi wtedy mega trudno bo chcialam karmic a tu lipa. Naszczescie widzac spokoj mojej malej bylam i ja szczesliwa. Gdybym tu sie odezwala ze w 3 dobie stracilam mleko to wiekszosc wpadla by w szal i kazala walczyc o kp. Czasami czlowiek ma dosc jak was czyta bo tak naprawde dla was tylko kp jest ok i wtedy dzieci sa zdrowe, madre i szczesliwe.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Kończymy dziewczyny ten temat.
A ja obiecuje juz sie tu nie zalic.
Dziekuje za kazde wsparcie .
Napisalam tu jakus czas temu gdy mnie dopadl mega dol ze powalcze do 4msca malego.
Jak opuscilam i zrobilam kilka razy przerwe calonocna to i mleka wiecej plynie - bo w koncu sie wysypiac zaczelam.

Obecnie moje zake byly przez te cholerne plesniawki ktore sie uczepily jak rzep no ale..
Plesniawki nadal sa i nie wiem kiedy zejda ...

Na rozładowanie napiszę wam tylko

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
przypominam, że dziś Wielki Piątek i trochę ogólnego stonowania by się przydało...ja napisze tylko tyle, że jak tak czytam czy to o  kp  czy chociażby o  szczepieniach  to bardzo sie cieszę, ze na etapie poczatków mojego macierzyństwa nie siedziałam na forum  :P
Jeszcze tutaj dla wszystkich forumek Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Ja sie odnosilam tylko do Sylwii i jej przypadku. Nie napisalam nic zlego o podawaniu mm w roznych innych sytuacjach.
Sylwia szukala wsparcia w kontynuowaniu kp, a nie w przejsciu na mm. Wiec ja wsparlam. A to ze dziewczyny zaraz odniosly sie do swoich przypadkow, to juz ich problem. Dlaczego od razu bierzecie to do siebie, jako atak?
Sylwia jakbys w przyszlym miesiacu miala znowu ciezkie chwile, to sluze kawa, gofrem, czy tam ramieniem ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
A będziesz w pl?
To ja kocham spacery i pogaduszki  8)
A  Akurat moja najlepsza matka  na swiecie bedzie w USA- zaplacze się

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
W pierwszej polowie maja.
To mozesz pospacerowac z amerykanska najlepsza matka na swiecie ;D

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja wtedy do Was chetnie dołączę   ;D

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Sylwia a ja się cieszę że Piszesz. Pisz,  Pisx wymiana myśli i poglądów jest zawsze pouczająca  :P

Ja tam nie potępiam mm,  choć jak mogę to zachęcam do kp.Łucja od 9 miesiąca na mm,  dopiero w zimę odstawilismy. Ale jak nam się nagle skończyło karmienie to było mi smutno

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Sylwia ja CI radzę już po raz kolejny założyć swój wątek. Raz piszesz w tym wątku raz w tamtym. A tak naprawdę od tego są własne gdzie możemy pisać co nam się podoba. :D Nie jestem złośliwa tylko proponuję zwyczajnie ;) a wiem, żeś uparta pod tym względem bardzo :D ale załóż dzieciowy, teraz będziesz miała o kim pisać i pewnie jeszcze nie raz będzie się działo :D

Ja nie potępiam nikogo. Krzywdy nie robi dziecku żadna z Nas.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!  :-* :-* :-*

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Ja uwazam dokladnie tak jak Edzia. Nie potepiam mm w zadnym wypadku, ale poniewasz uwazam kp za wlasciwsze, potepiam namawianie do mm i wychwalanie jego plusow. Nikt nie napisal tu, ze mm jest zle.

Ale znowu - ja karmilam Adriana 11 miesięcy, Maksa planuje karmic rok. Tyle mi wystarczy i uwazam, ze tyle wystarczy dziecku. Zakończyłam i zakoncze karmienie takze dla wlasnej wygody. Mam koleżanki, ktore karmily 2 lata i dluzej i wg nich powinno sie karmic do samoodstawienia, podobnie uwazaja u Hafiji. Ja tak nie uwazam, ale czy to znaczy, ze namawian inne mamy do zakonczenia kp na roku, jesli chca dluzej, bo ja tak zrobilam? Czy mowie im jak to fajnie jest znow przespac noc, ubrac zwyczajny stanik czy napic sie wina? Nie - bo to ich decyzja.

Naprawde uwazam, ze owszem, terror jest - ale nie laktacyjny, a taki, ktory ma na celu zrownanie wartosci kp z mm.

Sylwia, ja lubie jak tu piszesz, bo zawsze wywiazuje sie ciekawa rozmowa i mozna poznac inne zdania na jakis temat.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Patka nie chce watku   ;D

Selena wychodzi na to ze taki troll internetowy ze mnie.
Wszedzie gdzie jestem rozpetuje burze haha

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
La tam lubię Was  czytać. Człowiek wielu rzeczy się dowiaduje. Ciekawe jak potoczyłaby się moją historia kp gdybym miała wtedy obecna wiedzę.

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Dziewczyny jak sie podaje i dawkuje sab simplex. Wczesniaki z 36tc. Obecnie maja 2 tyg.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
15 kropli przed kazdym jedzeniem lub od razu po.
Jak  cos to mozna zamowic w jednej ze szczecinskich aptek i nie trzeba smigac do de.
Mozna dac do mleka ale lepiej o wiele z lyzeczki

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, jak cos to ja mam sab simplex nowke, za tydzien bede ;)
I jakies inne niemieckie specyfiki tez, ale musialabym sprawdzic co.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Dzieki :) Bratowa juz sobie ogarnela kropelki tylko nie wiedziala jak podac.

♡ Szymon & Leon ♡

Online mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Edzia a nie chciałabyś mi ich wysłać? Wczoraj kolezanka mówiła że jej się kończą a pomagają

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Edzia a nie chciałabyś mi ich wysłać? Wczoraj kolezanka mówiła że jej się kończą a pomagają
Pewnie, ja ich nie uzyje a szkoda zeby sie zmarnowaly.  Wrzucilam do walizki, za tydzien  bede w PL, to Ci wysle.

Online mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Super :) napisałam koleżance- ucieszyła się :-* to czekam na wieści :)

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline lebara Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.08.2012
Sylwia ja tez bardzo długo walczyłam z plesniawkami u Oskara, nawet przez to wylądowaliśmy w szpitalu:/ nystatyna nam w ogóle nie pomagała, chyba ze na chwile. Żaden pediatra nie powiedział nam jak pędzlować buzie, dopiero w szpitalu pielęgniarki pokazały mi że trzeba to ścierać......mocnoooo. W szpitalu nystatyna tez nie dała rady, dopiero jak przepisali nam płyn do picia (flukonazol jak dobrze pamietam)pleśniawki zniknęły.
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Kochana pierwsze kilka dni tez zle to robilam..
Po prostu nakladalam bo on.i tak bardzo plakal wiec bylam delikatna..
Co okazalo sie byc w tym przypadku zle :/
Teraz mam niemiecka w masci i mysle ze czyni cuda bez tarcia..

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Moje przekleństwo z  dzieciństwa. Darlam się jak nienormalna, gdy mama scierala mi  pleśniawki. to był rytuał. Zawsze musiał być tata i musiałam trzymać go mocno za rękę. Brr

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
To jak moja Liwia podczas mycia włosów ... mycie tylko z tatą, gdy tata  trzyma Ją mocno za czoło i obieca,że nic do oka nie wleci :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Ilona - z myciem głowy pomaga u nas ręcznik na czoło ,który trzyma tata

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Nie przejdzie. Tylko taty ręce mogą być  ::)

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
A co tu tak spokojnie?  ;)
Moje Szczęścia:
Dawid 2011
Agata 2015
Tomasz 2017

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Hahaha. Jakąś zadymę robimy? 8)